❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.06.10)

1. 2018.05.21 18:48 (prieš 5 mėn.)

MorkaLav parašė:
    O as cia kai kazkada vaziavau i santariskes, tai kaip tycia biski apzelus buvau ir ten ir ant koju.. taip geda buvo, dar tokia jauna, simpatiska gydytoja pasitaike,…

nu būna būna dienų lyg tyčia! bet prajuokino ypač baubas

1
  2. 2018.05.21 18:51 (prieš 5 mėn.)

irmamas parašė:
    Pries vyra kartais geda buna. Grįzta is darbo, o as prie pc 🤗 saudau 😃😃😃 (brt namai sutvarkyti, valgis garuoja)😃😃

😂 Oj geras, taip ir isivaizduoju nestuke prie xboxo, su ausinem online zaidziancia su trylikameciais, tokia isijautusia, ant karstu hormonu geras vaizdelis turetu buti

Klausykit, cia tik tarp kitko man kirba klausimelis vis, gal zinot, ar nera galimybes kazko pasalinti is forumo? nieko nesakau, tiesiog idomu...

2
  3. 2018.05.21 18:51 (prieš 5 mėn.)

Gutta parašė:
    Maždaug per 16-18 valandų. Nebuvo man lengva sakiau, kad nebegaliu ir kad cezarį darytų Vyro pagalba buvo neįkainojama. Bet atpildas viso ko pabaigoje. Man ir…

Sveikinu

4. Adria 4 mėn.
    1 m. 1 mėn.

2018.05.21 18:51 (prieš 5 mėn.)

net

aparate parašė:
    man tai beveik kasdien chaosas viena valanda laukiu, kad greičiau greičiau kita valanda verkiu, nes bijau trecia valanda pykstu, nes nepatogu ketvirta v…

net labai suprantu

1
  5. Kamilė 4 mėn. 1 d.
    Smiltė 7 m. 4 mėn.

2018.05.21 19:09 (prieš 5 mėn.)

lauliute parašė:
    😂 Oj geras, taip ir isivaizduoju nestuke prie xboxo, su ausinem online zaidziancia su trylikameciais, tokia isijautusia, ant karstu hormonu geras vaizdelis turet…

Manau, kad ne. Nes cia nera uzdara grupe 🤔

6. Antanas 13 m.

2018.05.21 19:09 (prieš 5 mėn.)

Spurgius parašė:
    Nu va mergytės, aš irgi jau gimdykloj. 3 val.nubėgo vandenys , puse penkių saremiai buvo kas 3-4 min. Dabar atsivėrimas 2 cm. Laukia ilga diena.

Tikiuosi lengvai ir greitai susitikot su savo dovanėle

7. Antanas 13 m.

2018.05.21 19:14 (prieš 5 mėn.)

Gutta parašė:
    Aš irgi jau turiu savo dukrytę. Mažutė 2,9 kg, bet mums pati nuostabiausia. Šeštadienį nubėgo vandenys, sunkus gimdymas ir 16:11 gimė mūsų stebuklas.

Sveikinimai

8. Evelina 4 mėn. 5 d.
    Eliana 7 m. 7 mėn.
    Emilija 11 m. 6 mėn.

2018.05.21 19:21 (prieš 5 mėn.)

Na aš jau 2 kart dariau depiliaciją neštumo metu. Nieko naujo, nes visada tik vašku depiliuoju. Rašiau, kad nuo skutimo žiauriai beria ir jau po kelių dienų pradeda atauginėti, tai sudirgina dar labiau visą odą...
    Tai grubiai tariant jau 13 metų bikinį ir pažastys depiliuoju pas kosmetologę, o kojas/rankas visai tinka VEET juostelės.
    Antakius neseniai pradėjo man depiliuoti, nes tiesiog greičiau nei pincetu.
    Šią savaitę einu nagučių susitvarkyti - manikiūras+pedikiūras, bet be dažymo. Penktadienį - antakiai, plaukų dažymas ir kirpimas. O kitą savaitę - depiliacija.
    Paskui bus visiškai ramus laukimas

1
  9. 2018.05.21 19:29 (prieš 5 mėn.)

Gutta parašė:
    Birželio 2d. Galėjo dar paaugt pilvely dvi savaites.

Mano terminas irgi birželio 2

10. Kasparas 4 mėn. 1 sav.
    Konstantinas 4 m. 5 mėn.

2018.05.21 19:31 (prieš 5 mėn.)

lauliute parašė:
    😂 Oj geras, taip ir isivaizduoju nestuke prie xboxo, su ausinem online zaidziancia su trylikameciais, tokia isijautusia, ant karstu hormonu geras vaizdelis turet…

pasalinti neina, nes viesa grupe, bet kas gali skaityti, komentuoti. todel ir buna taip, kad kazkas paraso “seku jusu diskusija jau kelis men, bet rasau tik dabar” 😉

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.