Pandukass parašė:
O gal jos kontaktinį numerį turite?![]()
Ne, tiesiog atsitiktinai patekau į jos pamainą.
Miško g. 27, KaunasPandukass parašė:
O gal jos kontaktinį numerį turite?![]()
Ne, tiesiog atsitiktinai patekau į jos pamainą.
Serena parašė:
Ne, tiesiog atsitiktinai patekau į jos pamainą.
bet kaip suprantu didelio ispudzio nepaliko, tik viskas okey atrodo? noretusi platesnio komentaro
Pandukass parašė:
bet kaip suprantu didelio ispudzio nepaliko, tik viskas okey atrodo? noretusi platesnio komentaro![]()
Tikrai gera normali gydytoja, nebuvo nei netaktiškų komentarų nei kažko kito, kas verstų nerekomenduoti jos 🙂 Jeigu klausiat ar kreipčiausi esant poreikiui - tai taip
PersonaGrata21 parašė:
Sveikos, norėjau pasiteirauti, kas gimdė KNG ar duoda gimdymui naktinius, ar reikia turėti savo, kažkaip nerandu informacijos apie tai.
duoda
Serena parašė:
Ne, tiesiog atsitiktinai patekau į jos pamainą.
Kada ji prieme gimdyma? Nes mums kaip minejo kad gimdymu jau nebepriima 😄
Saulyte79 parašė:
Kada ji prieme gimdyma? Nes mums kaip minejo kad gimdymu jau nebepriima 😄
2026.02.04
MuzikaLydi parašė:
Sveikos! Suėjus terminui, jei dar neprasidės gimdymo veikla, ginekologė sakė nuvykti pasitikrinti ten, kur gimdysiu. Planuoju KKGN gimdyti. Gal kam tekę susidurti -…
Man buvo panaši situacija, tai sakė, kad gydytoja išrašytų siuntimą į dienos stacionarą ir užregistravo termino dieną atvykti
Bet sakė, kad reikia siuntimo.
Vanessa io parašė:
Man buvo panaši situacija, tai sakė, kad gydytoja išrašytų siuntimą į dienos stacionarą ir užregistravo termino dieną atvyktiBet sakė, kad reikia siuntimo.…
ačiū! nu va tik kad bus šeštadienis, tai ko gero dienos stacionaras pas juos nedirba 🤔
10 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai