Sąmokslų teorijų kampelis

Komentuoti
 1. 2016.01.06 15:53 (prieš 2 m.)

  Džiaugiuosi, kad yra žmonių, žinančių ir iškeliančių dalykus į šviesą.
  Šitie dalykai, apie kuriuos čia kalbama, yra labai rimti ir galbūt net neįtikėtini.
  Sunku priimti sveiku protu, kad yra tokia masonų sekta, kuri iš tikro sąmoningai siekia visai žmonijai blogo ir šituos savo nežmoniškus siekius ir planus žingsnis po žingsnio įgyvendina... (Kol kas vis dar nestabdomai!).
  Taip, tai jie yra sekta - pati baisiausia sekta, kuri, beje, kol kas slepiasi, bet kuo toliau, tuo labiau lenda iš savo juodo urvo.
  Ne paslaptis, kad jiems priklauso visos tarptautinės masinio informavimo priemonių kompanijos, kurioms priklauso ir mūsų, Lietuvos, žiniasklaida. Ir jie mus "informuoja" tuo, kuo patys nori informuoti, ir nuslepia daugybę svarbių įvykių, daugybę tiesos.
  Ačiū Dievui, paieškojus, kol kas nemažai galima rasti internete informacijos apie tai.
  Ir aš dar noriu, jei čia galima, iš pačios geriausios valios "pareklamuoti" tarptautinę internetinę televiziją, kurioje savanoriškai dirba žmonės iš daugiau kaip 30 tautų (>30 kalbų), tai žmonės, kurie myli tiesą ir siekia ją atidengti. Nes žinojimas mus iš tikro išlaisvins, duos norą, jėgų jungtis ir pakeisti pasaulį į gerą, žinoma, neaplenkiant savęs ir savo artimiausių.
  Tai va toji (šveicariška) televizija:

  www.klagemauer.tv (arba kla.tv)

  (iš vok.k.išvertus reiškia Raudų sienos tv. - nes pasaulio padėtis ir likimas iš tiesų yra apverktinas, jei, žinoma, mes neprisidėsim prie padėties gerinimo!)

  5
 2. Fausta - Mėta 1 m. 3 mėn.
  Majus :* 4 m. 1 mėn.

  2016.01.06 16:07 (prieš 2 m.)

  christke parašė:
  Džiaugiuosi, kad yra žmonių, žinančių ir iškeliančių dalykus į šviesą.

  Oho sitos tikrai nezinojau laaaaabai aciu super, neitiketina, kaip gerai, kad uzsivedziau skoepuose apie samokslo teorijas ir adminai sukure sita tema

 3. 2016.01.06 18:11 (prieš 2 m.)

  Taip, tie neatitikimai istorijoje yra. Ir būtent dėl to, kad mes mokėmės sufabrikuotą istoriją.
  Juk istorinius dokumentus visada rašo tie, kurie laimi karą. O jie jau - nepergyvenkit - parašo savo naudai.
  Juk pilnas pasaulis suktumo. Kaip gi jo nebus ir šitoj srity?..
  Ne, ne visi nori blogo kitiems. Ir net ne dauguma, tikriausiai. Tai yra labai nedidelė mažuma - kuopelė pasaulio elito.
  O visi kiti jų tikslams tarnaujantys dažnai yra gerų ketinimų turintys žmonės.
  Aišku, yra visokių tų jų pakalikų.

  Aš nežinau... Tik aklas turėtų nematyti, kad viskas pasaulyje sutelkta ir toliau telkiama, kas likę nesutelkta, į vienas rankas.
  O tas žmonių genocidas - irgi, tik aklas turėtų nematyti - vyksta per maistą, per orą, per vandenį, per chempramonę, per vakcinavimą ir visą farmaciją, per mobilų ryšį, per karus (įvairiausiomis formomis ir įv.ginklais).
  Ne, dar ne viskas taip blogai. Dar galime rasti, pasirinkti šio to sveikesnio, geresnio. Bet ar ilgam visa tai?..
  Aš nežinau, ko žmonėms reikia, kad jie praregėtų?..

  Be abejo, paranoja, kad kiti susimokę prieš tave - psichikos sutrikimas, kai tie kiti visai tau blogo nelinki.
  Bet jei yra atvirkščiai, ir tu, toks kvailas žmogelis būdamas (apskr.), priimsi tokį į namus, kur tavo dar ir maži vaikai auga, tai ar nesielgsi kvailai ir ar nepastatysi į pavojų savęs ir savo artimųjų?

  Tegu būna demaskuoti tie, kurie save slepia po įvairiomis marionetėmis!
  Ir tegu pasaulis pamato ir teatlygina jiems pagal jų darbus!
  Tada tikrai pasaulyje viskas ims klostytis tik į gerą!
  Aišku, jeigu pasistengsim ir kiekvienas asmeniškai.

  3
 4. Fausta - Mėta 1 m. 3 mėn.
  Majus :* 4 m. 1 mėn.

  2016.01.06 18:50 (prieš 2 m.)

  christke parašė:
  Taip, tie neatitikimai istorijoje yra. Ir būtent dėl to, kad mes mokėmės sufabrikuotą istoriją.

  Butent, kaip tik norejau sakyt, kad butent zeitgaist ir aiskina, apie suklastota istorija ir pateikia tokius irodimus kuriu nesuklastosi niekaip, pvz afrikos krastelyje, negyvenamoj dykvietej, kur atseit niekad nieko ir nebuvo stovi modernus tik sutrukinejusiu asfaltu oro uostas, pagal laikmeti tokio senumo, kad dar lektuvu nebuvo, bet pakilimo tako ilgis toks , koks butu reikalingas tik didziausiam boingui, ir pan, butent ir pasakoja patys rusu mokslininkai, kad is rusu puses suklastotos daug istorijos apie etninius dalykus pvz nu vnz.

 5. 2016.01.06 19:35 (prieš 2 m.)

  Yra patarlė: "Kas atsako neišklausęs (neištyręs) yra..." ;)

 6. 2016.01.13 18:13 (prieš 2 m.)

  Katiara parašė:

  Geras šis žeklas. Tai jau gera pradžia. Nes kai sakom, kad žinom, tai vėliau pasirodo (gerai, jei pasirodo), kad nelabai ką žinom, o kai plečiam pažinimą, tai mes nebesakom, kad viską žinom, nes paaiškėja, kad ne kažin ką težinojom...
  Kas ką žino, kuo tiki, tuo ir dalinasi. Ir taip papildom kiekvienas savo žinojimo bagažą. O žinojimas gali išgelbėti!
  Tik šiais gausios informacijos laikais turime labai atsirinkti!, nes melo žymiai daugiau nei tiesos priviso (nelygu, kur mes randamės). Ir aš tikiu, kad labiau ne protas (nors kai kuriais atvejais ir jis), bet intuicija mums daug geriau pasako, kas yra tiesa, o kas - melas. T.y. melo detektoriai mumyse kiekviename jau įdėti. Tik ar gerai jie veikia?.. Visgi gyvūnai mums liko kaip geriausias pavyzdys intuicijos (navigacijos) panaudojimo reikale. Gėda mums, žmonėms...

  DĖL SEKTŲ. Jas galima atskirti nuo normalių, gerų bendruomenių, organizacijų. Aišku, pirmiausia, labai svarbu, kokias vertybes jos iškelia. Kitas svarbus bruožas, ar nėra ten kokio vadovo (išrinktųjų tarybos), kurie save aiškiai stato aukščiau kitų ir pririša prie savo asmens. Ir dar labai svarbu, ar ta bendruomenė (organizacija) iškelia save, kaip geriausią (vienintetę gerą) pasaulyje (savam regione), likusius kitus paniekindama (nors ir mandagiai).
  (Jehovos liudytojų organizaciją aš taip pat priskirčiau sektai, nors ir kokie jie malonūs būtų, nors ir kaip juos gerbčiau už kai kuriuos gerus dalykus, bet ši organizacija yra tikrai sekta (tarp kitko, labai gerai organizuota ir labai jau totaliai apėmusi visą žemė rutulį).).

  DĖL TAUTOS BALSO VALSTYBĖS VALDYME. Seniai jau jo nežiūrima. Aš pagal specialybę esu teisininkė, bet manau, kad ir ne teisininkui, ir nebaigusiam apskritai jokio aukštojo mokslo aišku, kad tautos valia ne laisvuose rinkimuose išrinktai valdžiai seniai nerūpi... Jie vykdo lobistų užsakymus (seniai aišku, kad prie savo ir taip jau pagal bendrą Lietuvos vidurkį nemažos algos prisideda nemažų sumų už tų užsakymų įvykdymą), o kas tie lobistai ir kas tie, kurie tampo juos už savo virvučių, mes jau šitoje temoje ne kartą kalbėjome. Pačiai teko teko rinkti parašus inicijuoti referendumui dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams. Surinkom rekordinį skaičių parašų (pati aš čia nedidelį indelį idėjau) - gerokai virš įstatymo reikalaujamų 300 000 parašų. Bet kas iš to gavosi? - jūs tikriausiai pamatėt... Nors dauguma besidarbuojant mūsų sutiktų žmonių buvo prieš žemės išpardavimą užsieniečiams, bet ką jūs... Mūsų valdžiai juk reikalinga paklusti ES diktatūrai ir vykdyti ES lėlininkų planus. Atsibuskim, pagaliau. Tas pats bus ir su visų kitų valstybių suverenitetų bei jų gyventojų prigimtinių teisių naikinimu, jei mes viso šito nesustabdysim. Ne kas kitas turi sustabdyti tai (ne Dievas iš dangaus), bet mes. O tikriau - mūsų vienybė. Pavieniui mes nelabai ką nuveiksim. O kad Dievas į viską įsikištų, tai geriau nelaukti. Nes Jis jau kai įsikiš, tai linksma nebus... Mes čia pastatyti, kad pagaliau įvardintume juoda juodu, o balta - baltu ir nebebūtume "paleistuviai" (t.y. kai patogu, yra vienaip, kai nepatogu-kitaip).

  Kiek yra skirtingų žmonių, kalbų, tautų, kultūrų ir net religijų (dauguma jų moko gero)... Kaip galima viską mauti ant vieno kurpalio?.. Mes visi skirtingi. Bet tiesa pasilieka tiesa, o melas melu. Tik labai liūdna (bet į depresiją nepulsim), kad atėjo laikai, kada juoda imta vadinti baltu, o balta - juodu. Va čia ir yra didžiausia bėda.
  Kad ir tos pačios visuomenes masiškai "šviečiančios" priemonės (žiniasklaida). Jos nebelabai duoda mums reikalus pamatyti iš abiejų pusių, jos mums pateikia viską vienpusiai (iš kurios pusės rykliams patogu). O man atrodo, kad mums, dar vis tebemąstantiems žmonėms įdomu apie kiekvieną dalyką išgirsti, išknisti argumentus ir "už" ir "prieš". Va tai yra objektyvumas, o ne tai, ką jie primeta. Jau nebekalbu apie slepiamus faktus, projektus...

  DĖL TAUTOS BALSO VALSTYBĖS VALDYME. Seniai jau jo nežiūrima. Aš pagal specialybę esu teisininkė, bet manau, kad ir ne teisininkui, ir nebaigusiam apskritai jokio aukštojo mokslo aišku, kad tautos valia ne laisvuose rinkimuose išrinktai valdžiai seniai nerūpi... Jie vykdo lobistų užsakymus (seniai aišku, kad prie savo ir taip jau pagal bendrą Lietuvos vidurkį nemažos algos prisideda nemažų sumų už tų užsakymų įvykdymą), o kas tie lobistai ir kas tie, kurie tampo juos už savo virvučių, mes jau šitoje temoje ne kartą kalbėjome. Pačiai teko teko rinkti parašus inicijuoti referendumui dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams. Surinkom rekordinį skaičių parašų (pati aš čia nedidelį indelį idėjau) - gerokai virš įstatymo reikalaujamų 300 000 parašų. Bet kas iš to gavosi? - jūs tikriausiai pamatėt... Nors dauguma besidarbuojant mūsų sutiktų žmonių buvo prieš žemės išpardavimą užsieniečiams, bet ką jūs... Mūsų valdžiai juk reikalinga paklusti ES diktatūrai ir vykdyti ES lėlininkų planus. Atsibuskim, pagaliau. Tas pats bus ir su visų kitų valstybių suverenitetų bei jų gyventojų prigimtinių teisių naikinimu, jei mes viso šito nesustabdysim. Ne kas kitas turi sustabdyti tai (ne Dievas iš dangaus), bet mes. O tikriau - mūsų vienybė. Pavieniui mes nelabai ką nuveiksim. O kad Dievas į viską įsikištų, tai geriau nelaukti. Nes Jis jau kai įsikiš, tai linksma nebus... Mes čia pastatyti, kad pagaliau įvardintume juoda juodu, o balta - baltu ir nebebūtume "paleistuviai" (t.y. kai patogu, yra vienaip, kai nepatogu-kitaip). Ir, aišku, nebeleistume tyčiotis (švelniai tariant) iš savęs ir kitų.

  Taigi... Kas norėtų, galbūt būtų įdomu "prazonduoti" labiau nepriklausomus informacijos šaltinius lietuviškuose puslapiuose. Yra nemažai lietuvių, kurie žino apie tą bjaurų pasaulinį sąmokslą. Tarp jų taip pat yra ir žymių žmonių. Gal tų vardų ir pavardžių čia neminėsiu (nesuteikė man tokios teisės), bet keletą minėtų puslapių pavardinsiu:
  www.sarmatas.lt
  www.sauksmas.lt
  www.ekspertai.eu
  www.alkas.lt
  www.rolandaspaulauskas.lt
  Taip jau nutiko, kad teko atskleisti pavardę žymaus, viešo žmogaus - LT nepr.akto signataro Rolando Paulausko.
  Labai naudinga ir įdomu paklausyti jo vedamos laidos "Naktigonė", kurioj jis be užuolankų kalba apie tai, kaip yra (Pasauly, Lietuvoj).
  Taip pat yra jo kanalas youtub'e.
  O be jo taip pat pravartu (irgi galima youtub'e) pasiklausyti seimo nario Kazimiero Juraičio laidų (neslėpsiu ir šios pavardės).
  Taigi, šie žmonės, nors užima ar buvo užėmę reikšmingą padėtį LR, bet, kaip turbūt matote, pop.žiniasklaidoje jie nelabai figuruoja, nes jie kalba ne tai, kas valdančiajai daugumai patogu, reikalinga. Štai ir čia pasirodo, kuo jie mums "pudrina" smegenis.
  Ieškokim laisvų, oligarchams nepriklausančių inf.priemonių!

  Na o www.klagemauer.tv aš jau minėjau.

  4
 7. 2016.01.13 19:08 (prieš 2 m.)

  Errrikiux parašė:
  zmones kurie zinot daugiau ivairios info apie bet kokias anomalijas ar samokslo teorijas, bei istorinius nukrypimus, dalinkites prasau labai noriu papildyt savo …

  ...tarp kitko, signat. Rolandas Paulauskas daug paliečia ir istorinių dalykų... Apskr.l.įdomu jo paklausyti. Jis ne tik kalba, bet ir įv. įrodymais grindžia tai, ką kalba. Labai paprastai viską pateikia...
  Nors jis netikintis, bet vis tiek puikus (be galo talentingas) žmogus, tiesakalbis.

  Sry, bet užsienio šaltinių nežinau, nes pati neturiu galimybės jų studijuoti (prisipažinsiu, kad užsienio kalbos pas mane silpna vieta), išskyrus rusų kalbą...

  O ar matei filmą, panašų į Zeitgeist, - Endgame. Žaidimo pabaiga - globalios vergijos projektas? Jis vieno jauno lietuvio išverstas į lietuvių kalbą (11 dalių patalpinta youtub'e). Pirmą kartą pamačiusi tą filmą bandžiau susisiekti su tuo jaunu vyruku-vertėju ir įgarsintoju ir pakviesti jį dirbti kartu, bet pamačiau, kad jis niekur nebesiafišuoja. Vėliau sužinojau, kad jis nemažai jėgų ir laiko atidavęs sąmokslo išryškinimo reikalams patyrė šeimyninę krizę - išsiskyrė su žmona, neteko šeimos. Ir tai yra kaip pavyzdys, kaip svarbu ir vieno laikytis ir kito neapleisti. Štai tas filmas:

  Errrikiux parašė:
  isivaizduokit perspektyva, (jum liudna, mum gera), jei kiekviena musu poziorio moteris uzaugins nuo 5 iki 10 vaiku, lavindama ju smegenu centrus, diegdama prie…

  Šauni vizija Kai turėsiu laiko, aš taip pat apie tai papasakosiu

  3
 8. Fausta - Mėta 1 m. 3 mėn.
  Majus :* 4 m. 1 mėn.

  2016.01.13 19:42 (prieš 2 m.)

  christke parašė:
  ...tarp kitko, signat. Rolandas Paulauskas daug paliečia ir istorinių dalykų... Apskr.l.įdomu jo paklausyti. Jis ne tik kalba, bet ir įv. įrodymais grindžia tai, ką…

  Labsi aciu paziuresiu su dziaugsmu

 9. 2016.01.14 09:59 (prieš 2 m.)

  Sveikos, susirūpinusios mamos

  Šaunu, kad jūs išeinat iš savo individualizmo ir rūpinatės kai kuo daugiau nei Jūsų keturios sienos ar draugių ratelis...

  Ir kaip mums nesirūpinti, juk logiška, kad tai, kas vyskta kitur, - tik laiko klausimas, kada tai pasieks mus, be to, manau, kad mes nesam abejingos ir dėl toliau nuo mūsų vykstančių neteisybių ir baisumų...
  Iš tikro, baisu, kas darosi. Baisu nuo to, ką sužinom, o dar kiek nežinom... Galima būtų nesukt ir neskaudint savo galvos..., aišku, kol tavęs paties nelaimė nepaliečia. Bet kai žinai, kad žinojimas padeda, apsaugo - ir ne tik tave, bet gali ir kitus aplink tave, tai norisi žinoti viską, kas aktualu, kas svarbu.

  Gerai, kad yra čia žmonių, kurie mato mūsų MIP (masinių inf.priem.) didžiulį neskaidrumą. Ir ne nuostabu, kad mūsų pop.žiniasklaidos daug ko mums nepraneša, neobjektyviai praneša arba apskr.meluoja, nes juk jos visos sutelktos vienose rankose - priklauso pasaulio oligarchų tarptautinėms žiniasklaidos kompanijoms. Jie duoda nurodymus, ką mums, paprastiesiems, pranešti, o ką nutylėti. Ir taip vyksta visame pasaulyje. Apie tuos pačius "pasaulio dievus" būtų galima ir plačiau kalbėti, bet nesinori per daug nueiti nuo šios forumo temos.

  Tai va. Nežinau, ar jūs turite tokį pajautimą širdy ar ne (o gal net kur nors skaitėt, girdėjot apie tai), kad visas tas pabėgėlių atplūdis sukurtas dirbtinai - neatsitiktinai vyksta, bet su spec.užmačia.
  Tie patys - vėl teks prie jų grįžti - "pasaulio dievai", kurie pagr.slepiasi po JAV vyriausybe ir tas JAV oficialios valdžios marionetes už virvučių tampo (trumpiau, lėlininkai) turi tikslą nusilpninti europą (mat per ES diktatūrą jie iki galo pasiekti savo tikslų negali, nes yra valstybių, kurios stengiasi išsaugoti savo suverenitetą, o taip pat ir įtraukti Europą į karą su Rusija. Mat jiems nenaudinga, kad Pasaulio politiniame žemėlapyje būtų tokia ekonomiškai stipri ir protinga Europa ir tokia, darvis jų spaudimui nepasiduodanti Rusija. Ir ypatingai jų pasaulinio viešpatavimo siekiui grėsmę keliantis Europos šalių bendradarbiavimas su Rusija. Taigi, ne paslaptis, kad JAv savo tgigrašį smarkiai ir žiauriai kiša ir į Afrikos bei Azijos šalis. Po to visas "gelbėjimo" operacijas vadina nenusisekusiomis (atseit, Amerika tokia "nepajėgi", kad nesugeba išpildyti savo deklaruojamos...misijos tose šalyse, į kurias įeina). O iš tikro ji jas stipriai destabilizuoja, nes visur eina tas pats velniškas principas: skaldyk ir valdyk. Jis siekia visur kelti chaosą, kad po to ateitų kaip "gelbėtoja" ir perimtų viską į savo vadžias...
  Taigi ta pati jų taktika ir čia, Europoje. Kadangi vis nepavyksta išpravokuoti karo tarp senojo žemyno ir Rusijos, tai ji žiauriai ėmėsi taktikos su pabėgėliais. Jie, be abejo, čia kaip reikiant pabendradarbiavo su Vokietijos ir Prancūzijos galvomis (suprantat, apie ką kalbu: mama Merkel, tėtis Olandas...; ne paslaptis, kad jiems už tai daaug mokama), taigi buvo parodytas didžiulis svetingumas pabėgėliams. Ir visa migracija (gabenimas, aprūpinimas) vyksta tų pačių finansavimo dėka. Tai ne šiaip sau.
  Nu ir, be abejo, dabar, prie viso šito, kad labiau įvesti į chaosą vargšę (nors ji pati kalta...) Europą, belieka atvykusiems pabėgėliams neduoti darbo, kad jie dykinėtų ir eitų bei vestų iš proto visus europiečius, taip pat-ką reikia-gerai pafinansuoti, kad sukeltų pavydą vietos gyventojų, kai ką gal apgyvendinti nežmoniškose sąlygose, kad tie sužvėrėtų ir imtų plėšti gyventojus, prekyvietes... Apie prievartą prieš moteris ir vaikus aš jau nebekalbu... Apie smurtą, didžiulės visapusiškos betvarkės kėlimą...
  Pačiai teko neseniai pabuvoti Pietų Vokietijoje. Ir keista buvo matyti netvarką (kalbu apie šiukšles) Vokietijos aerouoste, gatvėse. Išsigandau, kad iki tol buvusi tvarkingesnė už Lietuvą Vokietija, liko apdergta ir toliau nebedergiama, visapusiškai. Ačiū Dievui, kad neneko nei patirti, nei pamatyti jokių incidentų, nes buvom ten su savo mažais vaikučiais, bet nieko neveikiančių ir slampinėjančių imigrantų teko matyti. Mes nesibastėme gatvėmis, vėliau vykom į Šveicarijos miestelį, taip kad kažko daugiau nepamatėm. Bet žinau, kad tikrai vyksta ir mūsų žiniasklaida, nei viso pasaulio ilgai to slėpti nebegalės.

  Taigi, kad čia labai daug nebeišsiplėsčiau. Noriu pakviesti visas, kurios ieško,k domisi, nėra abejingos ir napsitiki MIP, šviestis laisvų, jokiems oligarchams nepriklausančių informacinių int.puslpaių pagalba.
  Jei galima, pirmiausia paminėsiu internetinę televiziją, kurioje aš netiesiogiai taip pat savanoriškai dirbu, kartu su savanoriais iš viso pasaulio. Toje int.tv.pranešimus, apie tai, kas iš tiesų vyksta pasaulyje, galima klausyti, žiūrėti daugiau kaip 30 kalbų. Gaila, bet kol kas dar lietuvių kalbą pranešimai įdedami rečiau. Bet galima rinktis rusų, anglų, vokiečių k.,kt... Tiesiog tai šveicariška, mylinčių tiesą žmonių televizija. (Jei žinote, rastumėte kažką panašaus, tai, prašau, pranešti, bet kol kas apie tai nežinau.
  www.klagemauer.tv
  (išvertus: raudų sienos tv)

  Ir dar noriu prie to paties pranešti, jei kas dar nežino, kitus šaltinius, jau Lietuvos internetinėj erdvėj, kur žmonės tikrai rašo daug daugiau ir tiesiau apie tai, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje:
  www.sarmatas.lt
  www.sauksmas.lt
  www.ekspertai.eu
  www.alkas.lt
  Taip pat labai įdomu ir pravartu pasiklausyti turbūt paties šauniausio LT nepriklausomybės akto signataro Rolando Paulausko komentarų apie aktualius įvykius, padėtį, istorinius kolidorius... Lietuvoje ir Pasaulyje.
  Jo psl.: www.rolandaspaulauskas.lt. Šis žmogus labai išmintingas, įdomus ir gabus. Jis yra sukūręs dainą ir ją atlikęs: "Pabudome ir kelkimės"... Kaip matote, mūsų pop.žiniasklaida jo neįsileidžia, nes jis kalba visai ne tai, kas mūsų valdžioj esantiems tų lėlininkų pakalikams reikalinga. Apskritai nei vienas toks, kuris kalba tiesą be užuolankų, niekur pas mus plačiai neafišuojamas. Taigi, belieka patiems knisti ir išknisti tiesą.

  Tai va, tai ir darykim Ir dar vienas kitą turtinkim tikromis žiniomis
  Galiausiai pasakysiu, kad jei jau pabusime, tai ir kelkimės Nebeleiskim vykti šitam chaosui, bet jį sustabdykim! - vienybėj tai galime padaryti! Nes jei tai vyks nesustabdomai, tai bus labai baisu-turbūt kaip niekas to košmaruose net nesapnavo...

  Ir dar, pabaigai, tiesiai noriu pasiūlyti ir nukreipti į šitai temai aktualų ir svarbų dok.filmą ir pranešimą (žemiau) iš to paties klagemauer'io TV:

  "Karų instrumentalizavimas" (22 min.):
  www.klagemauer.tv/index.php?a=showportal&keyword=litauisch&id=6812

  "Šiuolaikinis karas prieš Europą: JAV laivais gabena pabėgėlius į Europą" (8 min)
  www.klagemauer.tv/index.php?a=showportal&keyword=litauisch&id=6129

  2
 10. 2016.01.14 10:07 (prieš 2 m.)

  O jei taip tiksliau į temą, tai šis pranešimas apie tai tiesos daugiau atskleidžia:
  "Darja Aslamova. Reportažas iš Pegida mitingo Miunchene"
  sauksmas.lt/darija-aslamova-reportazas-is-pegida-mitingo-miunchene.html

  Daugiau tikros informacijos galima rasti mano prieš tai minėtuose int.puslapiuose.

  Jūs galbūt kažkas randate info ir užsienio kalbomis. Bet tikiu, kad ir kt.šalyse teisingos informacijos iškapstyti ne paprasta...

  Kas ką randate, dalinkitės, prašom.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
9,00 €
56 cm | M
35,00 €
38 | 10 | S
9,50 €
98 | 2.5 - 3 m.