lyraa parašė:
Mes tiesiog važiuotume iš kito miesto. Girdėjus daug gražių atsiliepimųar ten yra šeimyninė palata? Kuri gydytoja priėmė gimdymą? ar epidūrą 'lengvai' duoda? Ar …
Epidiuro negavau nei su vienu. Pirmo metu nei siulė nei prašiau. Su antru pasiūlė, iš pradžių nenorėjau, vėliau paprašiau bet taip ir negavau. Gal kad zavalas buvo. Bet ir be jo apsiėjau









