2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. 2017.12.16 12:46 (prieš 1 m.)

astulja parašė:
    Pas mus irgi taip. Aš galvoju, kad prasideda riebus pienas, kurį sunkiau ištraukti, todėl ir pyksta

Pas mus irgi tas pats buna ,tik ,kad as i buteliuko maitinu ir daugiausiai misinuko ,nes mano pieno neuztenka;)

2. Edvinas 1 m. 7 mėn.
    Eimantas 6 m. 9 mėn.
    Emilija 11 m. 6 mėn.

2017.12.16 13:03 (prieš 1 m.)

tryskaktusai parašė:
    O kur jus vazinejat po lempom gulet? Mes siand krauja pridavem, bet ne is venos, o kapiliarini is 3 pirstuku eme... vakare bus ats, ziuresim, ka lieps daryti..

Mes i ligonine vaziuodavom. Vakar buvo paskutinis kartas. Bilirubinas 176 ir sake galim ramiai namie but, turi praeiti. Kaip idomiai del to kraujuko, mum sake, kad tik is venos reik imt. Kokie jusu rezultatai?

3. Edvinas 1 m. 7 mėn.
    Eimantas 6 m. 9 mėn.
    Emilija 11 m. 6 mėn.

2017.12.16 13:06 (prieš 1 m.)

nesvarbu03 parašė:
    Laikykites;( mes irgi gulejom po lempom tai irgi streso buvo;( o pas jus tik veidukas geltonas ar ir kojytes ir rankytes? O kakoja kasdien? Nes pas mus kai nekakojo…

Aciu visas buvo geltonas, labiausiai tai veidukas ir akys. Ir nors jis kakojo tikrai daznai, po klyzmutes atrode kad akyse pasviesiejo vaiks. Na bet jau dabar atrodo pajudejo reikalai, reikia tik islaukt.

4. 2017.12.16 13:12 (prieš 1 m.)

MeLiNaKia parašė:
    Sveikos gal galit mane apsviesti
    Ka reiskia jei mano mazoji is pradziu valgo(godziai trauki ir rija) o po kokiu 15-…

Maniškis irgi šitaip elgiasi, bet dažnai sutampa su irzlumu, kai jam pučia pilvuką ☺ arba būna ir dėl to, kad ilgai žinda ir po to sumąsto pažaisti, nes ima leisti tokius garselius, kai su manim bendrauja ir dar viena priežastis man pasitaikius, nes nori atsirūgti. Aišku gali būti ir dėl to, kad ponulis tingi žįsti, kai lėčiau teka pienelis, nes ⁴ kartus tenka 50 ml nutraukti pieno ir duoti su druskyte, tai paragauja buteliuko ir po to, kai lėčiau teka pienelis tingi traukti iš krūties☺

5. 2017.12.16 13:29 (prieš 1 m.)

Mamos jei yra tokiu,kurios miegat kartu su vaikiuku,gal pasidalinsit patirtimi kaip miegat,ta prasme ar ant atskitro pleduko sulenkto guldot,ar i lizdeli,ar kaip?

6. 2017.12.16 13:30 (prieš 1 m.)

MeLiNaKia parašė:
    Sveikos gal galit mane apsviesti
    Ka reiskia jei mano mazoji is pradziu valgo(godziai trauki ir rija) o po kokiu 15-…

Pas mus irgi buna tokie irzlumo priepoliai. Paima papuli pavalgo kokias 5-10 min max ir pradeda judėti kaip kirminas pameta papuli, vėl tada ieško , vėl valgo vėl pameta, pradeda pykti ant papulio, barasi bet vėl galiausiai paima neteisingai ir privalgo su oru , o tada prasideda pilvo skausmai ir vėl barasi ir taip dažniausiai naktimis .

1
  7. 2017.12.16 13:45 (prieš 1 m.)

Meilita parašė:
    Pas mus irgi buna tokie irzlumo priepoliai. Paima papuli pavalgo kokias 5-10 min max ir pradeda judėti kaip kirminas pameta papuli, vėl tada ieško , vėl valgo vėl p…

Va pas mus irgi lygiai tas pats šią naktį nuo 2 iki pusės 5 taip linksminomės niekaip nei nuramint, nei užmigdyt nesigavo. Bet dabar užtat parpia sau kaip tikras kūdikis

O klausykit, kai ligoninėje darė tyrimus dėl įgimtų ligų ( kur kraują ėmė ir ant tokio lapelio su apskritimais lašino), tai rezultatus to tyrimo atsiunčia visiems į namus ar tik tiems kam gaunasi teigiami atsakymai? Nes mes jau 3 savaites skaičiuojam, bet atsakymo dar nėra.

8. Kotryna 1 m. 7 mėn.
    Margarita 10 m. 6 mėn.

2017.12.16 13:49 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:
    Va pas mus irgi lygiai tas pats šią naktį nuo 2 iki pusės 5 taip linksminomės niekaip nei nuramint, nei užmigdyt nesigavo. Bet dabar užtat parpia sau kaip t…

Jeigu viskas gerai, nesulauksite jokio pranešimo

9. 2017.12.16 13:50 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:
    Va pas mus irgi lygiai tas pats šią naktį nuo 2 iki pusės 5 taip linksminomės niekaip nei nuramint, nei užmigdyt nesigavo. Bet dabar užtat parpia sau kaip t…

atsakyma siuncia tik tada, jei buna blogi rezultatai, jei viskas gerai - nesiuncia nieko. o atsakymas per 2-3 sav, turi buti

10. 2017.12.16 14:00 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:

Jei būna teigiamas tai turėtumėte gauti laišką į pašto dėžutę arba sulaukti skambučio. Mano atveju paskambino tarp 2-3savaitės, nes nesulaukě pakartotinių tyrimų. Kaip supratau laiškas turėjo ateiti anksčiau, bet vėlavo. Taigi skubos tvarka be siuntimo keliavom į klinikas, buvo uždelsta, bet laiku pakliuvom☺

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.