Poilsis SPA Lietuvoje su mažyliais

Komentuoti
 1. 2017.10.22 16:42 (prieš 1 m.)

  Mamytės, kviečiu pasidalinti savo įspūdžiais apie poilsį SPA Lietuvoje su su šeima.
  Kuris SPA centras jums paliko didžiausią įspūdį? Kur, Jūsų nuomone, labiausiai atsižvelgta į mažųjų šeimos narių poreikius? Kur sudarytos geriausios sąlygos saugiai palikti vaikučius suaugusių priežiūrai, kol tėveliai yra procedūrose? Gal kur nors netgi dirba vaikų animatoriai, organizuojamos pramoginės programos mažiams?
  Ačiū

 2. 2017.10.22 17:33 (prieš 1 m.)

  Paskutiniu metu atostogavome Vytautas Mineral SPA, Atostogu parke ir Harmony parke.
  Atostogu parke patiko maziausiai, nes truko vandens pramogu vaikams, irengta pigiai (atostogavom ekon. klases kambary), maistas ne itin (valgem ten esanciam restorane ir lauke esanciam restorane). Yra vaiku kambarys, didziulis pliusas - organizuojamos kas valanda, berods, pirties programos nemokamos, tikrai verta ir i mokama nueiti. Maistas vandens erdvej siau bin gas, pusryciai irgi ne stebuklingi.
  Harmony parkas mums labiausiai patiko, nors vandens pramogu vaikams nera, o ir laikas ramybes yra, kada vaikams negalima, tas nelabai patogu. Siaip viskas auksto lygio, aptarnavimas puikus, restoranas superinio lygio, pusryciai geriausi kur nors valgyti (ne svediskas stalas), jokiu laikroduku ieinant ir iseinant, visi visus ten atsimena, nes nedidelis viesbutis. Ne veltui 5 *. Viskas apgalvota iki smulkmenu. Prie ko radau prisikabint - musu kambary (liuksas) nepatogiai suplanuotas dusas, permatoma, iseini vos ne i kambari is duso kabinos. Ai, ir mokami maniezai vaikui, neturi vaiku kambario.
  Vytautas Mineral spa - viskas puikiai irgi, grazus interjeras (gyvenom pagerintam kambary) nerealaus pasirinkimo pusryciai, restoranas auksto lygio, pritaikyta vaikams (nemokamai maniezai visuose kambariuose), vanduo nemokamas visur, nerealaus fainumo megineliai kambariuose Daug veiklos - biblioteka, Spa, tenisas, vasara lauko gultai prie prudelio. Vaiku kambarys nemokamas, vaiku baseinas fainas labai, vaikams yra vandens zaislu. Dar kas patiko - rubams issigrezti aparatas yra persirengimo kabinos erdvej.

  Esam megejai tokiu savaitgaliu, kai gali neislipt is chalato ir viskas viename pastate Gaila, Lietuvoj tokiu vietu nedaug. Planuose dabar Egles sanatorija Birstone ir Vanagupe. Gal dar ko nezinau is aukstesnio lygio centru, lauksiu atsiliepimu ir as

  3
 3. 2017.10.22 20:22 (prieš 1 m.)

  Lauuur parašė:
  Paskutiniu metu atostogavome Vytautas Mineral SPA, Atostogu parke ir Harmony parke.

  vyrautas labai patiko tik maitinimas mum papuole prastesnis nes naujai iskepta buvo viskas , o siaip grand spa druskininkuose man geriausia, tik iki baseinu per visa korpusa eit reik, o vasara tai per lauka galima.

 4. 2017.10.22 21:28 (prieš 1 m.)

  Lauuur parašė:
  Paskutiniu metu atostogavome Vytautas Mineral SPA, Atostogu parke ir Harmony parke.

  Ačiū už pasidalinimą
  Mes su ,,šviežiais'' įspūdžiais iš Royl SPA residens Birštone. Patiko, tikrai smagiai laiką praleidom. Tik pasigedau daugiau paslaugų vaikams- varlinuko vaikams nėra, žaidimų kambarys nemokamas, bet jame nėra auklės, pats turi kartu su vaiku būti. Tai mažylio priežiūrą derinom su procedūrom ir , deja, kai kurias veiklas negalėjom eiti abu, nes mankštos, joga, vandens aerobika vyko vienu kartą per dieną tuo pačiu metu, teko eiti pasikeičiant, o kitam- rasti pramogų su mažyliu.
  Ten gal dviese ar jau su paaugliukais labiau pritaikyta, nei su mažiais.

 5. 2017.10.22 21:40 (prieš 1 m.)

  man dar druskininkai patiko labiau nes ten yra kur iseit pasivaiksciot po miesteli, parka

 6. 2017.10.23 07:57 (prieš 1 m.)

  viktrija.93 parašė:
  man dar druskininkai patiko labiau nes ten yra kur iseit pasivaiksciot po miesteli, parka

  O Druskininkuose yra paslaugų mažyliams? Pritaikyta šeimoms su mažais vaikais?

 7. 13 m. 1 mėn.

  2017.10.23 09:01 (prieš 1 m.)

  Mes reguliariai važiuojam į Spa Vilnius Druskininkuose. Niekada nenuvylė, nei procedūros, nei aptarnavimas, nei maitinimas, nei vaikų kambarys - žodžiu mus pilnai tenkina. Ten jau turime nuolaidas, todėl niekur kitur ir nebandom. o dabar paskaičiusi atsiliepimus apie kitus, supratau, kad gal kolkas ir nebandysime

 8. 2017.10.23 09:32 (prieš 1 m.)

  Lotavil parašė:
  Mes reguliariai važiuojam į Spa Vilnius Druskininkuose. Niekada nenuvylė, nei procedūros, nei aptarnavimas, nei maitinimas, nei vaikų kambarys - žodžiu mus pilnai t…

  Naujai irengta? Reikes apsilankyti ir cia ;)

 9. 2017.10.23 09:34 (prieš 1 m.)

  Diatrix parašė:
  Ačiū už pasidalinimą
  Mes su ,,šviežiais'' įspūdžiais iš Royl SPA residens Birštone. Patiko, tikrai smag…

  As apie sita vis mastau, nes daug akciju buna, bet atsiliepimu daug nekokiu radau. Ar nera n metu atgal irengta, kad pagyvene viskas? Man patinka siuolaikiskos tvarkingos modernios vietos atostogauti ar savaitgaliauti ;)

 10. 2017.10.23 10:58 (prieš 1 m.)

  Lauuur parašė:
  As apie sita vis mastau, nes daug akciju buna, bet atsiliepimu daug nekokiu radau. Ar nera n metu atgal irengta, kad pagyvene viskas? Man patinka siuolaikiskos tvar…

  Kambariuose, vandens zonoje, laisvalaiko erdvėse tikrai viskas gražu ir tvarkinga. Išorė jau gal remonto prašytųsi...Turbūt nelabai kokybiškai buvo iš karto padaryta.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras