2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. 2018.01.22 10:43 (prieš 1 m.)

ximi parašė:
    Su pientraukiu nelabai padauges, nes tiek neistrauksite kiek vaikas istraukia gali but kad net sumazes, nebent traukiant imituoti augimo suoli tada gal pavyktu …

Bet su pientraukiu geriau nei is viso nenaudoti tos kruties, tuomet tikrai mazes pienuko. As buvau labai skeptiska siuo atzvilgiu, bet kai sunus neeme krutines pumpavausi kiek imanoma dazniau, o kai pradejo imti tai toje krutyje buvo pieno ir jis ne taip pyko valgydamas. Aisku, tuomet tesiau duodama ta kruti kuo dazniau ir galiausiai viskas susireguliavo

2
  2. 2018.01.22 11:06 (prieš 1 m.)

astulja parašė:
    Nuu, aš ir ? Nekeičiu dėl kiekvieno sysiaus pampio, tai kiek jame tų sysių būna, net neįsivaizduoju. Bet 15 neatrodo baisus skaičius, nes kol jie leliukai, tai daro…

Pamenu kazkuriuose kursuose sake, kad minimum 6 pilnos sauskelnes turi but. Tai i pilnas turbut ir ieina keli kartai, pagal tai anksciau skaiciavau

3. 2018.01.22 15:58 (prieš 1 m.)

Merginos, gal patarsit... labai skauda viena kruti, pabudau nakti palieciau ir pajutau skausma. Pries pora dienu vidurenelis stipriai isireme su alkune, bet poto lyg ir neskaudejo. Guzo nera, temperaturos nera, bet jauciuosi kaip persalusi visa kuna skauda... ar tai gali buti kokio mastito pradzia, ar cia tas sumusimas skauda... aciu

4. 7 m. 4 mėn.

2018.01.22 16:11 (prieš 1 m.)

Malu parašė:
    Merginos, gal patarsit... labai skauda viena kruti, pabudau nakti palieciau ir pajutau skausma. Pries pora dienu vidurenelis stipriai isireme su alkune, bet poto ly…

Sumaige audinius ir latakelius, as saldyciau, kad nuimt viduj paburkima ir sutinima, saldyt galima 10-20min, pvz mesos gabala i dviguba marle isukus

5. 2018.01.22 17:14 (prieš 1 m.)

Ar yra nusitraukiančių su pientraukiu mamyčių, kad paliktumėt vyrą su vaiku ilgesniam laikui? Ar jaučiat kokias pasekmes - daugėja mažėja pieno, vaikas neteisingai bando apžioti krūtį po buteliuko? ?

2
  6. 2018.01.22 18:47 (prieš 1 m.)

sleepy_burito parašė:
    Ar yra nusitraukiančių su pientraukiu mamyčių, kad paliktumėt vyrą su vaiku ilgesniam laikui? Ar jaučiat kokias pasekmes - daugėja mažėja pieno, vaikas neteisingai …

As kartais nusitraukiu. Tiksliau - dazniausiai nakti, kai vaikui uztenka vienos kruties, o kita lieka pilnutele. Jokiu pokyciu nepastebejau nei maitinime nei pieno kiekyje. Vaikas nuo pat gimimo noriai ima ir buteliuka ir zinda kruti. Tik as maitinu su antspeniu, nes mano speneliai jam per ploksti ir niekaip neisiulysi

1
  7. 2018.01.22 19:07 (prieš 1 m.)

sleepy_burito parašė:
    Ar yra nusitraukiančių su pientraukiu mamyčių, kad paliktumėt vyrą su vaiku ilgesniam laikui? Ar jaučiat kokias pasekmes - daugėja mažėja pieno, vaikas neteisingai …

as taip darau jokiu problemu nepastebejau kai alkana tai neisranki ar buteliukas ar papukas

1
  8. 2018.01.22 19:28 (prieš 1 m.)

sleepy_burito parašė:

Aš irgi kartais nusitraukiu vienam maitinimui paryčiais, tai viskas gerai, pieno nesumažėjo.

1
  9. 2018.01.22 19:32 (prieš 1 m.)

RamiMam parašė:
    As kartais nusitraukiu. Tiksliau - dazniausiai nakti, kai vaikui uztenka vienos kruties, o kita lieka pilnutele. Jokiu pokyciu nepastebejau nei maitinime nei pieno …

Va, mamuk, o kaip yra su tais antspeniais. As irgi juos naudoju. Nu bet man laaaabai skauda spenelius. Buvau uzsigydziusi, bet per pora dienu vel paraudo, jautrus pasidare. Maitinimas gavosi kancia...

10. 2018.01.22 19:51 (prieš 1 m.)

Mano mazuciui rytoj bus 2,5 men. Naktimis keliasi kas 2-3 val. valgyti. Ar as cia nenormaliai pergyvenu, kad per daznai? Kitom skaitau visa nakti ismiega...

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.