2018 m. rugpjūčio džiaugsmukai

Komentuoti
  1. Vytis pas angelus 2 m. 1 mėn.
    Joris 6 m. 9 mėn.

2018.09.23 08:01 (prieš 2 mėn.)

Lfreedom parašė:
    ☝️☝️☝️🙅‍♀️🙅‍♀️

Cia dar ne kaciu pestynes...dar toli grazu iki ju,manau.

O siaip tai cia atviru temu niuansai.

2
  2. 2018.09.23 08:16 (prieš 2 mėn.)

Merginos, kaip su vaistais nuo skausmo ir maitinimu? Nuo penktadienio su dantim turiu beda! Dvi dienas isgeriau ibuprom... nepraeina man uzdegimas.. ryt jauciu varysiu danties raut... bral taip nenoriu vaistu gert... o taip skauda ... o nuo skausmo skauda ir gerkle ir zandikauli ir ausi... 😫

3. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2018.09.23 09:25 (prieš 2 mėn.)

Danii parašė:
    Nu va palaukiau kol visos pasisakysit, nes pasirodo viena žinute mano nuomonės, kuri sulaukė 43 mamyčių patiktuku, buvo visos dienos diskusija į vienus vartus. Ką …

Jums deretu kreiptis i psichologus pagalbos...

4 5
  4. 2018.09.23 09:37 (prieš 2 mėn.)

O jo... forumiuko subtilybės

Šiaip visi teisūs. Į vidų neįlįsim, bet yra toks dalykas kaip neurolingvistika, minčių galia, žodžių galia ir pan. Kas ant liežuvio, tas galvoje, kas galvoje, tas realybėje.

Kas vaikus vadina konkurentais, tas ir turės vaikus konkurentus. Kas vaikus vadina monstrais, monstrais juos ir matys. Kas vaikus laiko nemokšomis, dar per mažais, jie tokie ir bus. Ir taip toliau.

Vienas mato stiklinę puštuštę, kitas beveik pilną. Vienas pasaulį mato gražų, kitas baisų. Kur mintis, ten ir mes.

Pasigalvokim, kokius matom savo vaikus, kokiais žodžiais vadinam tiek minty, tiek tardami, tiek rašydami. Kokie žodžiai - tokia ir mūsų realybė. O vaikai tikrai negali apsiginti, tik mes galim juos apginti.

15
  5. 2018.09.23 09:40 (prieš 2 mėn.)

jurmarta parašė:
    Būtinai paskaitysiu!

Labas rytas Jurmarta,
    As nesu tas zmogus kad kazka izeisciau ar iskaudint. Tiesiog man buvo skaudu kaip jus kankinates ir jusu maziuke. Nera ne vieno vaiko kuris neklyktu, nera ne vienos mamos kuri butu issimiegojus naktimis.
    Esat labai grazi mama, grazi jusu dukryte. Tik kantrybes su maziuke, o jusu sarkastisko humoro nesupratau.

P.s nera tokiu vadinamu supermamu 😀 Tik filmuose ir zurnalo virseliuose buna tam kartui

1
  6. Berniukas-Drakoniukas 3 m. 10 mėn.

2018.09.23 09:43 (prieš 2 mėn.)

MiglaNakty parašė:
    zinok kaitaliojau as misinukus kol atradom toki kuris geriausiai tinka mazosios pilvui. Aisku stebuklas neivyko, yra ir raitymosi ir diegliu, bet geriau nei buvo. O…

Man su pirmagimiu teko isgirsti si klausima: ar tu myli savo vaika? Tai paklause kita mamyte su kuria mes stumdem vezimelius. As jai daznai guodziausi, pasakojau kaip man sunku, visokius vaiko bedelius, svajodavau, kad vaikas greiciau uzaugtu ir stai tada as leisiu sau ta ir ana... Ir ji man uzdave si klausima. Pirma isizeidziau, labai, bet po to pradejau mastyti ir analizuoti,stebeti save, savo zodzius, jausmus.
    Padariau keleta nelabai geru atradymu savy: as galiu pasiskusti, bet nemoku nuosirdziai pasidalinti dziaugsmu, as nemoku girtis savo vaiku kitiems, labiau linkusi matyti bloga nei gera, ir baisiausias mano atradymas buvo kad as stabdau save meileje, tarsi slopinu, tarsi ziuriu i save is salies ir kritikuoju- na kiek čia gali seiliotis, ar dar neprisiglostei, kiek cia gali sypsotis, tuoj tapsi ta neidomi mamyte, kuriai pampiai ir kakiai bus svarbiau uz save, tuoj nuo taves nusisuks aplinkiniai, tu juos uzknisi savo mamiskumu... Ir dar daug kazkokiu nusistatymu, baimiu, neigiamu minciu. Teko daug dirbti su savo smegenim, mintim, poziuriu. Sunkiausia buvo suvokti, kad meile vaikui mane nemenkina kaip moteri, o isaukstina, kaip zmogu kuris dabar pasieke pilnatve.
    Stai tokia turiu patirti

13
  7. Berniukas-Drakoniukas 3 m. 10 mėn.

2018.09.23 09:51 (prieš 2 mėn.)

_Seta parašė:
    Jums deretu kreiptis i psichologus pagalbos...

As periodiskai lankau psihologus, man labai padeda islisti is savo minciu brudo
    Kartais tiek sau prisigalvoju ir ispaudziu i kampa, kad man reikia, kad profesionalas istrauktu mane i pavirsiu

MissChili parašė:
    Merginos, kaip su vaistais nuo skausmo ir maitinimu? Nuo penktadienio su dantim turiu beda! Dvi dienas isgeriau ibuprom... nepraeina man uzdegimas.. ryt jauciu vary…

Pries 3 dienas isroviau sau baisiai skaudanti protini danti. Beje, dekui sio forumo mamytei, kuri man parekomendavo Klp hirurga. Istrauke per sekunde

2
  8. 2018.09.23 09:59 (prieš 2 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Ka galvojat apie kudikiu baseinus? Ar galvojate lankyti? gal yra kaunieciu, kurios pasisakys kur butent lankys ar jau lanko ir kodel

Aš galvoju su savo biču lankyti! Bet dar nei ieškojau kur, nei domėjausi... kažkaip norim paaugt dar biškutį

9. 2018.09.23 10:46 (prieš 2 mėn.)

6
  10. 2018.09.23 10:48 (prieš 2 mėn.)

I miegojimo ir nemiegojimo tema, nenoriu prisikalbeti, bet gal radau buda pagelbeti savo maziui, kaip anksciau rasiau, kad pirmadieni laukiu masazistes, iki pirmadienio neiskenciau, nuveziau penktadieni ir ka jus galvojat, pora naktu buvo geresniu (gal suveike mano tikejimas), dar parode, kaip masazuoti pilvuka, nes as darydavau toki labai svelnu masaza, o pasirodo, kad reikia stipriau, tai jau trecia diena kaip be vaistu ir issibezda gerai. Dabar bandyma tesiu 2kartus per sav. Ziuresiu sutapimas ar ne. Kas turi galimybe pabandykit, nepakenks, o ir pastiprins vaikiuka, o gaaal dar ir miegas pageres

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras