dowll parašė:
Labas merginos,
Kad jus zinotumet ,kaip man skauda sirdi![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vasario 16 popiete mire mano Tevelis.staiga ir netiketai Dievulis vogte pavoge is musu Teveli.
Negalejau del savo mazylio Benuko deramai palydet jo ,bet zinau kad Tevelis butu ta pati ka ir broliai su sesem sake,kad leliukas dab svarbiau,o jo nebesugrazinsim.
Tevelis mire nuo trombo uzkisusio sirdi,nespejo ne greitoji atvykt,o sese 20 min gaivino,bet veltui.Jis mire namie salia mamos.
Kaip gydytojai sake butu ,ne greitoji nebepadejus
Tai smugis visai musu seimai,ir nezinau kiek reiks laiko kol atsigausim,nes tai buvo nuostabiausias Tevas-vyras-senelis-brolis-kaimynas-draugas.
Ui Dovile, uzuojauta is visos sirdies, skaudu labai labai uzjauciu...
Laikykis mergyt del lialiaus, sunku kai taip staiga iseina patys brangiausi
Sugraudinai, nes mano tetis ir pats geriausias, nenoriu kad iseitu
(p.s. simonai parasyk ji ten uzdara tema daro kviecia)







