Notaro sutartis vietoje alimentų

Komentuoti
 1. Žirniukas 3 m. 2 sav.

  2014.11.17 16:08 (prieš 4 m.)

  Labas vakaras,

  Gyvenu su žmogum, kuris turi nesantuokinį sūnų. Esame susižadėję, organizuojam atžalą. Pati vaikų neturėjau iš anksčiau, būsimam vyrui bus antras vaikas. Vyro vaikui 4 metai, jis pervedinėja pinigelius vaiko išlaikymui į jo motinos sąskaitą Airijoje. Vyras save motyvuoja ir mane tikina, jog viskas tvarkoje, viskas taip ir turi būti, jokių pretenzijų iš jo buvusios nebus.. Aš tuo netikiu, ir labai puikiai žinau, kaip galima paduoti vaiko tėvą į teismą ir aukoti laiką bei nervus bereikalingai, įrodinėjant, jog jis buvo ir yra mokus, vaiko atžvilgiu, kada visam šitam galima " užbėgti už akių", tai yra: susitvarkant įstatymiškai per notarą.

  Ar yra žmonių, kurie susdurę su panašiu atveju, kai pinigėliai vaikui mokami ne po teismo priteistų elementų, o su "abiejų šaliu" nutarimu bei sutartimi, kuri buvo pasirašyta pas notarą(-ę) dėl vaikui skiriamų pinigėlių iš tėčio vaiko išlaikymui?

 2. D.A. 6 m.

  2014.11.17 16:27 (prieš 4 m.)

  (Ne į temą: "alimentai", o ne "elementai" )

  4
 3. 2014.11.17 16:37 (prieš 4 m.)

  Manau sutartis pasirašyta pas notarą galioja.. manęs teisėja klausė kodėl mes nėjom pas noratą susitarti draugiškai.. sako būtų lengviau buve ir t.t. bet kadangi manasis nepripažino vaiko, o savo noriu nesiūltė daryti DNR tai per teismą padarėm ir vis tiek teismo metu pasirašėm taikos sutarį, kurią kuo puikiausiai galėjo sudaryti notaras išsprendžiant tiek tėvystės nustatymą, vaiko gyvenimosios vietos ir alimentus

 4. žvirbliukas 3 m. 1 mėn.
  Ankstukas 4 m. 2 mėn.
  Coliukė 7 m. 10 mėn.

  2016.09.03 21:42 (prieš 2 m.)

  Tėvas rizikuoja tik tuomet jei moka maža sumą, o motina padavus į teismą paprašys daugiau, tarkim 1/2 min algos arba daugiau atsižvelgiant į tėvo pajamas, tada prisiteis už 3 m skirtumą. Tokia sutartį gali sudaryti ne tik notaras bet ir patys ir paduoti prašymą teismui ja patvirtinti, vien notaro patvirtintos sutarties neužtenka. Bet čia jau daugiau motinos rūpestis nei tėvo. Taip pat sutartyje būtų normalu aptarti ir vaiko gyvenamąja vieta bei lankymo sąlygas ypač jei mama užsienyje. Siandien gražiuoju ryt jau gali būti problema ;)

 5. 2016.09.04 12:06 (prieš 2 m.)

  Visada geriau viską teismo nutartimi daryti. Nes nežinai kada kam kas užeis...

  1
 6. 2018.05.29 03:09 (prieš 11 mėn.)

  turiu nesantuokine dukra, gimusi londone, po issiskyrimo motina su dukra gyvena lietuvoj. pasirasem lietuvoj pas notara sutarti kad mokesiu 500lt i menesi, pasikeitus valiutai suma konvertavom atitinkamu atzvilgiu. kaip ir nematau jokios bedos sioj situacijoj apart paskutinio pokalbio kur manes buvo prasoma pradet moket 190 euru i menesi nes alimentu vidurkis kilo. pats vedes ir vaika auginu, tad pinigais ilgai pasidziaugt netenka gal kas kokiu pastabu ar patarimu turit sioj situacijoj?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras