Komentuoti
  1. 2018.09.21 16:00 (prieš 7 mėn.)

drego parašė:
    Visko gali būti
    Nueikite į Fb siūkime kartu grupę ten draugiškesnė ;)

Ačiū, ten iškart priėmė

2. 2018.10.14 15:35 (prieš 6 mėn.)

Siuvejos siuvejeles, labai teiktu pagelbeti patarti. Nusipirkau liemene, kaip visada pas ta pacia pardaveje, ir nesimatavus, nes kiek pirkdavau viskas budavo ok . Taciau si karta liemenele per apimti per didele, o kauseliai geri. Ar imanoma paciai namuose pasitaisyti? Ar apskritai siuvejos taiso?

3. 2018.12.13 21:26 (prieš 4 mėn.)

Labas visoms, tema nėra labai aktyvi, bet o gal pavyks planuoju pirkti siuvimo mašina, jau ilga laika yra noras pradėti, bet nežinau kaip išsirinkti tokia siuvimo mašina, kad tiktu ir pradedantiesiems bet kad ir nebūtu visai žaislinė maždaug iki 200€ , gal turite ka pasiūlyti, parekomenduoti, ar net parašyti i ka atkreipti dėmesį renkantis mašina

4. 2018.12.13 21:38 (prieš 4 mėn.)

Visu ju funkcijos daugiau maziau vienodos. As tu visu siuliu net nenaudoju. Man svarbu buvo,jog butu overlokine siule,bet kiek veliau ziurejau,tai jos visos ja turi. Labiau reiktu gal i pacia firma demesi atkreipti,as pasirinkau janome,likau patenkinta

3
  5. 2018.12.13 22:01 (prieš 4 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Visu ju funkcijos daugiau maziau vienodos. As tu visu siuliu net nenaudoju. Man svarbu buvo,jog butu overlokine siule,bet kiek veliau ziurejau,tai jos visos ja turi…

Dėkui, pasižvalgysiu o gal ir dar nuomoniu atsiras

6. 2018.12.13 22:27 (prieš 4 mėn.)

loveit parašė:
    Dėkui, pasižvalgysiu o gal ir dar nuomoniu atsiras

Jei ka, as kaip tik noriu parduoti savo. Nes suoratau siuvimas ne man, o siuvimo masina irgi rinkausi ilgai ir mano manymu kaio pradziai tai labai gera buvau issirinkusi. Bernette milan 2 jei sudomins kreipkites

7. Indrė 6 m. 1 mėn.

2018.12.14 09:19 (prieš 4 mėn.)

Aš naudoju TOYOTA SuperJeans. Siuvu ir savo merginoms ir draugų vaikams😁👌 šita neva rimtesnė, nes džinsus ir storesnius audinius siuva. 🤔 nors siūlių įvairove aš nelabai patenkinta, nes pvz ant singer mašinų galima pasireguliuot siūlės ilgį, o ant šitos yra dvi pagrindinės ir viskas. (viso siūlių 15 yra) 🙄

2
  8. 2019.01.06 16:10 (prieš 3 mėn.)

Dar vienas klausimėlis, kur perkate audinius? Kitas priemones siuvimui? Labai noriu rekomendacijų, kur tikrai kaina atitinka kokybe, iš kur geriau išvis nepirkti nes per brangu arba nekokybiška. Domina internetinės parduotuvės (nebūtinai LT) ir parduotuvės esančios klaipėdos apskrityje, iš bėdos ir kaune

9. 2019.01.06 21:00 (prieš 3 mėn.)

loveit parašė:
    Dar vienas klausimėlis, kur perkate audinius? Kitas priemones siuvimui? Labai noriu rekomendacijų, kur tikrai kaina atitinka kokybe, iš kur geriau išvis nepirkti ne…

Internetu is www.audiniai.net bet ne visa.asortimenta jie sudeja i weba, geriau fiziskai i prde eiti,.bet jie vilniuj
    Konkreciai patirtis su flanelem- tos pacios danesoj po 4,80-5,10€

10. 2019.02.07 15:19 (prieš 2 mėn.)

gal žinote kur galėčiau nusipirkti už padoria kaina?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras