X-Lander X-Pulse (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2015.12.08 14:14 (prieš 3 m.)

Sveiki,

Susidomėjau šiuo vėžimėliu, tik labai domina atsiliepimai apie jį www.mazylioratai.lt/vezimelis-x-lander-x-pulse-3in1-su-autokedute-be-safe-2014. Ar tinkamas vaikučiui?
    Mes gyvenam 5 aukšte be lifto, taip pat daug mėgstam keliauti, vaikčioti ir miško, ir smėlio takeliais...
    Tia gerai būtų, praktiškas, lengvas ir vaikeliui patogus vėžimėlis.
    Kaip manote ar šis būtų geras pasirinkimas?

2. 2015.12.09 07:17 (prieš 3 m.)

Kalėdinė eglutė parašė:
    Sveiki,

Mes taip pat gyvename 5 aukste ir turime si vezimeli. Man jis superinis. Vaikui patogus ir mamai taip pat. Pravažiuoja jis visur.

3. 2016.12.28 08:54 (prieš 1 m.)

Laba diena,
    Gal yra turinčių vezimelis-x-lander-x-pulse 2016 vežimuką? Gal galit pasidalinti atsiliepimais, ačiū

4. 2017.01.16 12:05 (prieš 1 m.)

Kristina1987 parašė:
    Laba diena,
    Gal yra turinčių vezimelis-x-lander-x-pulse 2016 vežimuką? Gal galit pasidalinti a…

Sveiki, mes turime X-Lander X-pulse, jokių nusiskundimų neturiu, labai patogus ir manevringas, greitu metu išaugsime lopšį, planuojame parduoti kartu su visiškai nauja sportine dalimi, jei domintų - susisiekite

2
  5. 2017.06.19 18:43 (prieš 1 m.)

Parduodu X-lander x-pulse'16 sportinuka, naudotas 3mėn, rėmas naudotas 9mėn. Iš pradžiu su lopšiu.

Vežimėlis tvarkingas, saugotas ir itin prižiūrėtas. Pirkiniu krepšys išskalbtas.
    Dovanu pridedu kavos/gertuvės laikiklį.
    Garantija iki 2018 05 20

6. 2018.09.25 21:27 (prieš 2 mėn.)

Gal kas naudojat 2017 ar 2018 m modelius lopsius ir sportinius? Patogus?

7. 2018.09.26 09:47 (prieš 2 mėn.)

Rai monda parašė:
    Gal kas naudojat 2017 ar 2018 m modelius lopsius ir sportinius? Patogus?

Aš turiu 2018 metu x pulse. Tiesa pasakius pirkau tik dėl to, kad mano mažoji kitam ne sėdėjo, negalėjome nei išeiti kažkur nei juo labiau numigti. Kadangi mažylio ratuose leido mums pasivažinėti po parduotuve, tai buvo vienintelis modelis kuris mums tiko. Taip vežimėlis lengvas, patogiai susilanksto ir su mažąją nukeliaujam ne vieną km. Bet man asmeniškai palyginus su tuo kuri turėjom daug sunkiau manevruoja, man daug sunkiau pervažiuoti aukštesnius šaligatvius ar laiptinės slenksčius. Jis žymiai sunkiau spaudžiasi žemyn, ir viena ranka sunku jį suvaldyti. Visa kita tinka ir patinka

1
  8. 2018.09.27 13:12 (prieš 2 mėn.)

sandryyn parašė:
    Aš turiu 2018 metu x pulse. Tiesa pasakius pirkau tik dėl to, kad mano mažoji kitam ne sėdėjo, negalėjome nei išeiti kažkur nei juo labiau numigti. Kadangi mažylio …

Mes jau nusipirkom šį vežimą. Jis kietokas, nėra amortizatorių, ko pasekoje sunkiau užvažiuoti ant bardiūrų ar laiptų. Tačiau kiti pliusai atsvėrė šį trūkumą

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras