2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. Liepsa
    2018.07.20 12:38 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.20 12:38 (prieš 1 mėn.)

Ghostflower parašė:
    o kiek kefyro pilat? 🤔

www.beatosvirtuve.lt/video-receptai/kugelis-su-kefyru/ Tik nededu saliero o svogūną tarkuoju su bulve

Šilo_uoga parašė:
    Mano irgi luobeles iškakoja, bet tai normalu man atrodo, nes jose daug celiuliozės, o jos organizmas nevirškina 🤔 aš tik visad duodu perkasti, kad nerytų cielų :)…

Na šitoj vietoj pasakysiu, pažiūrėkit į savo kakutį irgi rasit nesuvirskintu gabaliuku, luobelių, aišku mažiau nei pas vaikus

slaptumas parašė:
    Atsiprašau kad sukeliau tokia diskusija dėl kugelio. Tiesiog parasiau, ką Gediminas ragavo, ir tikrai nesiūlau kitiems mažyliams ragauti ti paties. Kiekvieną mama …

Neimkit į galva, viskas gerai sužinojote rekomendacijas, jos jums netinka ir nepasiteisina, ir jas pamirštat peace

1
  2. Šilo_uoga
    2018.07.20 12:48 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.20 12:48 (prieš 1 mėn.)

Liepsa parašė:
    Na šitoj vietoj pasakysiu, pažiūrėkit į savo kakutį irgi rasit nesuvirskintu gabaliuku, luobelių, aišku mažiau nei pas vaikus

Būtent, celiuliozės (skaidulų) nevirškina ir suaugusių organizmas, ne tik vaikų, bet jos reikalingos žarnyno bakterijoms. O mes ir šiaip suaugę geriau sukramtom nei leliukai

3. Šilo_uoga
    2018.07.20 12:51 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.20 12:51 (prieš 1 mėn.)

slaptumas parašė:
    Atsiprašau kad sukeliau tokia diskusija dėl kugelio. Tiesiog parasiau, ką Gediminas ragavo, ir tikrai nesiūlau kitiems mažyliams ragauti ti paties. Kiekvieną mama …

Maisto tema labai jautri visiems kažkodėl 😀 svarbu, kad vaikas valgo, manoji vis dar beveik nieko nevalgo, tai meniu kaip 6 mėnesių kūdikio

4. vaikaite
    2018.07.20 13:32 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.20 13:32 (prieš 1 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    Mano irgi luobeles iškakoja, bet tai normalu man atrodo, nes jose daug celiuliozės, o jos organizmas nevirškina 🤔 aš tik visad duodu perkasti, kad nerytų cielų :)…

As tai ne apie luobeles kalbejau Duodu visa uoga, nes jis kramtyti moka, bet gal patingi ir neperkanda, tai pampy cielos uogos Tai arba zievele idreskiu, kad prasprogtu arba duodu kasti su turimais dantim Bet dabar jam uzejo etapas, kad viska PATS dedasi i burna, tai geriau pratreksta uoga..

5. avietuke
    2018.07.20 14:10 (prieš 1 mėn.)

V. 7 m. 1 mėn.
    T. 8 m. 1 mėn.

Na dar kartą pasikartosiu kiekvienam savo, tiesiog kai turim su Taute bėdų ypač valgyme, tai viską labai atsargiai tenkame ir kai praėję ne vieną gastro tad ir neeksperimentuojam o reikia ir nepamiršti suaugusio virškinimo traktas ir vaikų tikrai skiriasi ;)
    Na esmė ta pati, kiekviena padarysim kaip atrodo geriausia.

6. avietuke

V. 7 m. 1 mėn.
    T. 8 m. 1 mėn.

Šilo_uoga parašė:
    Maisto tema labai jautri visiems kažkodėl 😀 svarbu, kad vaikas valgo, manoji vis dar beveik nieko nevalgo, tai meniu kaip 6 mėnesių kūdikio

Sunkiai ir mes valgom ir daug ką tiesiog išvemia. Dbr gyva mišiniu, jei jai gerai tai tebūnie

7. User has not uploaded an avatar
    2018.07.20 14:33 (prieš 1 mėn.)

Julius 11 mėn.
    Matas 7 m. 5 mėn.

2018.07.20 14:33 (prieš 1 mėn.)

slaptumas parašė:

Nusiraminkit, mano Julius irgi jau ragavo to kugelio ir viskas gerai 👍😂

1
  8. vaikaite
    2018.07.20 14:42 (prieš 1 mėn.)

avietuke parašė:
    Na dar kartą pasikartosiu kiekvienam savo, tiesiog kai turim su Taute bėdų ypač valgyme, tai viską labai atsargiai tenkame ir kai praėję ne vieną gastro tad ir neek…

Noreciau raudonai kur uzrasyti, kad suaugusio ir vaiko virskinimas skiriasi! Nes pagal kitus, as bloga mama,nieko vaikui skanaus neduodu tik virtas darzoves, mesyte.. Beje, pradejau kepti cukiniju blynus ant kokoso aliejaus, bet taip sirdi skauda, kad gal per anksti.. Bet kad kaip jau sakiau, jis viska nori valgyti PATS, tai nezinau kaip ta kose jam tinkamai patiekti rytais

1
  9. Ghostflower

Kristinamm parašė:
    Nusiraminkit, mano Julius irgi jau ragavo to kugelio ir viskas gerai 👍😂

mano anyta, kai uzeina kokia kalba apie maista, vis prisimena, kad vyrui kugelio dave 3men ir nieko😂👍

2
  10. Ghostflower
    2018.07.20 14:43 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.20 14:43 (prieš 1 mėn.)

vaikaite parašė:
    Noreciau raudonai kur uzrasyti, kad suaugusio ir vaiko virskinimas skiriasi! Nes pagal kitus, as bloga mama,nieko vaikui skanaus neduodu tik virtas darzoves, mes…

kaip blynukus kepat?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras