manosvajonetu parašė:
Aš nuo pirmo dantuko valiau su tuo silikoniniu, šiandien čia prisiskaičius nulėkiau iki vaistinės, nusipirkau to gelio ir normalų šepetėlį, tik bėda ta, kad mano po…
Man burnos higienos specialistė sakė pirkti pastą be fluoro kol vaikas neišspjauna pastos. Tai tą ir padariau
tai kol kas nesuku galvos kad ir nuryja tos pastos kažkiek. Tuo labiau daug jos nereikia dėti







