Vaiduse-33 parašė:
man isdiegines dabar 2. biskuti pailsesiu![]()
Kaip Jums gera, as darbais apsikasusi, dar nauja mergaite reiks apmokinti, o tai maziausiai uztruks menesi laiko, tai tikriausiai jau kai iseisiu atostogoms tai ir nebegryiu du metelius, o jei nuomone nepasikeis ir Dievulis duos tai ir 4 nedirbsiu
ziuresim kaip leliukas auga,ka jis ten veikia 






