Ukumi parašė:
Mamos, o jūs duodat vaikučiams gerti vandens ar sulčių? Dukrytei 6 mėn, dar tik daržoves pradėjo ragauti - kada jau reikėtų siūlyti atsigerti?
Visha parašė:
Registruokitės ir kuo greičiau, juk į eilę stojat. Mes registravomės, vos gavę vaiko dokumentus.
Priklauso kur registruojama, pvz Vilniuje galima prieš pat registruoti, nes ima pagal prioriterą, o Vilniaus raj. reikia tik gimus vos ne tą pačią dieną registruoti, nes ima pagal registracijos eilę, jeigu pavėlavai greičiausiai negausi vietos. Kaune man atrodo irgi pagal prioritetus. Tad reikia domėtis pagal vietovę
GiedrėIv parašė:
Priklauso kur registruojama, pvz Vilniuje galima prieš pat registruoti, nes ima pagal prioriterą, o Vilniaus raj. reikia tik gimus vos ne tą pačią dieną registruot…
Vajė, aš maniau, kad visoje Luetuvoje vienoda sistema, o čia, pasirodo, priklauso nuo kiekvienos savivaldybės 🧐. Ačiū, kad paaiškinote 🌟.
Ukumi parašė:
Mamos, o jūs duodat vaikučiams gerti vandens ar sulčių? Dukrytei 6 mėn, dar tik daržoves pradėjo ragauti - kada jau reikėtų siūlyti atsigerti?
Sulciu neduodu ir dar ilgai neduosiu. Vandenuko pasiulau, sauksteliu ir is stiklines, bet nelabai ji susidomejus. Bet as maitinu pati, tai nesuku per daug galvos.
Kazkur skaiciau, berods kai du valgymai yra per diena jau reikia vandenuko 🙂
Kaip tustinasi jusu mazyliai? Maniske kosytes valgo 3 savaites, darzoves pagal amziu jau isragavom, kruopas pradejom, bet tustinasi sunkiai, kaip plastelinu. Labai gaila mazyles, jau ir bulve isemiau, valgo daznai koseles su cukinija, net nzn ka daryt. Siandien daviau dziovintu slyvu tyreles su obuoliais, tai pagerejo situacija, bet nezinau ar ilgam 🤔 gal kazkas susidurete?
2022.10.06 08:50 (prieš 3 m.)
Ukumi parašė:
Ar jau reikia vaikus registruot į darželį? Mūsų gimė 2022 kovą - tai jei ketinu leist nuo dvejų metų, reikėtų jau dabar registruoti?
Registruokit. Abu registravau vos gimusius, kad vieta gaut, kur norim
maziuke0 parašė:
Kaip tustinasi jusu mazyliai? Maniske kosytes valgo 3 savaites, darzoves pagal amziu jau isragavom, kruopas pradejom, bet tustinasi sunkiai, kaip plastelinu. Laba…
Mums irgi labai labai sutirstejo. Net kartais isvis per visa para nepasitustina. Pradejau duoti bakterijas, bet kol kas efekto nematau. O valgom mes dar tik daržoves viena karta ir labai nedaug. Pediatre sake, kad taip buan, atseit turi organizmas susitvarkyti pats. Na gal...
Šioje interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra skirta pažinimui ir informacijai. Jei kiltų klausimų dėl Jūsų ar Jūsų vaiko sveikatos, būtinai pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu.