2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 2 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.22 13:59 (prieš 7 mėn.)

Kisulita parašė:
    Va, arbatmedžių aliejų aš irgi ankščiau puslelinei naudojau, bet kai pasibaigė paskutinis buteliukas, tai naujo neįsigijau Reikia į vaistinę...

As taip suprantu ji naudot galima apsoliucei viskam visur pagalbininkas 😁

2. 2018.09.22 14:17 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    As taip suprantu ji naudot galima apsoliucei viskam visur pagalbininkas 😁

Tai taip, čia puikus pagalbininkas Aš jį visur pritaikydavau Reikia važiuot pirkti, nieko nebus

3. 2018.09.22 14:20 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Nu kosmaras o tai tau kaip ? Ir gimdyt jau ant nosies tai nepereis vaikiukui jai pati uzsikresi ?

Nei man nei vaikams kol kas nieko. Vyras isdeleguotas i kt kambari ant odines sofos, kuria kas pusvalanduka dezinfekuoju. Sukasi 7 skalbykle virinimo rezimu (aciu dievui su dziovinimo funkcija, nes netureciau kur tiek dziaut-skalbiu viska kas namie), grindys isciustytos su verdanciu vandeniu (dezinfekcijai ipyliau alkoholio), pavirsiai su spec skysciu is vaistines. Negimdau dar savaite. Faktas. Nenoriu viena i gimdykla vaziuot ryt 40 savaite prasideda, suspaudziu kojas ir vaikstau

Kisulita parašė:
    Aš tai prigriebiau kombiuką, dar pasikuitusi truputį atradau rūbelių, tai maišiuką susirinkau, ką radau geresnės kokybės. O šiaip dauguma rūbelių labai nudėvėti buv…

Isties, visko lb daug ir visko nemazai galetum prisirinkti, tik kad kainos neadekvacios. Ieskojau columbia kombio. Radau du abu po 30-40 eur it tokie labai pavarge. Jauciu isrinkta buvo. Dar pirstiniu vaikams nupirkt norejau-bet dezese voliojos tokios, kur as jau ismetu, o prase dar 4-5 eur. Tiesiog neadekvacios kainos. Bet gal kad jau aprinkta.

Arbatmedzio aliejus yra geriu geris. Buvau pamirsusi. Reikes nusipirkt.
    Ar einat kas snd popieziaut?

4. Fainuolis 16 m.

2018.09.22 14:21 (prieš 7 mėn.)

Juszte parašė:
    Mano spalio 24-25, liksim paskutines 😀

Man spalio 21-25,bet itariu savaitėlę gali paskubėt anksčiau.

1
  5. Fainuolis 16 m.

2018.09.22 14:33 (prieš 7 mėn.)

Filologe parašė:
    Nei man nei vaikams kol kas nieko. Vyras isdeleguotas i kt kambari ant odines sofos, kuria kas pusvalanduka dezinfekuoju. Sukasi 7 skalbykle virinimo rezimu (aciu d…

Tai MM paieškokit columbios aš beveik naują nugriebiau tik už 17eur, buvau nustebus, o kaip realiai pamačiau, tai išvis super, dar dovanų naują kepurytę gavau žiemai

6. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 2 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.22 14:39 (prieš 7 mėn.)

Kisulita parašė:
    Tai taip, čia puikus pagalbininkas Aš jį visur pritaikydavau Reikia važiuot pirkti, nieko nebus

Eisiu ir as pirkti ji tada meginsiu. pas mane vaikai daznai serga reiks meginti ora drekint juo)

7. 2018.09.22 14:51 (prieš 7 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Su vardais ir mums sunku turim daug sugalvoja o kuris bus tinkamas ziuresim kai pamatysim Herkus ,Markas ,Danius,Rapolas,Benas

Man spalio 29d. Terminas 🤗

1
  8. 2018.09.22 15:01 (prieš 7 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Gal zinai kiek sveria vaikiukas ? Paskutines mm sausio24d buvo ?

Paskutines sausio 23d pagal men gimdyt 30d spalio pagal skana 31d spalio nezinau del svorio nieko nes cia uk skanai tik 12sav ir 20sav😒 vis dar svarstau uzsirasyt apsiziuret nes niekas neziuri cia..

9. 7 m. 7 mėn.
    9 m.

2018.09.22 15:28 (prieš 7 mėn.)

Filologe parašė:
    Nei man nei vaikams kol kas nieko. Vyras isdeleguotas i kt kambari ant odines sofos, kuria kas pusvalanduka dezinfekuoju. Sukasi 7 skalbykle virinimo rezimu (aciu d…

As spejau 1 diena uzsukt tai tikrai daiktu buvo geru ir uz padorias kainas. Nupirkau: 7metei dukrai GAP striuke ziemine puikios bukles uz 8 eurus, batus tikrai geros bukles rudeninius su auliukais uz 3 eurus, leliui kombi nauja ziemini NEXT uz 8 eurus, didesni ir plinesni pavasariui - uz 4 eurus, du megstukus- uz abu 4 eurus, dukrai dvi lb fainas pizamas - po 4 eurus kiekviena, 2 golfus- kiekvienas po 2 eurus- tai visais pirkiniais likau patenkinta. Aisku maciau ir visiskai neadekvaciu kainu- pritariu, kad yra nesamoningu. Bet tokiom gerai laukt sekmadienio ir kazka dar galima bus su 50 proc nuolaida pasiimti.

10. 2018.09.22 15:29 (prieš 7 mėn.)

Mandei parašė:
    as leidau vaiko varda vyrui isrinkt. Sakiau koki issirinksi toks ir bus. Tai isrinko is pradziu Vakari, o db jau nori Vejo.. man Vejas nelabai, o kaip jums?

Mes berniukui is pradziu galvojom Veja, bet kai pagalvoji kad jam visi gales sakyt “pusk is cia “ tai taipbir netapo sunus veju

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.