2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 3 m. 10 mėn.

2019.05.16 08:52 (prieš 4 d.)

Pozityvi parašė:
    Man taip baisu pagalvoti, aš nieko dar neturiu Nei vėžimo, nei lovytės. Na žodžiu nieko.

Aš irgi dar nieko nepirkau. tik vežimą turiu ir kelis rubelius

2. 3 m. 10 mėn.

2019.05.16 08:52 (prieš 4 d.)

rožine parašė:
    Jis ir yra griozdiškas 😁

kokius jus pirkot?

3. 2019.05.16 08:58 (prieš 4 d.)

meshku parašė:
    Atvykus gimdyti buvo pasiūlytas epidūras, sutiko. Suleido ne taip , tik suleidus pradėjo dusti,nuspręsta daryt ektra cp.Dabar toje durio vietoje, bėga stuburo smege…

O mama........ 😨😵 jau kai viskas gerai pats gimdymas stresas vistiek ir jei pirmas vaikelis vistiek kol pripranti prie jo, kas ir kaip... o cia su tokia savijauta 😯 baisu! Ir jau tas nugaros pazeidimas turbut visam gyvenimui 😑

4. 2019.05.16 09:06 (prieš 4 d.)

Pozityvi parašė:
    Man taip baisu pagalvoti, aš nieko dar neturiu Nei vėžimo, nei lovytės. Na žodžiu nieko.

As irgi dar nk nepasiruosus lb 😅 reikia i ligonine detis daiktus kad butu paruosti jau... negali zinoti kada cia kas bus. na vezimeli ir lovyte turim sunaus likusius. Bet rubeliu neatsirinkus. Nors ir jokio noro dar neturiu. Kazkaip dar nesitiki 😁😁

5. 2019.05.16 09:27 (prieš 4 d.)

sauleta. parašė:
    kokius jus pirkot?

Mes isigyjom Stokke xplory V6,bet irgi buna tokiu dienu kai pamastau ar geras pasirinkimas ,bet raminu save kad kol neisbandysiu tai ir nezinosiu,taip kad manau ir jus palaukit kol isbandysit vienom tuciai griozdai sunkus ir t.t,o kitos kaip tik juos giria

6. 2019.05.16 09:31 (prieš 4 d.)

sauleta. parašė:
    kokius jus pirkot?

peg perego book S

1
  7. 2019.05.16 10:13 (prieš 4 d.)

Pozityvi parašė:

As manau dar per anksti panikuoti. As irgi nieko neturiu. Numatoma data 2019 07 01, planuoju dirbti iki 2019 05 31 ir per paskutini menesi viska nupirkti ir i visus kursus nueiti. Tai jeigu nestumas jusu nera komplikuotas, tai ner ko pergyventi ;)

8. Jogailė 6 m.

2019.05.16 10:56 (prieš 4 d.)

Olialiaja parašė:
    As manau dar per anksti panikuoti. As irgi nieko neturiu. Numatoma data 2019 07 01, planuoju dirbti iki 2019 05 31 ir per paskutini menesi viska nupirkti ir i visus…

Labas. Nenoriu gasdint ir tikiu, kad jums bus visks gerai, tik pasidalinsiu musu patirtim. Man irgi terminas buvo liepos 1 d., bet jau 4 dienos, kai i pasauli akeliavo musu ankstukas. Nesitikejau sito, bet jau buvau susiruosus daiktus. Tas labai palengvino ir taip sunkia situacija. Todel patariu nedelsti susiruost, kaip galima anksciau 🤘☺️

16
  9. 2019.05.16 11:04 (prieš 4 d.)

viktorija1005 parašė:
    Mes isigyjom Stokke xplory V6,bet irgi buna tokiu dienu kai pamastau ar geras pasirinkimas ,bet raminu save kad kol neisbandysiu tai ir nezinosiu,taip kad manau …

Mes 5sigijome tutis cappy 3in1. Kadangi neturiu patirties, tai nežinau, kas yra geriausia, bet rinkausi pagal kišenę ir lengvumą, bei kaip susilanksto ir kad geliniai ratai būtų. Šitas vežimas viską atitiko

Kalbant apie pasiruošimą, tai manau čia kiekvienai mamai skirtingai. Aš susikrovus tašę, rūbelius, nu dar reik spintos, bet čia kitą savaitę, lovytę teoriškai turime, tik reik pasiimti ir pasistatyti,. tačiau svarbiausius daiktus jau turime ir man ramu. Kitos šeimos perkasi ir rūpinasi kai jau artėja link termino. Čia pagal intuiciją ir žmogaus stilių. Aš nemeėgstu atidėlioti paskutinei akimirkai.

3
  10. 2019.05.16 11:09 (prieš 4 d.)

Attendre parašė:
    Mes 5sigijome tutis cappy 3in1. Kadangi neturiu patirties, tai nežinau, kas yra geriausia, bet rinkausi pagal kišenę ir lengvumą, bei kaip susilanksto ir kad gelini…

Tai vat kad ir as patirties siame reikale neturiu tai ir rinkomes su vyru tai kas labiausiai patiko,bus matyt kaip naudosis ir as jau tase susikroviau,bet kazkaip visdar netikiu,kad jau tuoj tuoj turesim mazyli

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras