2018 m. mamytės iš Šiaulių

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.18 22:13 (prieš 1 m.)

Solita parašė:
    Kaip jaučiatės ? Nes jau gimdymas nebetoli

Jei klausimas buvo skirtas man, tai jauciuosi labai sunkiai bet kaip ir minejote, gimdymas nebetoli, tai laukiu kada greiciau pamatysiu savo princese ??

2. 2018.01.18 23:27 (prieš 1 m.)

Avokad parašė:
    Jei klausimas buvo skirtas man, tai jauciuosi labai sunkiai bet kaip ir minejote, gimdymas nebetoli, tai laukiu kada greiciau pamatysiu savo princese ??

Super sveikinu ir stiprybės

3. Rokas 11 m. 8 mėn.

2018.01.19 07:59 (prieš 1 m.)

Avokad parašė:
    Saunios ginekologes, kurios taip pasiulo mano sesuo ten pat lankesi, tik ji pas Peršina ejo, tai irgi jai pasiule seimos gydyt persirasyti, kad butu ginekologes …

Pas Persina lankausi toje pacioje Alsavitoje, ji dirba tik privaciai. Pries 10 m, kai laukiausi pirmagimio, Zbuvo nemokamai

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 09:02 (prieš 1 m.)

Solita parašė:
    Super sveikinu ir stiprybės

Aciu! O Jums grazaus laukimo, dar viskas pries akis! ?

5. 2018.01.19 10:56 (prieš 1 m.)

SUNsun parašė:
    Ir ko reikia gal žinot iš valstybinės persirašant pvz į Medųca?Gal galit šeimos gydytoją parekomenduoti joje?

Ateikite su savo dokumentu ir perrašys jus, per kelias savaites bus persiųsta jūsų kortelė, daugiau nieko nereikia. Aš Medicoje pas Baliutavičienę lankausi, visai gera ir maloni gydytoja. Ir šiaip labai patenkinta, kad Medicoje lankausi, visi labai malonūs, eilės mažos, vaikų daktarė irgi superinė.

6. 2018.01.19 11:25 (prieš 1 m.)

m888 parašė:
    Ateikite su savo dokumentu ir perrašys jus, per kelias savaites bus persiųsta jūsų kortelė, daugiau nieko nereikia. Aš Medicoje pas Baliutavičienę lankausi, visai g…

Aš irgi pas Baliutavičiene lankausi aplamai Medica personalas super

7. 2018.01.19 12:15 (prieš 1 m.)

m888 parašė:
    Ateikite su savo dokumentu ir perrašys jus, per kelias savaites bus persiųsta jūsų kortelė, daugiau nieko nereikia. Aš Medicoje pas Baliutavičienę lankausi, visai g…

Labai ačiū.Taip ir padarysiu Vienu galvos skausmu mažiau bus ir šalia namų ir į darbą pakeliui kaip sakant

8. 2018.01.19 13:43 (prieš 1 m.)

m888 parašė:

kokia vaiku daktares pavarde?

9. 2018.01.19 14:14 (prieš 1 m.)

helleboro parašė:
    kokia vaiku daktares pavarde?

Vitkauskienė

10. 2018.01.19 20:48 (prieš 1 m.)

dailide.u parašė:
    Man nuejus pasake, jog nepriima visam nestumo laikotarpio sekimui, nebent rizikingus atvejus konsultuoja ir pan. Tai tuomet turbut kiekviena kart einant reiketu tur…

Tai visam laikui ir nepriima, kiek turėsite siuntimų, tiek ir galėsite lankytos klinikoje. Man taip pat yra. Prižiūri šeimos gydytoja, o siuntinys duoda tai einu į klinika tikrintis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras