❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2017.09.25 15:42 (prieš 1 m.)

Sveikos prisijungusios prie ❤️❤️2018 metu birzelinuku❤️❤️. Auginkim pilvukus kartu, dalinkimes džiaugsmu ?

❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.06.10)

❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2019.03.26)

2. 2019.03.26 10:04 (prieš 1 mėn.)

as irgi mamuko pagrinde verdu, arba isvis paprastas ka ka, bet koses valgo.
    apie uzpilamas net negirdejau

3. 2019.03.26 10:09 (prieš 1 mėn.)

Butuke_ parašė:
    as irgi mamuko pagrinde verdu, arba isvis paprastas ka ka, bet koses valgo.
    apie uzpilamas net negirdejau

Tai kai perkat mamuko, tai gretimoj lentynoj tos uzpilamos. Ar perkat ne parduotuvej?

1
  4. 2019.03.26 10:33 (prieš 1 mėn.)

Juditel3 parašė:
    Tai kai perkat mamuko, tai gretimoj lentynoj tos uzpilamos. Ar perkat ne parduotuvej?

parduotuvej, gal demesio neatkreipiau. dabar paziuresiu kai busiu

5. 2019.03.26 10:53 (prieš 1 mėn.)

O aš dažniausiai užpilamas duodu, nes naminių ne itin valgo, tai verdu nebent pietums maišydama su mėsa arba daržovėm. Vakarienei paprastai užpilamos, nes kitaip nevalgo, o ir be mano pieno nevalgo, nežinau kaip pripratinti be jo valgyti

1
  6. 2019.03.26 10:59 (prieš 1 mėn.)

Verdu pati, uzpilamu nebandziau 🙂

1
  7. 2019.03.26 11:17 (prieš 1 mėn.)

Mano uzpilamas valgo tai duodu buna rytais aisku ne kiekviena diena, nes kai atsisesa iskart reik valgyt duoti, nelaukia kol isvirsiu... tai jei pavyksta atsikelti anksciau begu virti kol drakoniuke neatsikele o siaip vakarais buna duodu ir nemaltus grikius maltu net nevalgo

1
  8. 2019.03.26 11:20 (prieš 1 mėn.)

Mes Mamuko verdam, esu bandžiusi vieną kartą tas užpilamas, bet griežtai atsisakė, todėl dabar tik vietą spintelėj užima nenaudojamos Šiaip visas pati verdu, ir grūdines, ir daržovienes, bet namie visada yra pirktinių bonkutėse, jei reiktų kur išvažiuoti ir nespėčiau išvirt ar pas močiutes kai palieku porai val, įdedu tų košyčių, jei netyčia lb valgyt užsimanytų Mėgstamiausia iš pirktinių Hipp naktinė, su bananais ir manų koše ir vaiisnės, kitų nevalgo

9. 2019.03.26 11:52 (prieš 1 mėn.)

As taip pat verdu mamuko koses. Dar patinka kukuruzu kose,verdu panasiai kaip manu kose. Buna ir uzpilamu duodu kosiu,dazniausiai rytais,tai maisau dar su vaisiu tyrele,labai skaniai valgo. Nes uzpilamas valgo su vaisiais,o visas kitas koses su sviestuku. Grikiu isvis nevalgo,nors sveikiausia... dar skaiciau ankstesniu temu,kalbejote apie maza svori vaikuciu. Mano panele taip pat mazesnio svorio,8 men buvo 72 cm ir 7.8 kg. Gydytoja israse jai gerti Creono kapsuliu 3 sav. Sake gal ju pavartojus,daugiau medziagu organizmas isisavins ir svoris geriau augs nzn ar tik sutapimas ar kaip,bet per menesi laiko labai didele pazanga valgyme,3 kartus kose ir pilnom porcijom

1
  10. Elzė 9 m. 4 mėn.

2019.03.26 12:40 (prieš 1 mėn.)

Darzoviene ir mesyte verdu pati, o visas grudines koses perku uzpilamas Semper arba Milupa firmu(labai skanios, pati ragavau ir dukra noriai valgo), o is Mamuko firmos perku tik grikius ir verdu buteliukuose perku tik vaisiu/uogu tyreles, nes tos kur su darzovem ir mesa-fui, ragavau, tai neskanu tikrai Nors pora kartu ju daviau dukrytei, valge 👀

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras