2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. V. 7 m. 9 mėn.
    T. 8 m. 9 mėn.

2018.07.21 10:41 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    O pomidora zalia jau duodat ar tik apdorota?

Mano nevalgo, davėm.be žievelės tai ir neduodu 😂😂

2. 2018.07.21 17:37 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:

Daviau, kelis kart noriai valgo🙂 namini, be zieves

3. 2018.07.21 20:48 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    cukinija su burokine tarka tarkuoju, putpeles kiausinis (ar tai du) ir spelta miltai. Sandien dar sviezia morkyte itarkavau.

Mes irgi valgom tokius blynelius. Lb skaniai sueina :))))

4. 2018.07.21 21:43 (prieš 9 mėn.)

Mes šiandien išbandėme tarkuota cukinija+tarkuotas naminis obuolys+šaukštas kukurūzų miltų+putpelės kiaušinis. Kepta su ghe sviestu. Užskaityta 🤗😄

1
  5. 2018.07.21 22:48 (prieš 9 mėn.)

Ghostflower parašė:
    as tai dedu pora saukstu grietines, gan dideliam kiekiui kugelio, nemanau jog cia daug:)))

Kristinamm parašė:
    Nusiraminkit, mano Julius irgi jau ragavo to kugelio ir viskas gerai 👍😂

Mes irgi ragave kugelio ir cepelinu. Viskas ok buvo. ✌ uogas kuo puikiausiai sukramto. Dabar pomidorus grauzia. 😍

vaikaite parašė:
    Beje, valge vaikas is sodo sviezius obuoliukus (dydis labai tinkamas mazytem rankytem) ir vaikas rieciasi ir verkia. Turbut raizo pilvuka. Anksciau esu davus pirkti…

As nulupu odele ir grauzia kaip zuikis.

vaikaite parašė:

Zalia is siltnamio. Puse odeles nulupu ir duodu nes jeigu visa nulupu tada isslysta is rankyciu.

6. 2018.07.24 23:34 (prieš 8 mėn.)

Sveikos, kokius žuvų taukus perkate savo mažyliams?

7. 2018.07.24 23:41 (prieš 8 mėn.)

jurgita1986 parašė:

Eye q baby as perku

1
  8. 2018.07.25 04:56 (prieš 8 mėn.)

jurgita1986 parašė:

Moller

9. 2018.07.25 09:22 (prieš 8 mėn.)

jurgita1986 parašė:

Aš ant įdomumo nesusilaikiau ir nupirkau vieną dėžutę tų prabangių eye q baby tai net nežinau, laukiu, kad kalbėt pradėtų dabar turbūt Tik pastebėjimas bent jau mum, kad aš tą kapsulę išspaudžiu ir sugirdau šaukšteliu, o tada maitinu maistą; nes jei su maistu sumaišai tada tai valgo, tai visai nevalgo, tai tik dalį suvalgo ir nežinai nei kiek pateko tų "taukų" ar išmesta ampulė
    Bet nors ir radau 10.50 (gana nebrangei tą dėžutę), bet jos tik mėnesiui užtenka, tai matyt sekančius pirksiu paprastus žuvų taukus

10. 2018.07.25 09:47 (prieš 8 mėn.)

Spooky parašė:
    Aš ant įdomumo nesusilaikiau ir nupirkau vieną dėžutę tų prabangių eye q baby tai net nežinau, laukiu, kad kalbėt pradėtų dabar turbūt Tik pastebėjimas bent j…

Omg, kur radote už 10.50??? Aš vakar 20 suplojau Camelijose, ir čia su 30proc nuolaida 😯

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras