2012.09.10 09:57 (prieš 13 m.)
Sandra89 parašė:
Labas rytas.
O va vakar mano pusbrolio žmona pagimdė dvynukus berniukus.
Šiaip turėjo gimdyt spalio pabaigoj - lapkričio pradžioje, bet pasitvirtino tai, kad dvynukai gimsta anksčiau, tik įdomu čia visi taip ar tik didelė tikimybė gimt anksčiau...
Dar jai darė cezarį ir irgi įdomu pasidarė ar jei laukies dvynukų ir daugiau yra galimybė pačiai pagimdyti ar tai neįmanoma?
Kažkaip iškilo tokie klausimai.
Na ir priraset. Savaitgali turejau daug darbu, net nebuvo kada prisesti prie pc. Nuo siandien atostogauju, o tada tiesiai i dekretines
Ach, nors pailsesiu. Bet penktadieni galvojau, kad verksiu, nesinorejo iseiti ir sunku suvokti, kad dabar po 2 metu sugrisiu.
As esu is dvynukiu. Mano mama pagimde mus laiku ir pati, cezario nedare, nors antroji is musu nebuvo apsivertusi. Kaip ji sake, kad kai pirma pagimde, iskarto kita apsiverte, ir mus pagimde per 2 val. Bet visa tai vyko pries beveik 28 metus. Kiek zianu dabar jei daugiavaisis nestumas, daro cezari. Kokios galimybes paciai pagimdyti net nezinau.