Kauno klinikinė ligoninė

Josvainių g. 2, Kaunas
Akušerijos ginekologijos priėmimo - tel. (8 37) 306 057

Akušerė ginekologė Jūratė Žebrauskienė - tel. (8 37) 306 061
Akušeris ginekologas Vidmantas Sedziniauskas - tel. (8 37) 306 060
Akušerė ginekologė, medicinos mokslų daktarė Goda Jievaltienė - te
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.08.24 10:52 (prieš 11 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Čia kada net sapnavau, kad pagimdžiau, kažkas lyg klausia kaip sekėsi, o viskas įvyko taip greit, kad net neatsimenu

Tas skausmas labai individualus dalykas, neuzsiprogramuokit. As esu labai smulki, auksta, siauru klubu, visi sake, kad gimdysiu sunkiai. O pagimdziau lengvai greitai ir be skausmo! Tikrai, skausmo nejauciau!

1
  2. 2018.08.24 10:55 (prieš 11 mėn.)

Rimtushka parašė:
    Tas skausmas labai individualus dalykas, neuzsiprogramuokit. As esu labai smulki, auksta, siauru klubu, visi sake, kad gimdysiu sunkiai. O pagimdziau lengvai greita…

Aš niekada nesu turėjusi didelio fizinio skausmo, o jei tik kažką suskausdavo, tai nekentėdavau, tabletė ir ramu O čia jau tabletė nepadės, nors girėjau, kad be problemų duoda nuskausminimą, tai bent tiek

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.08.24 11:04 (prieš 11 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Aš niekada nesu turėjusi didelio fizinio skausmo, o jei tik kažką suskausdavo, tai nekentėdavau, tabletė ir ramu O čia jau tabletė nepadės, nors girėjau, k…

Kiekvienaa gimdymas yra be galo skirtingas tikrai pritariu Rimtushkai neuzsiprogramuokit... Galvokit tik apie gražius dalykus.. ir apsilankykit iki gimdymo.. bus mažiau streso

4. 2018.08.24 18:10 (prieš 11 mėn.)

Ani123 parašė:
    Kiekvienaa gimdymas yra be galo skirtingas tikrai pritariu Rimtushkai neuzsiprogramuokit... Galvokit tik apie gražius dalykus.. ir apsilankykit iki gimdymo.. bus ma…

Aš rugsėjo pradžioje turiu vizitą ten, pas mano nėštumą prižiūrinčią ginekologę, tai dar klausimų turėsiu, išsiaiškinsiu.

5. 10 m. 4 mėn.
    15 m. 9 mėn.

2018.08.27 19:06 (prieš 10 mėn.)

Labukas. Gal kuri susidūrėt... Turiu siuntimą planiniam trečiam CP. Noriu gimdyt 2 ligoninėj, bet nesu susitarus ar pasirinkus jokios daktarės. Ir nežinau ką daryt? Skambint ten? Registruotis? Ar iskart vaziuot ir ...? Žodžiu nuo ko pradėti?

6. 2018.08.27 20:43 (prieš 10 mėn.)

Biesiuke parašė:
    Labukas. Gal kuri susidūrėt... Turiu siuntimą planiniam trečiam CP. Noriu gimdyt 2 ligoninėj, bet nesu susitarus ar pasirinkus jokios daktarės. Ir nežinau ką daryt…

Manau pasiskambinkit ir bus aiskiau 😊

1
  7. Neirūnė 3 mėn. 1 sav.
    Martynas 4 m. 6 mėn.
    Laurynas 8 m.

2018.09.11 09:53 (prieš 10 mėn.)

Star123 parašė:
    Labai ilgai galvojau kur gimdyti klinikose ar 2 klinikinei ligoninei. Visokiu nuomoniu prisiklausiau, buvau paskaitelese ir ten ir ten. Galiu pasakyti, kad vizualia…

As zinau ten dirba akusere Lina, o kokia ten gydytoja Lina?

8. Neirūnė 3 mėn. 1 sav.
    Martynas 4 m. 6 mėn.
    Laurynas 8 m.

2018.09.11 10:02 (prieš 10 mėn.)

ugneee111 parašė:
    kokia ten tvarka su palatom (kokia kaina)? ar norint buti po gimdymo vienai turi imti atsikira palata? ar vyras gali likti nakvoti? ir apskritai kiek mazdaug laiko …

paprastai visos guldomos i atskiras palatas, todel del mokamos nelabai apsimoka, na, kad didesnis komfortas tv, saldytuvas, mikrobange, wc/dusas ten.
    Tai, kai isperki vieta uz vyra, jau nelabai kas atssukia ir neguldo salia kitos gumdyves i paprasta palata kai gulejau as girdejau, kad truksta palatu, tuomet gimdyve paliko ilgiau gimdykloj, kol atsilaisvins palata, vis tiek kazkas jau ruosesi namo.

9. 2018.09.11 18:06 (prieš 10 mėn.)

Biesiuke parašė:
    Labukas. Gal kuri susidūrėt... Turiu siuntimą planiniam trečiam CP. Noriu gimdyt 2 ligoninėj, bet nesu susitarus ar pasirinkus jokios daktarės. Ir nežinau ką daryt…

Nebutina tartis su daktare del cp, bet planiniam cp butina registracija, jums pasakys kada jis bus atliekamas ir jusu lauks atvykstant. Pasiskambinkit i akuserijos skyriu, papasakos kas ir kaip ir ko reikia.

10. 2018.09.12 08:38 (prieš 10 mėn.)

Linutas parašė:
    paprastai visos guldomos i atskiras palatas, todel del mokamos nelabai apsimoka, na, kad didesnis komfortas tv, saldytuvas, mikrobange, wc/dusas ten.

Pogimdyvinėse palatose irgi yra dušai ir wc.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras