Vaikų darželis ir ligos - kur šuo pakastas?

 • Apklausa

  Didžiausi vaikų ligų kaltininkai daželiuose?
  Kiti sergantys vaikai (Balsų: 70)
  67%
  Stresas- vaiko patiriamas darželyje, kuris silpnina imunitetą (Balsų: 21)
  20%
  Auklėtojų kaltė prižiūrint vaikus (Balsų: 14)
  13%
Komentuoti
 1. 2013.05.21 15:48 (prieš 5 m.)

  Sveiki visi. Norėjau paklausti kaip jūs galvojate kas kaltas dėl ligų, kurios prasideda pradėjus vesti mažylius į darželį... Įdomu kas jūsų nuomone čia didžiausias kaltininkas - kiti sergantys vaikai ar stresas, kurį patiria vaikas būdamas vienas t.y. kai nėra šalia maomos ar tėčio? Mano nuomonė - didžiausias kaltininkas tai stresas, kuris silpnina vaiko imunitetą, ko pasekoje visos ligos - kaip muses prie medaus. Gal yra pritariančių?

 2. ♥Pupa♥ 7 m. 5 mėn.

  2013.05.21 16:06 (prieš 5 m.)

  as manau,kad kaltas yra kiti vaiaki, paziurekit kokiu vaiku atveda tevai, sloguojanciu kosianciu, ciaudejanciu dar balazino kokiu ir laiko vienoj grupej tokiu tai kaip gali neuzsikresti? mazu vaiku imunitetas dar silpnas tai greit kimba ligos o jei vaikutis linkes i visokias ligeles tai greiciau ir apserga..

  4
 3. Aironas 7 m. 10 mėn.

  2013.05.21 16:09 (prieš 5 m.)

  o aš tiesą pasakius pritariu visiems trims išvardintiems varijantams. Susilpnėja imunitetas,dėl patirto streso, dėl to vaikučiai greičiau pasigauna ligas nuo kitų vaikučių, dėl ko kaltos iš dalies yra ir auklėtojos,kurios mato,jog tėvai atveda mažylius su slogomis ir kosinčius-ir nieko jiems nesako...

  3
 4. V. 7 m. 3 mėn.
  T. 8 m. 3 mėn.

  2013.05.21 16:49 (prieš 5 m.)

  Niekada del to nekaltinau ir nekaltinsiu aukletojos... kodel? o todel, kad ji nekalta, kad tokius vaikucius atveda.. ar kaltinsiu del to tevus ? tikrai nea, pastatykit kiekviena save i tokia situacija ir pagalvokit ar galit sau leisti neiti i darba dvi savaites is eiles, ir viena pilna, ar net puse eiti ? ar turit tokia galimybe islaikyti ir darzeli ir aukle ? o ar tikrai tik aukletoja turi pasakyti, o gal ir patiems kartais reiktu issizioti ir problema aptarti susirinkime?
  vaikai apserga ir del to, kad kiekvienas atejes atsinesa savas bacilas, prie kuriu turi priprasti ir t.t.
  tad kartais nereikia ieskoti kaltu, o stengtis stiprinti imunine sistema...

  pacios eina vaikas i darzeli, tad uzsiimu neutralia pozicija.

  21
 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.05.21 17:54 (prieš 5 m.)

  Serga taip daznai, nes imunitetas tik formuojasi aisku prisideda ir kiti cia isvardinti veiksniai. pritariu avietukei nieko cia jau nepadarysi. Sergancius vede ir ves

  1
 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.05.21 18:11 (prieš 5 m.)

  ritukas33 parašė:
  kas kaltas dėl ligų, kurios prasideda pradėjus vesti mažylius į darželį...

  O kam ieskoti 'kaltu' kazkur toli, kai atsakymas - ciapat?!
  Tevai, mama...kuri pries pastodama ir nestumo metu ruke, drasiai kele alkoholio taure, megavosi nesveiku maistu, kuri per trumpai zinde savo vaika, maitino netinkamu (nesubalansuotu) maistu, kuri per anksti atstume nuo saves ir tt ir pns.
  Neieskokim kaltininkiu, pradekim nuo saves. Padekim formuotis vaiko imunitetui, tokiu budu jokios ligos nebus baisios.
  Galiausiai - visi vaikai, papuole i didesnes vaiku grupes, serga. Vieni maziau, kiti daugiau. Tai taippat viena is imuniteto formavimosi pakopu.

  4 4
 7. D. 7 m. 10 mėn.
  A. 12 m. 2 mėn.
  J. ir R. 12 m. 5 mėn.

  2013.05.21 18:29 (prieš 5 m.)

  Pirmiausia reikia žiūrėti į save, kaip savo vaiką auginame, gal jis auga šiltnamio sąlygomis, tad sirgs ne tik darželyje, bet ir mokykloje.
  Gyvenu užsienyje, čia vaikai eina į mokyklas, darželius cvisada, bet kokiu oru , išskyrus kai vemia, viduriuoja, turi daug tempersatūros ir kai ką nors skauda. O jei sloguoja, ar kosti - tai ne problema, galiu pasakyt, kad per 3 metus mano dukra rimtai sirgo tik 2 kartus, manau, kad tikrai mažai. Pasloguoja, pakosti - nekišu vaistų, o gydomės arbatomis su medumi.
  Svarbu pradėti grūdinti nuo mažumės. ir paskui nereikės kaltinti nei kitų tėvų, nei mokytojų, auklėtojų.

  3
 8. D 8 m. 3 mėn.
  R 10 m. 2 mėn.

  2013.05.22 04:49 (prieš 5 m.)

  Mano irgi nuomone tokia, kad pradeti reikia nuo saves. Sveikai maitinti vaikus, o ne saldainiais, sausainiais ir traskuciais (tikrai tokiu mamu pazistu asmeniskai). Grudinti vaikus, o ne laikyti siltnamio salygomis. Ir dar daug daug veiksniu... tada ir darzelis nebus baisu, bei sergantys vaikai
  Mano abu i darzeli keliauja, abu serga labai mazai, tfu tfu tfu. O mano kaimynes, identisko amziaus vaikai kaip mano, taii is vis nustebus buvau. Siemet abu pradejo i darzeli leist,vienam 2 kitam 4 metai. Vyresnioji sirgi 2 kartus. Mazasis tik viena lankomumas vos ne 100 proc. Net maniskiai daugiau sirgo, bent mazasis. Vyresnioji tai gal irgi tik karta ar du, nebepamenu Bet tie sirgimai tokie.. sakyciau lengvi, be antibu, tiesiog virusiukai Ir pirma karta abu susirgo tik sausi ar vasari. Matyt pasilpo organizmas nuo vasaros
  O dabar dziaugiuos kad jau silta, vaikai istisas dienas visa vasara gales lauke buti, basom lakstyti ir daryti ka nori. Maistas-savos darzoves. Tikiuos vel uzsigrudinsim per vasara, ir sekanti karta apsirgsim tik kita ziema ar pavasari

  Tiesa, tenka darzeliuose matyti tokiu vaiku, kurie prirengti grupese tiek, kad mano vaikai gyvenime tiek nei prie minus 20 nebuvo rengiami. Kiek tenka matyti kai pavasari, kai jau pliusas, vaikai su pukinem striukem, apmutuluoti, per veida prakaitas bega. Nei pajudet negali normaliai. Tai pradeti tikrai reiketu nuo saves pradziai.. nes tiek prirento vaiko niekas neapsaugos, nei nesergantys vaikai nei aukletojos, garantuotai jis perkais ir susirgs.

  1
 9. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.05.22 09:21 (prieš 5 m.)

  Ai mamos visai pasakysiu "ne i tema varot". Tiek pati tiek is aplinkiniu kiek turiu patirties, tai nei viena negerem, nei viena nerukem, siltnamio salygom neauginom ir juo labiau nefarsiruojam dvimetinuku traskuciais ir saldainiais. O kudikio maitinimas individualus dalykas, kuris imuninei sistemai 100 proc. garantiju neduoda. Yra aplink pilna pavyzdziu, kur "nemaitinti" mazyliai serga retai arba isvis neserga, o mano "maitintas" sirgaliukas yra.
  Kiekviena juk stengiames, kad vaikai augtu kuo sveikesnej aplinkoj.
  Kazko labai persistenget su komentarais.

  12
 10. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.05.22 09:22 (prieš 5 m.)

  Tiesa, tenka darzeliuose matyti tokiu vaiku, kurie prirengti grupese tiek, kad mano vaikai gyvenime tiek nei prie minus 20 nebuvo rengiami. Kiek tenka matyti kai pavasari, kai jau pliusas, vaikai su pukinem striukem, apmutuluoti, per veida prakaitas bega. Nei pajudet negali normaliai. Tai pradeti tikrai reiketu nuo saves pradziai.. nes tiek prirento vaiko niekas neapsaugos, nei nesergantys vaikai nei aukletojos, garantuotai jis perkais ir susirgs.

  Nereikia cia le le le. Aukletojos nurengia vaikus tiek kiek reikia. Norit pasakyti atvesiu vaika su kailiniais prie +30 ir jis vaikscios grupej su kailiniais ???

  5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
85,00 €
2,00 €
80 | 9-15 mėn.
10,00 €
68 | 3-6 mėn.