indriukstis parašė:
pas manes 23d atvaziuoja menesiuiCia kuria tais diena pries miega vyras sako, nu va du menesiai beliko kol mama isvaziuos
Jau skaiciuoja nors dar ne neatvaziavus
Gerai jam biski duos per kupra, o tai kolidoriui niekaip tapetu nebaigia klijuoti, bet jau issigandes sake reiks iki atvaziavimo pabaigti
![]()
gerai gerai kad per kupra uzmes
as tai bijau gaut to consulinio tragisko paskutinem dienom.jau dbr nepaslenku,o kai reiks tvarkytis ten tai siaubas bus.arba dar geriau butu jei duotu ta nama kai tik gims vaikelis,nu tada tai isvis..ir kraustytis ir vaika apziuret,sakes butu
Cia kuria tais diena pries miega vyras sako, nu va du menesiai beliko kol mama isvaziuos
Jau skaiciuoja nors dar ne neatvaziavus





