Taip ir negimęs kūdikėlis (pas angeliukus)

Komentuoti
  1. 2019.02.20 21:53 (prieš 3 mėn.)

Merginos, kaip laikotės? Guliu Santaros klinikose, viskas primena skaudųjį įvykį, kažkaip prisiminiau mus visas💙🙏

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.20 22:40 (prieš 3 mėn.)

Guostee parašė:
    Merginos, kaip laikotės? Guliu Santaros klinikose, viskas primena skaudųjį įvykį, kažkaip prisiminiau mus visas💙🙏

Kodėl guli?

3. 2019.02.20 22:51 (prieš 3 mėn.)

Guostee parašė:

Mes pries savaite paminejom musu angeliuko metukus💙 tai siuo metu man net oras lauke viska primena..... Bet ateinanti, vis besispardanti sesyte pilvely, neleidzia labai pasinert i liudnus prisiminimus..... As manau kad visa likusi gyenima kazkas vis primins ir prikels isgyventus jausmus, bet privalom ziuret pirmyn ir tiket kad daugiau to nereiks isgyven....

O kodel jus ligoninej? Stiprybes jums, viskas bus gerai, nepasiduokit liudnoms mintims

4. 2019.02.21 06:54 (prieš 3 mėn.)

Aš irgi laukiu brolio, bet atsisluoksniavo placenta, tai atvažiavau visa kruvina, maniau jog vėl scenarijus pasikartojo 🙄 Bet kolkas viskas gerai, gulimam režime esu... Tik kažkaip vis mintys visokios aplanko, plius kai matai tuos pačius koridorius, tuos pačius langus...

5. 2019.02.21 10:49 (prieš 3 mėn.)

Guostee parašė:
    Aš irgi laukiu brolio, bet atsisluoksniavo placenta, tai atvažiavau visa kruvina, maniau jog vėl scenarijus pasikartojo 🙄 Bet kolkas viskas gerai, gulimam režime es…

As tai pakeiciau ligonine (aciu gydytojams ir sistemai uz tokia galimybe) nes ten kur viskas ivyko nei kojos nenoriu kelt....

Svarbiausia esat prieziuroj, stenkites kuo optimiskiau isgyvent dienele po dieneles ir padekot tiem kas auksciau uz musu, uz kiekviena isgyventa zingsni i prieki

3
  6. 4 sav. 4 d.
    Angeliukė 3 mėn. 3 sav.

2019.02.23 11:08 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, guliu Antakalny, vakar sužinojau, jog mano mergytės širdelė neplaka, šiuo metu 35 sav. Skatina, gimdymą, viskas trunka labai ilgai, o norisi greičiau grįžti namo ir gedėti dviese... Tuo tarpu rūpinuosi buitiniais reikalais- kažkaip man atitraukia mintis. Niekur nerandu info- kaip greit turiu sugrįžti į darbą jei jau esu dekrete? Kas nutinka su išmoka kurią jau gavau už visus 4
    menesius gimdymo atostogų?kaip ją atiduot atgal? Ar nereik atiduot?

7. 2019.02.23 11:17 (prieš 3 mėn.)

Lietinga parašė:
    Sveikos, guliu Antakalny, vakar sužinojau, jog mano mergytės širdelė neplaka, šiuo metu 35 sav. Skatina, gimdymą, viskas trunka labai ilgai, o norisi greičiau grįž…

As jums tik daug šiltų minčių siunčiu, pati labai kritinėj situacijoj guliu ir šiais klausimais ieškojau info vakar, nelabai aiškiai radau, tad nenoriu klaidinti. Gal iš patirties kas patars

8. 2019.02.23 11:55 (prieš 3 mėn.)

Oi merginos... Pati prieš 6mėn.tai patyriau, siunčiu apkabinimus ir šiąnakt už Jus pasimelsiu! 💙🙏 Daugiau žodžių nerandu, mintimis esu su Jumis... Laikykitės....

Man skyrė gimdymo atostogas 1mėnesį ir aš pasiėmiau visas atostogas, kiek tik man priklausė iki tos dienos, kad kuo daugiau pasilikčiau namuose. Taip pat galima pasiimti neapmokamų.
    Valstybė skiria išmoką, jeigu kažkuris iš Jūsų dirba valstybės tarnautoju.
    Dėl išmokos - paskambinkite į Sodrą ir paaiškinkite situaciją, bent jau mums labai maloniai viską paaiškino.

Dar kartą siunčiu apkabinimą💙

9. 2019.02.23 11:58 (prieš 3 mėn.)

Galvosiu visą dieną apie Jus, nes pati esu ligoninėje... Jeigu tik reiks pagalbos -
    Rašykite.

10. 2019.02.23 13:07 (prieš 3 mėn.)

Labai stipriai apkabinu visas mamytes kurioms šiuo metu labai sunku ❤️

Mintimis jus palaikau ir bandau tik įsivaizduoti koks tai skausmas. Gyvenimas perdaug mums negailestingas ir niekada nesuprasime už ką jis mums siunčia tokius išbandymus. Bet visuomet prisiminkime jog po didžiausios audros galų gale išlenda saulė.
    Ateinantis pavasaris sušildys mūsų širdis ir vėl galėsite kipti į darbus,kad ir kaip bebūtų sunku. Mes moterys,mamos, draugės esame didžiausias ramstis viena kitai,nes niekas kitas taip nesupras to patirto skausmo. Laikykitės!!!!!!!

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras