vitaa9 parašė:
O jeigu aš padidinsiu iki 800 nieko nebus ?
Manau kad nieko. As geriau pries pastojant menesi 800 ir dabar tiek pat. Gine sake, kad gerai.
vitaa9 parašė:
O jeigu aš padidinsiu iki 800 nieko nebus ?
Manau kad nieko. As geriau pries pastojant menesi 800 ir dabar tiek pat. Gine sake, kad gerai.
Jolanta37 parašė:
Manau kad nieko. As geriau pries pastojant menesi 800 ir dabar tiek pat. Gine sake, kad gerai.
As geriau 400 bet galvojau kad gal mazokai, pas ginekologe dar nebuvau bet galvoju gerti po 800 nes kazkur skaiciau kad perteklius su slapimu pasisalina
Canana parašė:
Bet 1000 labai dideles dozes... Man gydytoja ir gine pasake gerti 400 folio.
Tikrai nebijokit.Nuo folio rugsties nieko blogo nebus, jos organizmas pasiima tiek, kiek reikia. O skiriama ji nuo.apsigimimu.
Ziviliukeeee parašė:
Merginos uzsisakiau pregnacare plus vitaminu nesciosiom ir pamaciau kad ten vitamino E 20mg ar neperdaug kartais????![]()
As pregnat care su omega saziningai atgeriau nestumo laikotarpiu,o db geriu pregnatcare maitinanciom,ir nieko blogo nebuvo ir nera
Lukute9 parašė:
As pregnat care su omega saziningai atgeriau nestumo laikotarpiu,o db geriu pregnatcare maitinanciom,ir nieko blogo nebuvo ir nera![]()
Aciu labai. Nes as pries tai geriau pregnacare bandanciom pastoto ir ten vitamino E buvo 4mg tai buvau issogansus
bet siaip aciu dabar ramiai galesiu gerti
10 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai