Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS)

Policistinių kiaušidžių sindromas (PKS) yra įgimtas hormoninis sutrikimas, siejamas su hormonų disbalansu bei jo nulemtais ovuliacijos sutrikimais. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 10 mėn. 2 sav.

2018.12.12 16:05 (prieš 6 mėn.)

Tos kurioms nustatyta PKS, tai skydliaukes hormonai: TTH ir FT4 normose ar nelabai? Ar šie hormonai nieko neparodo, nes esminiai yra tik lytiniai hormonai?

2. 2018.12.12 16:29 (prieš 6 mėn.)

GretaAn parašė:
    Tos kurioms nustatyta PKS, tai skydliaukes hormonai: TTH ir FT4 normose ar nelabai? Ar šie hormonai nieko neparodo, nes esminiai yra tik lytiniai hormonai?

Mano sitie buvo normoj, ne normoj buvo lh is fsh

3. 5 m. 7 mėn.

2018.12.12 16:43 (prieš 6 mėn.)

Pumpum parašė:
    Mano sitie buvo normoj, ne normoj buvo lh is fsh

Ir pas mane taip pat.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.18 13:14 (prieš 5 mėn.)

Sveikos. Gyd.įtaria PKS, nes policistinės kiaušidės ir nereguliarus ciklas, tad pasidariau tyrimus. Kiek suprantu viskas neblogai? Gal kas labiau suprantat? Būčiau dėkinga.

5. 2019.01.29 09:28 (prieš 4 mėn.)

Sveikutės. Turiu PKS ir pas mane neužauga folikulai, todėl apie pastojimą negali būti net kalbos... O taip norisi 😐. Gal kuri nors susidūrėt su panašia problema? Kur kreipėtės(Vilnius) ? Pavyko pastoti? Kokiu būdu pavyko?

6. 2019.01.29 10:00 (prieš 4 mėn.)

Vasar parašė:
    Sveikutės. Turiu PKS ir pas mane neužauga folikulai, todėl apie pastojimą negali būti net kalbos... O taip norisi 😐. Gal kuri nors susidūrėt su panašia problema? Ku…

Gyd A.Meskauskiene, northway, pastojau ir isnesiojau su jos pagalba

7. 2019.01.29 15:35 (prieš 4 mėn.)

Pumpum parašė:
    Gyd A.Meskauskiene, northway, pastojau ir isnesiojau su jos pagalba

Ačiū, bandysiu kreiptis. Labai džiaugiuosi už jus, tikiuosi, kad ir man nusišypsos tokia laimė. 🙂

8. 2019.01.29 16:03 (prieš 4 mėn.)

Vasar parašė:
    Ačiū, bandysiu kreiptis. Labai džiaugiuosi už jus, tikiuosi, kad ir man nusišypsos tokia laimė. 🙂

Labai linkiu!

9. 2019.01.29 19:49 (prieš 4 mėn.)

Vasar parašė:
    Sveikutės. Turiu PKS ir pas mane neužauga folikulai, todėl apie pastojimą negali būti net kalbos... O taip norisi 😐. Gal kuri nors susidūrėt su panašia problema? Ku…

Man padėjo Ž.Žeba ir Northway.

10. 2019.02.07 12:25 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, merginos,

Susidūriau su tokia situacija, kad man reikia vartoti bromocriptiną, tačiau šiuo metu visoje LT sutrikęs vaisto tiekimas.
    Gal žinote, kur šio vaisto galima įsigyti (ir ne Lietuvoje)?
    Gal turite vaisto likučių - nupirkčiau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras