Kauno klinikinė ligoninė

Josvainių g. 2, Kaunas
Akušerijos ginekologijos priėmimo - tel. (8 37) 306 057

Akušerė ginekologė Jūratė Žebrauskienė - tel. (8 37) 306 061
Akušeris ginekologas Vidmantas Sedziniauskas - tel. (8 37) 306 060
Akušerė ginekologė, medicinos mokslų daktarė Goda Jievaltienė - te
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2018.09.19 08:12 (prieš 7 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    I sakykit yra galimybe kad ten priziuretu nestuma? Ar tik gimdymus priimineja?

Aš važinėju iš Alytaus ir mano nėštumą prižiūri gyd. Druktenytė. Esu labai patenkinta, tikiuosi, pataikysiu per jos pamainą gimdyti

2. 2018.09.19 08:13 (prieš 7 mėn.)

sidonele parašė:
    Sveiki, gal kas zino, nesenai gimde sioje ligonineje, kokios dabar privaciu palatu kainos, po gimdymo? Kada jas galima uzsisakyti?

Užsakote, kai atvykstate gimdyti, kaina apie 15Eur/parai. Nors ir dvivietės jaukios, ten gali likti vyras už 5Eur parai, nes guldo po vieną į palatą.

3. 2018.09.19 08:33 (prieš 7 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Aš važinėju iš Alytaus ir mano nėštumą prižiūri gyd. Druktenytė. Esu labai patenkinta, tikiuosi, pataikysiu per jos pamainą gimdyti

AS ir pas ja ejau nuostabi gydytoja

4. ❤Rugilė❤ 3 mėn. 1 sav.

2018.09.19 08:51 (prieš 7 mėn.)

Rasuolle parašė:

Siuntimo reikia ane? Mokama ar nemokama?

5. 2018.09.19 08:56 (prieš 7 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    Siuntimo reikia ane? Mokama ar nemokama?

Pas mano gydytoją su siuntimu nemokamai, o be siuntimo 30Eur. Tartis su ja dėl vizito reikia asmeniškai.

6. ❤Rugilė❤ 3 mėn. 1 sav.

2018.09.19 08:58 (prieš 7 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Pas mano gydytoją su siuntimu nemokamai, o be siuntimo 30Eur. Tartis su ja dėl vizito reikia asmeniškai.

7. 2018.09.19 11:28 (prieš 7 mėn.)

Skaičiau keletą puslapių atgal, bet neradau informacijos. Gal kam bus nesunku atsakyti
    1. Ar duoda gimdymui naktinius?
    2. Ar kūdikiui gimdykloj užtenka tik sauskelnės ir vilnonių kojinyčių?
    3. Gal kokių patarimų turit ko gali prireikt?

Pirmą vaiką gimdžiau KKGN, tai galvoju kokia čia tvarka
    Ir gal kas nesenai gimdė ir ėmė privačią palatą? Ar sunkiai gavot?
    Labai ačiū visom

8. 2018.09.19 11:59 (prieš 7 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Užsakote, kai atvykstate gimdyti, kaina apie 15Eur/parai. Nors ir dvivietės jaukios, ten gali likti vyras už 5Eur parai, nes guldo po vieną į palatą.

Tai kad po remonto nebera nei vienos dvivietes palatos.visos privacios su lova vyrui. Plius sake yra 4 palatos su asmeniniais tuoletais ir viena su dviviete lova.tik kursu metu sake kad nelabai eina jas uzsisakyti,nes su tuoletais duoda po operaciju dazniausiai arba jeigu daug laisvu yra.ir papildomai nekainuoja tik vyrui kaip ri visose.bet cia taip tik kursuose pasakojo,gal is esmes eina ten ri kitaip susitarti.

9. 2018.09.19 12:00 (prieš 7 mėn.)

Gimdymui naktinius duoda.
    Vaiko drabuzelius tureti.
    Sake dar tureti sau ir vyrui slepetes + pampersa. Jau palatoje tureti viska kudikiui ir pakloteli neperslampama ir visa kita.

10. ❤Rugilė❤ 3 mėn. 1 sav.

2018.09.19 14:00 (prieš 7 mėn.)

Klausimukas del kursu. Lyg girdejau kad ten vyksta. Teko gal kam dalyvaut? Kada jie vyksta ir kiek laiko trunka?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras