Kas padeda panaikinti kraujosruvas po sutrenkimo?

Komentuoti
  1. Gustė 7 m. 4 mėn.

2011.10.27 14:12 (prieš 7 m.)

dukryte kai dar "nevalde" ranku buvo smarkiai uzsidavusi per kaktyte ir lyg buvo net melyne mazute susidariusi. dabar tos melynes nebeliko bet toje vietoje neisnyksta susidare kraujosruvos. jau kokie 2 men praejo o jos net neblanksta. Rodziau gydytojai bet ji nieko nepatare. gal kuri mama susidure su tuo? gal yra kokiu tepaliuku kad padeti mazylei.. nejaugi visam gyvenimui dabar taip ir liks?

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.10.27 14:38 (prieš 7 m.)

tinacka parašė:

"Lioton 1000" padėjo. Tik nežinau ar tokiems mažiams galima..

3. Gustė 7 m. 4 mėn.

2011.10.27 14:42 (prieš 7 m.)

massacra parašė:
    "Lioton 1000" padėjo. Tik nežinau ar tokiems mažiams galima..

as irgi apie ji galvojau bet va man irgi idomu ar galima tokiem maziukam..

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.10.27 14:45 (prieš 7 m.)

Pasirodo vaikams jis netinka..

"Dėl nepakankamo patyrimo ir duomenų stokos, vaikų šiuo preparatu gydyti nereikėtų."

www.infomed.lt/vaistai/lioton_100_000_gel_100g-10000184034.html

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.10.27 15:06 (prieš 7 m.)

Mano vyro seseriai nepranyko kraujosruvos, kai paaugo tai su lazeriu po pirmos procedyros isnyko

6. Gustė 7 m. 4 mėn.

2011.10.27 15:15 (prieš 7 m.)

tai va man irgi baisu kad reikes su lazeriu naikinti.. bet taip noretus dar kazkaip padeti lelytei ir be lazeriu.. o tas "paaugo" - tai cia kokio amziaus?

7. Kamėja 6 m. 7 mėn.

2011.10.27 16:07 (prieš 7 m.)

As zinau, kad pirmas vaistas nuo visokiu sumusimu ir kraujostuvu yra Arnica zirniukai arba tepaliukas. Kadangi vaistas homeopatinis, tai ji galima vartoti vaikuciams. Dar homeopatinis tepaliukas Traumeel. Dar galima vaistineje pasiklausineti.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.10.27 16:23 (prieš 7 m.)

Apie homeopatija isvis net tokiu minciu neturekit, jei nezinot tai trumpai priminsiu
    "Gydoma specialiu būdu paruošiamais preparatais – medžiagos, kurios sveikam žmogui sukelia panašius simptomus į gydomą ligą, atskiedžiamos taip, kad jų pagamintame preparate praktiškai arba visiškai nelieka. Gydymo principas grindžiamas senoviniu similia similibus curantur (lot. „panašus gydo panašų“) principu. Homeopatijos šalininkai mano, kad ypatingu metodu skiedžiamos medžiagos poveikis ne silpnėja, bet stiprėja. Homeopatinių vaistų poveikis paprastai aiškinamas tuo, kad vanduo nežinomu būdu „atsimena“ pirminę medžiagą, kuri buvo skiedžiama.

Šiuolaikinius mokslinius reikalavimus atitinkantys tyrimai rodo, kad homeopatinis gydymas turi ne didesnį, negu placebo efektas medicininį poveikį. Pagrindinių homeopatijos principų (potencijavimas, panašumas, gyvybinė jėga) neįmanoma patikrinti (pseudomokslas)"

Jei tikit tokiu skiedalu kuris yra praskiestas tiek kartu, kad veikliosios medziagos nelieka tai toliau sekmingai pirkit. Esu visiskai pries ta, kas neirodyta

O kraujosruvas naikino jau kai buvo mokyklinio amziaus. Pasakojo istorija, kad visi peciais traukydavo, kol Baltijos ir Amerikos klinikoj per kelias minutes padare tai, kad ji iki siol ant veido nieko neturi

9. Kamėja 6 m. 7 mėn.

2011.10.27 16:29 (prieš 7 m.)

RODODENDRA parašė:

Na, kiek zmoniu, tiek nuomoniu. O arnika yra ir nehomeopatine. Taip kad gydymas ja daug kur naudojamas.

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.10.27 17:51 (prieš 7 m.)

Nu cia kaip ir ne mano nuomone, o moksliskai tai irodyta

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras