labas rytas mamos
ta istorija superine, as irg kai pirma karta skaiciau susigraudenau net...pamokanti tokia
o del tu pykciu taip jau yra matyt kad kai pripranti but vienas, tai ir maisos po kojom grizes
nu bet susitvarkys viskas tikiuos, reikia laiko priprast vienam prie kito vel
dbr ziurekit, kas zinot koki vertimo biura ir notara, reikia dokumentus issiverst i norvegu kalba ir kad notaras patvirtintu. prasau pagelbekit jei kas zinot ka
ir dar norejau uzklaust, va kai pradejom valgyt bulvyte, valgom 12 val tai kiekviena diena ir reikia duot tuo paciu laiku ar nesvarbu???
va per nakti kiek klausimu kilo







