vaidulkka parašė:
naudojot kuri po gimdymo, tas tinklines vienkartines kelnaites?![]()
eidami i parka, uzejom i lenku parduotuve, as taip skumbres norejau ir isivaizduojat nebuvo!!!
na va kaip nepasiseke
as tai naudojau pirma diena,patogu,nusimauni ismeti ir ramu
ten ir paketas persikisa,tai laikosi ale tipo geriau
o po to jau normalius apatinius dejaus







