2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.26 09:26 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Mamuliukai gal patarsite. Su siuo nestumu jauciu, kad visiskai issausejo oda, net galvos oda sausa, kai sukuojuosi tai net byra atsilupe odos gabaliukai. Gal esate …

jo, man tas pats. čia kėliau šį klausimą anksčau, bet nelabai komentarų sulaukiau
    ant juodų pėdkelnių baltus plėmus pastebėjau - supratau, kad tai kojų odos pleiskanos kaip milteliai! Aš iirgi neviltyje. tepu tepu kasdien beveik, viena dieną aliejum, kita dieną losijonu riebiausiu, bet nelabai kas keičiasi. Gal riekia sviestą kūno pabandyti - jis toks sunkiai tepasi.

1
  2. 2019.03.26 09:29 (prieš 1 mėn.)

Vaidu parašė:
    Man dar tik 18sav o jau 5kg, ir nei trupučio nesiparinu, mamytės kaip jums sunku gyventi kiekvieną savaitę vis kokias tai problemas atrandant dėl ko nerimauti ta…

Nu zinokit, man pirmas nestumas, bet as visiskai nestresuoju man irgi juokinga skaityt, kad vis del ko nors nerimauja, del visokiu nelabai reiksmingu dalyku. Nu pamaudzia, bet tai naturalu juk nesiojam mazus zmogeliukus, turi kazkas vykt nelekiu pas daktarus jei koks pirst buna atsiputus laukiu ir jokiu neramumu nejauciu. High-five jum uz toki teksta!!!

1
  3. 2019.03.26 09:32 (prieš 1 mėn.)

doluxe parašė:
    turiu klausimeli ☺️ ,kaip ruosiates ekoskopui ar einat pilna pusle? ar tuscia? kaip geriau ? ar tam turi itakos😊?

Pas mane visada pilna pusle 😄😄☺️

4. Deividas 11 m. 8 mėn.
    Danielis 12 m. 10 mėn.

2019.03.26 09:39 (prieš 1 mėn.)

dragyte1 parašė:
    Sveikos, ar yra čia jaunų būsimų mamyčių? Man 19 🙊😅😂

Mes visos jaunos😍

8
  5. 2019.03.26 09:40 (prieš 1 mėn.)

vs_b91 parašė:
    Nu zinokit, man pirmas nestumas, bet as visiskai nestresuoju man irgi juokinga skaityt, kad vis del ko nors nerimauja, del visokiu nelabai reiksmingu dalyku. Nu …

Nepamirskit, kad yra cia ir busimu mamu, kuriu nestumas jau ne pirmas, o vaikas bus pirmas. Todel visiskai nematau nieko blogo ar keisto, kad merginos pergyvena del visu pirst, kaip jus sakot. Kai turi visiskai kitokios patirties, visai kitaip ziuri i nestuma ir viska, kas vyksta. Man paciai tai trecias nestumas, o vaiku dar neturiu. Labai dziugu, kad galite atsipalaidavusi laukti leliuko ir del nieko nesukti galvos. Bet nereikia pamirsti, kad toli grazu ne visos cia tokios laimingos, ne visoms pastoti buvo lengva, ne visoms isnesioti lengva. Noreciau ir as buti atsipalaidavusi, bet tuo paciu zinau, kaip visa sita laime ir dziaugsmas viena diena gali imti ir staigiai pasibaigti.

24
  6. 2019.03.26 09:40 (prieš 1 mėn.)

vs_b91 parašė:
    Nu zinokit, man pirmas nestumas, bet as visiskai nestresuoju man irgi juokinga skaityt, kad vis del ko nors nerimauja, del visokiu nelabai reiksmingu dalyku. Nu …

Aš tai nestresuoju kol viskas gerai 😁😁 bet būna tų pamaudenimų, sudūrimų kokių, tai nurašau viską raiščiams, įkalu magnio ir stebiu toliau. Svarbiausia žiūrėt ar tie "negalavimai" dingsta pailsėjus, prigulus, po magnio, ar ne 😊 kol kas iki šiol (tfu tfu tfu tris kartus per petį) viskas ok 😁

1
  7. Mantas 14 m. 3 mėn.

2019.03.26 09:50 (prieš 1 mėn.)

Aigust parašė:
    Nepamirskit, kad yra cia ir busimu mamu, kuriu nestumas jau ne pirmas, o vaikas bus pirmas. Todel visiskai nematau nieko blogo ar keisto, kad merginos pergyvena del…

Va va. Puikiai Jus auprantu. Džiugu, kad kitos nepatyrė įvairių nesėkmių. Mes po daugiau nei 14 metų laukiam. Tai to jaudulio tiek visko patyrus žyyymiai pas mane daugiau nei kad laukiausi pirmojo ir nebuvau patyrusi įvairių negerovių. ⚘✋🍨🍰

8. 2019.03.26 09:53 (prieš 1 mėn.)

Aigust parašė:
    Nepamirskit, kad yra cia ir busimu mamu, kuriu nestumas jau ne pirmas, o vaikas bus pirmas. Todel visiskai nematau nieko blogo ar keisto, kad merginos pergyvena del…

Na taip, as tikrai suprantu tokius atvejus ir palaikau tas moteris, kurios susidure su tokiais nestumais. Cia nieko asmenisko. Visada laikau spygas, kad viskas butu gerai, kuriu nestumai yra sunkesni

9. tevu-darzelis.lt 8 m. 11 mėn.

2019.03.26 10:01 (prieš 1 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2019-m-rugpjucio-menesio-mazyliai-1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.