Apie vaiko isterijos priepuolius („ožiukus“)

Kas yra vaiko isterijos priepuoliai ir dėl ko jie kyla? Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. maksim 6 m.

2017.09.19 22:08 (prieš 1 m.)

sveikos mamytes patarkit ka daryt,jau nebezinau mazasis nuo pat ryto iki vakaro mane terorizuoja zyzia ,rekia,kad net i wc negaliu nueit ateis ir reks kaip skerdziamas,nuo gimimo buvo reksniukas,bet dabar visai.

2. Berniukas pagrandukas 2 m. 7 mėn.
    Saulyte mergyte 5 m. 4 sav.

2017.09.19 23:56 (prieš 1 m.)

mona28 parašė:
    sveikos mamytes patarkit ka daryt,jau nebezinau mazasis nuo pat ryto iki vakaro mane terorizuoja zyzia ,rekia,kad net i wc negaliu nueit ateis ir reks kaip skerdzia…

Prisirisimo jausmas kazkoks manes ir mergaite ne paleisdavo niekur budavo net seka akim ka darau budavo kambari .jai iseidavau I vonia tai ir is paskos begdavo ir verkdavo. Tai truko mazdaug iki pusmecio kur tik nesikreipem.pas visokius psichologos ejom .Kazkaip savaime sitas pasibaige. Aisku buvo labai daug su ja uzsiimta kalbeta daug kartu.

3. Austeja 1 m. 4 sav.
    Kristupas 3 m. 2 mėn.

2017.10.06 16:03 (prieš 1 m.)

eriikutte parašė:
    Apraset panasiai musu situacija,tik musu pagerejus...
    Bet kaip sakot tie ritualai yra ir jeigu ne pagal ja tai jau vajezau... bet jeigu …

O jusu mergaite klausosi jusu ir pati pasako kas jai negerai, nes maniskiui ka tik 2 metukai suejo bet tokios isterijos jeigu kas vyksta ne pagal ji tai baisu, o jis pas mus dar nesneka, ir kai bandau paaiskinti net nesiklauso...

4. 2018.04.13 01:30 (prieš 8 mėn.)

Mums geriausiai oziukus pavyksta iveiktu saltais nervais. Tarkim uzsioziuoja, o as pradedu pasakoti istorija kaip tas ir anas daiktas padarytas, jo gaminimo istorija Vaikai klauso, idomu, pamirsta ko sirsta, kas ne pagal juos. Jei viesoj vietoj pradeda cirkus ramiai pasakau tu gali issirinkti bet kuri dede ar teta ir su ja apsipirkti, pazaisti, as taves palauksiu. Jeigu finansiskai kazko nori, paaiskinu kaip euras prie euro svajone ispildo arba isleidus menkniekiams tos svajones tenka laukti ilgiau. Labai geras pozityvus poziuris, kai vaikas tevus is proto varo, tevai nepasiduoda provokacijoms. Sunkus darbas buti tevais, reikia daug daug lankstumo.

5
  5. 2018.04.13 09:27 (prieš 8 mėn.)

vilky parašė:
    Mums geriausiai oziukus pavyksta iveiktu saltais nervais. Tarkim uzsioziuoja, o as pradedu pasakoti istorija kaip tas ir anas daiktas padarytas, jo gaminimo istorij…

Tikrai nelengvas...

6. 2018.09.28 11:26 (prieš 2 mėn.)

Laba diena, mielos mamytės!
    Labai laukiu Jūsų supratimo, patarimų ir palaikymo
    Mano situacija tokia: auginu du sūnelius (3 ir 1,5 metų). Vyresnėlis lanko darželį, bet vis dar nesugeba ten adaptuotis ir priprasti prie režimo. O dar tie "ožiai"!!! Dabar kaip suprantu jam 3-jų metų krizė. Absoliučiai nesusitvarkome su isterijos priepuoliais. Jau perskaičiau visus straipsnius ir patarimus, atrodo, viską išbandžiau... nieko nepadeda. Kalbėtis neįmanoma, nes rėkia ir nesiklauso. Kalbant po priepuolių jis pradeda kalbėti kita tema, kažką pasakoti, vėlgi nesiklauso... arba sako "nekalbėk". Užbėgti už akių priepuoliui neišeina, nes užsiciklina, užsiožiuoja, nepriima kompromisų ir vėlgi net nenori klausytis ką aš sakau. Nebežinau ką daryti, esu neviltyje...
    Šiandien buvo gražiausia.. nenorėjo eiti į darželį, kėliau jėga, nes jau laikas spaudė (iki tol laukiau 15 min), ant puoduko eiti stsisakė, rengtis nenorėjo, aprengtas pradėjo rėkti, kad nori kito megztinio...aiškinau, jog anas purvinas, reikia skalbti... nenorėjo nieko girdėti. Ggaliausiai atsistojo ant kilimo ir sąmoningai prisisiojo, nors prieš tai vis klausiau ar nori ant puodo ir vis siūliau pasisioti. Rėkė, kad nenori.
    Darželyje elgiasi taip pat, auklėtoja viską verčia blogam auklėjimui, siūlo kalbėtis su vaiku ir ką nors su tuo daryti...
    Dažniausiai mūsų pokalbiai yra nemalonūs (bent jau aš jaučiuosi blogiausia mama pasaulyje). Sako "pas mus režimas", "kalbėkitės su vaiku", "labai užsispyręs, darykite ką nors su tuo". O ką man daryti? Aš jau depresuoju ir jačiu neviltį, nes nesugebu SUSITVARKYTI su savo vaiku

7. Mažylis <3 2 m. 2 mėn.

2018.09.28 13:06 (prieš 2 mėn.)

EyesOfAzure parašė:
    Labai laukiu Jūsų supratimo, patarimų ir palaikymo

Gal pabandykit pakeisti darzeli? Akivaizdu, kad aukletojos nelabai turi supratimo apie vaiku psichologija, tad galbut vaikui nera ten gerai. Tai galejo issaukti jo toki elgesi ir maistavima

8. 2018.09.28 14:09 (prieš 2 mėn.)

Man ir iš karto į akis krito auklėtojų atsakomybės ir kaltės nusimetimas, kaltinant mamą. Ta prasme akivaizdu, kad auklėtoja vadovaujasi seno palikimo principais...o jums tvirtybės, viskas praeis ir galėsit džiaugtis tvirto charakterio vaikučiu, kas gyvenime dažnai padeda ;)

2
  9. 2018.09.28 17:21 (prieš 2 mėn.)

EyesOfAzure parašė:

Gal vaikas pyksta dėl to, kad jis eina į darželį, o brolis lieka namie su mama?
    Kažin ar pakeitus darželį problema išsispręs, juk ir ten, ir namie elgesys vienodas... Vargu ar čia auklėtojų kaltė.

1
  10. Mažylis <3 2 m. 2 mėn.

2018.09.28 17:46 (prieš 2 mėn.)

Čimčiakas parašė:
    Gal vaikas pyksta dėl to, kad jis eina į darželį, o brolis lieka namie su mama?

Jeigu vaika suptu supratingesnes aukletojos, tai nebutu jam taip blogai eiti i darzeli, todel ir maistauti nebesinoretu. Jeigu kaltina vien mama ir jos auklejima, tai iskart parodo ju zema supratimo lygi ;) idomu kaip jos elgiasi su vaiku. Gal ignoruoja arba gedina taip dar pablogindamos situacija. Tai ne aukletoju ir ne mamos kalte. Taip tiesiog yra, toks etapas. Ir aukletojos gali arba padet ji isgyvent, arba viska apsunkinti, nes visgi didziaja dienos dali jos vaika priziuri, su juo kalbasi. Nesakau, kad jos butinai daro kazka blogo, bet panasu, kad nieko gero irgi nedaro

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras