2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.01.12 11:51 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:
    Mamytės, su kuo galėčiau suminkštinti odytę kojos pirštuko, įaugo nagelis, patino. Galvoju kaip iškirpti

Pabandykit ismaudzius po vonios ;)

2. 2019.01.12 11:54 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:
    Mamytės, su kuo galėčiau suminkštinti odytę kojos pirštuko, įaugo nagelis, patino. Galvoju kaip iškirpti

Sveika. Mano sūnui vasarą buvo didysis kojos pirštas taip du sykius... Tai aš patepdavau silicio spiritu tuo , o jeigu dar buvo raudona tai juokinga, bet sudo kremu per kelias dienas tas raudonumas ir patinimas praėjo...

3. 2019.01.12 11:55 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:

Aš tai nekirpau. Laukiau kol nuaugo. Čia dar daugiau bėdos krapštydami galime pridaryti, manau.

4. 2019.01.12 12:22 (prieš 3 mėn.)

Ačiū Jums, važiuosiu pirkti kremo.
    Dbr lb sergam, nemaudau

5. 2019.01.12 16:18 (prieš 3 mėn.)

Mes taip pat visos sergam.. Arba gripas arba virusas.. sesta diena su tempertura mergaites, o man vakar buvo pakilus. mazajai daugiau jokiu simptomu tik kita dukryte sloguoja ir kosulys. tikiuos greit sveiksim nes jau taip pavargau..

6. 2019.01.12 17:43 (prieš 3 mėn.)

PupuMama parašė:
    Mes taip pat visos sergam.. Arba gripas arba virusas.. sesta diena su tempertura mergaites, o man vakar buvo pakilus. mazajai daugiau jokiu simptomu tik kita dukryt…

Mes taip pat, mažiukui temp. laikosi, kosi, nosytė upeliais bėga. Gydytoja jau antibiotikus išrašė. Mane pažystama auklėja, kad neinu į žmones ir susirgo vaikas, imuniteto neturi

7. 2019.01.12 17:55 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:
    Mes taip pat, mažiukui temp. laikosi, kosi, nosytė upeliais bėga. Gydytoja jau antibiotikus išrašė. Mane pažystama auklėja, kad neinu į žmones ir susirgo vaikas, im…

Ta prasme per mažai išeinate į viešumą ar kaip? ...
    Ir mes nedažnai išeiname kur pasižmonėti, dažniausia tik pas artimuosius, o šiaip lauke kas dieną. Bet neserga sūnus.
    Sveikatėlės.

8. 2019.01.12 18:01 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:
    Mes taip pat, mažiukui temp. laikosi, kosi, nosytė upeliais bėga. Gydytoja jau antibiotikus išrašė. Mane pažystama auklėja, kad neinu į žmones ir susirgo vaikas, im…

Mums neraso antibiotiku, nes kraujas geras. Pirmadieni vel einam pas seimos gydytoja ziuresim ka sakys, nes kolkas situacija negereja. Pas jus kraujas blogas buvo?

9. 2019.01.12 18:16 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:

Pazistami pusantru metuku klecka visur imasi i zmones, tai vaikas serga ir serga. Kazi ar cia koks rodiklis, neimkite i galva, taip sutapo.

1
  10. 2019.01.12 18:32 (prieš 3 mėn.)

Oooo parašė:
    Ta prasme per mažai išeinate į viešumą ar kaip? ...
    Ir mes nedažnai išeiname kur pasižmonėti, dažniausia tik pas artimuosius, o šiaip…

Taip, sako, kad neinam į žmpnes, bet tikrai nesėdžiu užsidariusi ;) Ačiū ;)

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras