2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.03.26)

1. 2019.03.25 09:31 (prieš 1 mėn.)

leila123 parašė:
    Sutinku su tuo brolienei vis sakė lyg mergaitė, lyg mergaitė, 80 proc mergaitė, o likus porai savaičių iki gimdymo patapo 100 proc berniuku

Oho, negasdinkit 😀 man ginek du kartus sake panasu, kad mergaite. Kai buvo 12 sav., genetike sake be abejoniu mergaite. Tai mes jau mergaites laukiam, jau vardas seniai isrinktas 😂 ir visa deze roziniu rubeliu gavom is pusbrolio seimos 🤦‍♀️😀

2. 2019.03.25 09:50 (prieš 1 mėn.)

Urtilija parašė:
    Naudoju migdolu alieju...🥰

pirmo nėštumo metu tepiau ir dabar tepsiu EUCERIN su šlapalu (neatsirado nei vienos strijos). Jis tinka visokiems atopiniams, egzemoms, iškart niežtėjimą nuimą, tik trūkumas, kad nelabai greitai susigeria - dar ilgokai limpa.
    https://camelia.lt/losjonai/83763-losjonas-sausai-odai-su-10-urea-eucerin-69617-250-ml.html

2
  3. 2019.03.25 10:11 (prieš 1 mėn.)

Aigust parašė:
    Oho, negasdinkit 😀 man ginek du kartus sake panasu, kad mergaite. Kai buvo 12 sav., genetike sake be abejoniu mergaite. Tai mes jau mergaites laukiam, jau vardas se…

Na jiems šimtu procentų niekada nesakė, kad tikrai mergaitė, vis abejonė buvo likusi nuo nuo 80 proc. Man atrodo pakankamai reti tokie atvejai, kai "pasikeičia" lytis

4. 2019.03.25 10:20 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. O kiek proc.sodra moka nedarbinguma nestumo metu? 100? Ar as cia per gerai isivaizduoju? 😂

5. 2019.03.25 10:21 (prieš 1 mėn.)

D.Algina parašė:
    Sveikos. O kiek proc.sodra moka nedarbinguma nestumo metu? 100? Ar as cia per gerai isivaizduoju? 😂

Butu gerai 😁 moka kaip visada.

6. 2019.03.25 10:22 (prieš 1 mėn.)

leila123 parašė:
    Na jiems šimtu procentų niekada nesakė, kad tikrai mergaitė, vis abejonė buvo likusi nuo nuo 80 proc. Man atrodo pakankamai reti tokie atvejai, kai "pasikeičia" …

Nu but gerai, kad nepasikeistu 😁 mes jau isisvaigom apie mergyte.. 😀

7. 2019.03.25 10:31 (prieš 1 mėn.)

Su pirmu naudojau bio oil ir dabar naudosiu, man jis geras, tepiau tik pilvą nei vienos strijos o krūtinę kažkaip nepagalvojau tai deja bet atsirado ant krūtinės striju.
    Vitaminus geriu dabar irgi tuos kur ryte geltona o vakare dvi baltas, su naudosiu pakelį ir daugiau jokių vitaminų nebenaudosiu, nelabai aš esu už juos, tuoj vasara uogos daržovės savos tai kam ta chemija varyti į save, vpaskui ir gimsta vaikai alergiški, turiu nemažai patirčių. Su pirmu išvis nenaudojau jokių spec vitaminų tik tai tokiu kur jau tikrai pajausdavau kad trūksta.

1
  8. 2019.03.25 10:31 (prieš 1 mėn.)

Labutis. Omg!!! Nuo ryto kaip laksciau po istaigas😫 siandien mano gines tvarkarastis buvo paskelbtas ryte. Tai 30 min bandziau prisiskambinti vis, tada lekiau i ligonine, aisku milijonas skambintoju, o kelia kas 10 zmogui matyt. Tai aciu Die.... gavau vieta genetiniam antram kada reikejo, nes balandzio pirmai savaitei reikejo. Kazkoks isprotejimas... dar reikejo pas ta pacia gine i kita klinika uzsirasyt. Tai vaziavau irgi, ir tfu tfu viskas okey!🤗
    Del judesiuku, jau kelias dienas nejauciu ju, nors jausdavau daznokai..
    Vakar vakare uzejo pilvo apacios skausmo spazmas
    ..net nesugebejau is masinos islipt😔 po 10 min praejo kai atsipalaidavau.

9. 2019.03.25 10:32 (prieš 1 mėn.)

Scorpioniux parašė:
    Gali būti. Jau daugiau nei 12 val. trunka Kiek skaitinėjau, tai gazuotų gėrimų nepataria. Bandžiau gazuotą mineralinį, bet sudirgina iš karto. Tai negazuotą mine…

Kaip jauciates siandien???

10. 2019.03.25 10:35 (prieš 1 mėn.)

LTkojote parašė:
    Labutis. Omg!!! Nuo ryto kaip laksciau po istaigas😫 siandien mano gines tvarkarastis buvo paskelbtas ryte. Tai 30 min bandziau prisiskambinti vis, tada lekiau i lig…

Man irgi suspazmuoja kartais lipant is masinos. Kai uzsimirstu ir lipu staigiai kai tankas 🤦‍♀️ Tai stengiuos nepamirst ir lipt po truputi, be staigiu judesiu.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.