2011 m. gruodinukai ;) (Archyvas iki 2012.11.02)

1. Lora11
    2012.11.01 23:38 (prieš 5 m.)
    2012.11.01 23:38 (prieš 5 m.)

Ingritoze parašė:
    Sveikos baigiu numegzti zuikeliui kepuryte su salikiuku, imesiu foto bus baigta, ale kaip pirmas blynas, manau bus visai neblogas viena preke atkris is parduotuviu

Butinai imesk, noresim pasiziuret, nes kiek mezgu tiek per maza ar per didele gaunas. Kiek akiu savo maziuko kepurytei dejai?

2. 2012.11.02 02:14 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 02:14 (prieš 5 m.)

sveikos
    siandien savo zuikiui krauja is nosiuko paleidau..lasinau vaistus,ne taip kaip visad laikiau,pasimuiste ir su ta pipete uzgavau,jetau kiek asaru ir kraujo diiidelis lasas..

oj maniskis tai maminis,jau negana kad ir taip atsidaves visas i mane bet dar ir prie manes buna,bet man tai patinka,nors db reikia mamos ir esu pati paciausia ir brangiausia,ziuri tom akutem pilnom meiles,nu pasaka
    kaip mano seses kleckas irgi maminis,net teciui neleidzia mamos buciuot,pirma jis turi pabuciuot paskui tik tetis gali,kitaip stumia ji nuo seses miela

ko cia siuntat ir aiskinates del tos Emilijos ir Viliuko mamos,musu ne dvi,ne desimt ir nebus imanoma visom itikt,o ir nereik,kas bendrauja tas,juk is forumo yra kurios labiau susibendravusios,kurios nelb,tai koks skirtumas ir anokie cia hormonai ar dar kazkas,tiesiog simpatijos ir antipatijos

ar pas visas yra reguliarus jau ciklas po gimdymo? per kiek laiko susitvarke? mane taip nerwina kad vis das nesusireguliuoja,pries nestuma kaip laikrodukas buwo,nu db,kas antras ciklas ilgiausias ir jokio jautimo kad sirgsiu,ir nerwuoja paranojiskai ne duok d kur nors per paskaitas susirgt kai esu baltu chalaciuku

3. Vasilisa
    2012.11.02 09:23 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 09:23 (prieš 5 m.)

As maitinima nutraukiau rugsejo pabaigoj, bet visdar nesergu. Praeita savaite buvau pas ginekologa, tas net issiziojo kai pasakiau kad paskutini karta sirgau 2011 metu pradzioj Apziurejo, padare echo, viskas pas mane tvarkoj, bet va nesergu ir viskas. Israse tableciu, nuo kuriu turiu susirgt, bet dar neperku, kainuoja daugokai, o dabar visai be litu sedziu. Gal kol gausiu pinigu susirgsiu, jei ne - teks pirkt. Aisku, man tas visiskai netrukdo, kad nesergu, man taip patogiau, bet kazkaip jau keista...

4. User has not uploaded an avatar
    2012.11.02 09:56 (prieš 5 m.)

A. 8 m. 7 mėn.
    A. 10 m. 8 mėn.

2012.11.02 09:56 (prieš 5 m.)

Vasilisa parašė:
    As maitinima nutraukiau rugsejo pabaigoj, bet visdar nesergu. Praeita savaite buvau pas ginekologa, tas net issiziojo kai pasakiau kad paskutini karta sirgau 2011 metu pradzioj Apziurejo, padare echo, viskas pas mane tvarkoj, bet va nesergu ir viskas. Israse tableciu, nuo kuriu turiu susirgt, bet dar neperku, kainuoja daugokai, o dabar visai be litu sedziu. Gal kol gausiu pinigu susirgsiu, jei ne - teks pirkt. Aisku, man tas visiskai netrukdo, kad nesergu, man taip patogiau, bet kazkaip jau keista...

o tu klausei kiek jos kainuoja? nes as irgi geriau tuos vaistus,bet tikrai nebrangus jie

5. Valanciukai
    2012.11.02 10:39 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 10:39 (prieš 5 m.)

Rasimiene parašė:
    kazkaip kvailai gaunas... man labai ydomu kurios cia jau tokios protingos pas mus... tikrai merginos negraziai elgiates!!!

Rasimiene,pritariu tau...kaip ir sakoma pirma reikia i save paziureti o poto kitus tik vertinti...

5
  6. Laiminga2009
    2012.11.02 11:04 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 11:04 (prieš 5 m.)

Vasilisa parašė:

labas, yra daug naturaliu budu issaukti mm, gal nuo nervu susimakalavo, man buvo dinge kai isvaziavom i uk gyvent puse metu nesirgau, gyd. nieko nerasdavo, tada perskaiciau, kad bazilikas puikiai padeda.. uzsipildavau dziovintu lapeliu ir gerdavau 2-3k dienoje,po keliu dienu susirgau, tai visad kai veliuodavo isgerdavau, pasigooglink apie ji, ir kainuoja nedaug tarp prieskoniu turetu buti, as uk pirkau tai nzn kaip cia supakuotas.

7. Laiminga2009
    2012.11.02 11:17 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 11:17 (prieš 5 m.)

Jei mėnesinės vėluoja

• Tinka melisos arbata, užplikius du valgomuosius šaukštus stikline verdančio vandens, gerti kelis kartus per dieną.

• Pamėginkite gerti raudonųjų burokėlių sultis.

• Vieną arbatinį šaukštelį krapų sėklų sutrinkite arba vieną valgomąjį šaukštą baziliko užpilkite stikline verdančio vandens ir perkoškite.

8. Sonio
    2012.11.02 11:21 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 11:21 (prieš 5 m.)

Sveikutes. Nuziurejau kad apie mm kalbėjot. As tp dar nesergu, taciau ir maitinu gan aktyviai dar. Keisčiausia kad vyras vis paklausia ar dar nesergu :-D, o man to visiškai netrūksta. Kol kas daugiau mamos nei moters.
    Dėl mamynukumo Smiltute tp mamynukine. Gal td kad MP valgo dar, taciau manau kad jau tokia ir bus. Jau gimdymo namuose sesele pasake, kad daug vaikų mato, taciau nedaznai tokį būsima mamos vaiką. Sakė susitaikyk kad bus visada visur šalia. O man tai tinka. Jaučiu ir formuoju ta ryšį. Na tokio tetis neturi bet perdaug ir nesivercia per galva kad ji suformuoti. Taigi mama ir diena ir naktį ir kai linksma kai skauda kai liūdna kai miego nori kai alkana kai maudynės vyksta kai pampi keist reikia kai pas daktarus einam kai pasigastroliuoti kai imokyklele... Todėl neišvengiamai mama tampa privaloma. Nelabai pabuna su tėčiu net kai į dušą nueinu. Nežiūri momenta atitipena prie vonios durų ir krapstineja stikliuką pageidaudama būti isileista. Su tėčiu smagu kai skraidina, niurko ir kai pasukus galva mato mama. Taciau jei žino, kad kt kambary yra tetis tai ima mama už rankos ir vedasi ten kur tetis. Vaikui smagu kai yra ir mama ir tetis.

9. Vasilisa
    2012.11.02 11:49 (prieš 5 m.)
    2012.11.02 11:49 (prieš 5 m.)

Tie vaistai netoli 30 litu kainuoja, siaip nedaug, bet asmeniskai man brangoka... Pasinaudosiu jusu patarimais del arbatu Jauciu siandien ir pradesiu gert, kad iki lapkricio 18 susirgciau ir persirgciau, nes tada mano jubiliejus, nesinori tada susirgt

10. tevudarzelis
    2012.11.02 11:57 (prieš 5 m.)

tevu-darzelis.lt 7 m. 5 mėn.

2012.11.02 11:57 (prieš 5 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2011-m-gruodinukai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.