2011 m. gruodinukai ;) (Archyvas iki 2012.11.02)

1. Kumutuke
    2011.12.14 13:08 (prieš 5 m.)
    2011.12.14 13:08 (prieš 5 m.)

kristak parašė:
    Vienai pazystamai berniukas gime visai be pilvo pleves,tai gulejo klinikose daugiau nei puse metu,dare operacijas,eme nuo sikniuko odele ir klijavo pilvuka,is pradziu gydytojai nelabai buvi optimistiskai nusiteike,bet dabar va jau berniukui 10 metu,sveikas ir stiprus vaikis,taip kad ir tau Ingritoze viskas bus gerai,pamatysi

Kitokiu minciu ir neturime, turi buti viskas tik gerai!

2. garbaneex
    2011.12.14 13:09 (prieš 5 m.)

sweikutes,wisoms didziausi sweikinimai susilaukus savuju angeliuku ech kaip ir mes jau laukiam,tai ne tas zodis...atsikeliu kas diena ir galwoju o gal sendien,o gal jau dabar bet kaip nieko,taip nieko na teks matyt dar palaukti

ingritoze.... aisku nei wiena mes ce nepasakysime to kas tau nuo sirdies nuimtu ta sunku liudesy,taciau tikiuos kad bent musu palaikymas tau suteiks nors truputi daugiau jegu ir wilties kad wiskas bus gerai,pasveiks mazylis ir visa tai liks tik blogu prisiminimu..labai gerai kad dainuoji,esu skaiciusi kad vaikuciams bunant inkubatoriuose ypac padeda mamyciu lopsines tad kai tik yra proga liuliuok mazajam ir nenukabink nosies,pamatysi tikrai wiskas bus gerai laikykites

3. 2011.12.14 13:09 (prieš 5 m.)

dute22 parašė:
    Ingritoze ----> uzjauciu labai laikykis!!! sveikatos jusu coliukui
    Saulele ----> as valgau ivairu maista, rytais stengiuosi koses valgyti, nors nelabai megstu, pietums ka nors troskinta, darzoviu, mesytes, stengiuos kepto nevalgyti, nebent labai nedaug, ir visai nevalgau rukyto nieko, bei citrusiniu vaisiu nevalgau. is vaisiu tai tik banana koki ir obuoliuka lietuviska is kaimo. beje grieztai nevalgau sokoloda kol kas ir riesutu.

as paziurejau,kad maniskio neberia nuo sokolado,riesutu as po kelis i diena su razinom suvalgau,kad ir paciai butu kazkoks uzkandis ir kad mazylis pratintusi, tai jokiu reakciju nepamaciau dar,tfu tfu tfu..tik va matyt kai nuo pat gimimo pradejau maitinti,o pati valgyti bilenka ir prasidejo skausmeliai mums.tai jau nuo vakar verduosi viska

4. Kumutuke

Aciu mergytes!

5. 2011.12.14 13:11 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.12.14 13:11 (prieš 5 m.)

saulela parašė:
    o desreles galima valgyt? as mesa viriausi,vistos viriausi, reiks nusipirkt saldytu darzoviu dar, jezau netik gamintis,bet dar sau ir maista reiks atskirai pirktis,nuprotesiu...

as tai neturiu kantrybes sau kazka dar gamint tai ant greicio kas lengviausia pasidarau nes ir vyrui valgyt daryt reikia ir jis nevalgys tokiu sudu kaip as net gaila vyrelio sukudes per savaite nerealiai kad man taip..

6. dziaugsmas
    2011.12.14 13:19 (prieš 5 m.)
    2011.12.14 13:19 (prieš 5 m.)

Ingritoze parašė:
    Aciu mergytes!

linkime stiprybes ir kuo greiciau sveikti... namuciuose ir sienos padeda kaip sakoma, tai linkiu kuo greiciau gristi namo...:)*

7. Kumutuke
    2011.12.14 13:20 (prieš 5 m.)

O dar nepagimdziusioms mamytems patarsiu kiek imanoma per saremius atsipalaiduoti! mus to moke per paskaiteles, nes tada neuzsiblokuoja raumenu, kurie atidarineja kakleli, darbas. Stenkites, kad lupos, veidas, kaklas, rankos butu neitempti, as taip dariau net per pacias i skaudziausias bangas, tai matyt del to taip greit ir atsivere man viskas, pati net nustebau kai pasake, kad jau metas gimdyti, o buvau nustiekusi, kad kaip kitoms teks ilgai ir nuobodziai laukti stumimo
    Per pertraukas glostykit, kalbinkit pilvuka, raminkit vaikeli, nes vaikeliai taip pat labai kencia..
    Beja mane labai troskino per saremius, tad turekit daug vandens del visa ko, ir uzkasti ka nors, nes as po gimdymo alkana kaip zveriukas buvau

2
  8. 2011.12.14 13:20 (prieš 5 m.)

mamytes kazin kodel lelyte atpila pavalgius is kruties?bet kai duodu buteliuka su tuo paciu mano pienu ji neatpila nesuprantu bijau duot papuli nes ji buna atpila ir po 10min tai bijau guldyt kad neuzspringtu

9. Kumutuke
    2011.12.14 13:22 (prieš 5 m.)
    2011.12.14 13:22 (prieš 5 m.)

garbaneex parašė:
    sweikutes,wisoms didziausi sweikinimai susilaukus savuju angeliuku ech kaip ir mes jau laukiam,tai ne tas zodis...atsikeliu kas diena ir galwoju o gal sendien,o gal jau dabar bet kaip nieko,taip nieko na teks matyt dar palaukti

ingritoze.... aisku nei wiena mes ce nepasakysime to kas tau nuo sirdies nuimtu ta sunku liudesy,taciau tikiuos kad bent musu palaikymas tau suteiks nors truputi daugiau jegu ir wilties kad wiskas bus gerai,pasveiks mazylis ir visa tai liks tik blogu prisiminimu..labai gerai kad dainuoji,esu skaiciusi kad vaikuciams bunant inkubatoriuose ypac padeda mamyciu lopsines tad kai tik yra proga liuliuok mazajam ir nenukabink nosies,pamatysi tikrai wiskas bus gerai laikykites

Aciu! ir as esu skaiciusi kad vaikelius labai ramina lopsines, ypac jei dar jas girdedavo pilvelyje, tada pasijaucia taip saugiai, ir pasirodo tai tikra tiesa

10. 2011.12.14 13:23 (prieš 5 m.)
    2011.12.14 13:23 (prieš 5 m.)

o man tai uzdraude valgyt liepe tik daug gert

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.