2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.25 07:50 (prieš 1 mėn.)

GiedrePu parašė:
    Merginos sveikos🤗 tos kurios jauciat jusesiukus ar buna dienu kai nelabai jauciat arba nestiprius arba nepastebit net vakarais?😊

Taip, tikrai buna. Su dukra is viso menkai jausdavau iki kokios 30 sav. Cia labai ir nuo placentos priklauso. Dabar irgi visaip buna - va vakar buvom kavinej su garsesne muzika, tai, matyt, nepatiko, krebzdejo vis. O vakare visai nieko nesijaute

2. 2019.03.25 08:00 (prieš 1 mėn.)

Liuvera parašė:
    Taip, tikrai buna. Su dukra is viso menkai jausdavau iki kokios 30 sav. Cia labai ir nuo placentos priklauso. Dabar irgi visaip buna - va vakar buvom kavinej su gar…

Aciu -ramiau😊 mano nugarinej dali placenta, tai tikrai jausdavau bumpsejimus kasdien bet lyg buvo dienele kad irgi pamasciau kodel nebumpsi🤔 na ka gal siandien pabumpses😁

3. Deividas 11 m. 8 mėn.
    Danielis 12 m. 10 mėn.

2019.03.25 08:19 (prieš 1 mėn.)

GiedrePu parašė:
    Merginos sveikos🤗 tos kurios jauciat jusesiukus ar buna dienu kai nelabai jauciat arba nestiprius arba nepastebit net vakarais?😊

Vat ir man klausimas nes vakar ir siandien nelabai jauciu judesiukus.O ansciau beveik visa diena jausdavau.

1
  4. 2019.03.25 08:25 (prieš 1 mėn.)

GiedrePu parašė:

Pas mane taip...Nezinau nuo ko priklauso,jau net nerimavau truputeli...pastebejau,kaip as ramybeje,ir jis ramutis,kaip darbe esu,arba vaikstau,ir jis tada muistosi...❤

5. 2019.03.25 08:42 (prieš 1 mėn.)

GiedrePu parašė:

Būna,kad ir dieną darbe sėdint pajaučiu,o būna,kad per visą dieną visai nieko ir tik vakare atsigulus ramiai į lovą pajaučiu. O buvo ir kad nepajutau visai,tai vakare pradėjau atsigulusi "kybint" pilvuką,tai pasisveikinom su gyventoju ir man tiek užteko bet kasdien vis jau įvairesni judesiai

Darjanka parašė:
    Pas mane taip...Nezinau nuo ko priklauso,jau net nerimavau truputeli...pastebejau,kaip as ramybeje,ir jis ramutis,kaip darbe esu,arba vaikstau,ir jis tada muistosi.…

O man atvirkščiai juda tik kai aš rami

6. 2019.03.25 09:09 (prieš 1 mėn.)

GiedrePu parašė:

Man tai kuo toliau tuo labiau gyventojas baladojas, net pilvas juda 😄 Bet labiausia ryte ir vakare bei kai darbe pavalgau pietus 😄

1
  7. 2019.03.25 09:13 (prieš 1 mėn.)

Scorpioniux parašė:
    Sveikit!
    Man ir nuo paryčių prasidėjo pykinimai, vėmimai, viduriavimai. Jau nepamenu kada t…

Buvau stipriai pasigavusi zarnyno infekcija santariskiu klinikose, kai gulejau su vaiku. Tai kaip jus ir sakot svarbiausia skysciai. As nuolat po maza gurksneli kas minute gurksnojau Rehidrona... ten visi mineralai... dar geriau paracitamoli, nes krete drebulys, siek tiek temperaturos buvo... ir viskas, nuolatinis gurksnojimas, poilsis, dieta ( sultinukas, dziuveseliai, “barankos”, nesaldzios arbatos) svarbiausia jokiu pieno produktu nevartokite... sekmes, sveikit!!!

1
  8. 2019.03.25 09:16 (prieš 1 mėn.)

EleTuo parašė:
    Sakykit kuo tepat pilvukus kad nebutu striju? Man deauge patare Bepancare krema 24€. Naudoju daznai ir tepu kai tik prisimenu. Manau jis greit baigsis ir reiks dar …

Naudoju migdolu alieju...🥰

1
  9. 2019.03.25 09:20 (prieš 1 mėn.)

Man atrodo vaikas isgirdo, kad nuo ryto teciui skundziau ja, kad tingine auga, nejuda. Lyg ir pajauciau pirma karta bumsiukus 😳😳

1
  10. 2019.03.25 09:28 (prieš 1 mėn.)

Greta sheylla parašė:
    Cia dar priklauso kaip. Pasako ta lytį ar užtikrintai ar ne. Su pirmu tai net mes patys nieko ne išmanantys nuotraukoj pamatėm kabantį tai ten niekaip nesumaisysi, …

Sutinku su tuo brolienei vis sakė lyg mergaitė, lyg mergaitė, 80 proc mergaitė, o likus porai savaičių iki gimdymo patapo 100 proc berniuku

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.