Progesterono kiekis nėštumo metu (Archyvas iki 2018.03.07)

1. 2018.03.07 15:29 (prieš 8 mėn.)

Muciacita parašė:
    Man irgi sake ta pati, sake galejo ir gamta atmesti. Streso is tikruju buvo, bet dabar norisi issiaiskinti nors kiek priezasciu ir jas isspresti iki kitu bandymu.

Aš taip ir išsisprendžiau, susimažinau darbus, pasidariau netrumpas atostogas ir prašau. Stesas labai labai kenkia viskam

2. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.03.07 15:31 (prieš 8 mėn.)

Muciacita parašė:
    Aisku, aciu paaiskinima. Bet man gydytoja nieko neskyre, as jos klausiau ar reikia vartoti pries pastojant tai sake tikrai ne. Taip pat is forumo paskaiciau kad dup…

Jeigu mėginsite be papildomo progesterono, tai bent būtinai darykitės tyrimus, kad spėtumėte pakelti vaistais. Ir jeigu žemas Prg, staigiam pakėlimui reikėtų jau ne Duphaston, o net leidžiamo progesterono.
    Vienoms duphas irgi pakelia Prg, kitoms jis neveiksmingas. Negalima vienareikšmiškai teigti, kad jis blogas. Tik kad sintetinis... Ir dažniausiai gydytojų skiriamas.

3. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.03.07 15:32 (prieš 8 mėn.)

Stellita parašė:
    Aš taip ir išsisprendžiau, susimažinau darbus, pasidariau netrumpas atostogas ir prašau. Stesas labai labai kenkia viskam

Ir jūs dabar nevartojate papildomai? Lyg po Hcg ir Prg tyrimų rezultatų gėrėte progesteroną. Gal klystu.

Be to, pas ne vieną moterį tiesiog kartais geltonkūnis negamina pakankamai progesterono. Ir joks streso sumažinimas to nepagerins. Tik vaistai.

1
  4. 2018.03.07 15:43 (prieš 8 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Ir jūs dabar nevartojate papildomai? Lyg po Hcg ir Prg tyrimų rezultatų gėrėte progesteroną. Gal klystu.

Geriu simboliškai, bet prg nepalyginsi su tuo kas buvo. Nemanai, kad jei būtų vėl buvė 2,kažkiek duphas man pakeltu tiek, kad būtų ok.
    Aš nesu prieš gydymus, bet, manau, kad žmogus apsuptas streso ir nervų ne nuo gydymų reik pradėt. Pirma pasišalint streso šaltinius, pradėt normaliai ilsėtis ir tada ramia galva pradėt reikalingus medicininius isikišimus

5. 2018.03.07 18:16 (prieš 8 mėn.)

Giedrulisimo, patarkit, nes žinau kad esate prg ekspertė Man po praeito ivf ir geriant nemažą dozę Utrogesto 800 , vėliau net 900 per dieną Prg buvo tik 33 n/mol. Nors hcg augo iki paskutinės dienos vistiek persileidau. Kas labiausiai neramina, kad gyd nematė nei nei hematomos , nei atsisluoksniavimo, todėl vienintelė išvada kad per žemas prg. dabar ruošiuos snaigiuko įkėlimui ir žiauriai bijau kad vėl nebūtų bėdų su tuo nelemtu prg. ar gali būti taip kad nepasisavina mano organizmas jo ir ar yra būdų kaip jam padėti? nes visi giniai sake kad ir taip didžiulė dozę vartojau. Ačiū už atsakymą

6. 2018.03.07 18:19 (prieš 8 mėn.)

rudojji parašė:
    Giedrulisimo, patarkit, nes žinau kad esate prg ekspertė Man po praeito ivf ir geriant nemažą dozę Utrogesto 800 , vėliau net 900 per dieną Prg buvo tik 33 n/mo…

galima pabandyti utrogestaną pakeisti crinonu

7. 2018.03.07 19:27 (prieš 8 mėn.)

Gal kas galėtų pakomentuoti tyrimų atsakymus? Kiek suprantu viskas prastai...

8. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.03.07 19:51 (prieš 8 mėn.)

rudojji parašė:
    Giedrulisimo, patarkit, nes žinau kad esate prg ekspertė Man po praeito ivf ir geriant nemažą dozę Utrogesto 800 , vėliau net 900 per dieną Prg buvo tik 33 n/mo…

Gal jums Utrogestan nesisavino O kito Prg nesiūlo mėgint? Tarkime, Crinone arba tą patį leidžiamą mėginčiau. Tik jis brangus LT. Reikėtų susiveikti per merginas iš Turkijos.

9. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.03.07 19:53 (prieš 8 mėn.)

ritama7 parašė:
    Gal kas galėtų pakomentuoti tyrimų atsakymus? Kiek suprantu viskas prastai...

Prg žemokas. Pavertus į nmol - apie 37. Reikėtų papildomai vartoti ir stebėti, ar kyla Hcg ir Prg. Galit dar užsikelti Prg ir viskas baigsis sėkmingai. Bet reikia rimtesnio Prg, bent Gepretix.

2
  10. tevu-darzelis.lt 8 m. 5 mėn.

2018.03.07 20:36 (prieš 8 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/progesterono-kiekis-nestumo-metu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.