2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 17:44 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    As tai ne apie luobeles kalbejau Duodu visa uoga, nes jis kramtyti moka, bet gal patingi ir neperkanda, tai pampy cielos uogos Tai arba zievele idreskiu, kad …

Čia tai pabumbesiu neduokit nesutrekstu uogų, gali ir užspringti, ir į kvėpavimo takus patekti ir į nosį/ausį susikisti

1
  2. 2018.07.20 17:47 (prieš 9 mėn.)

Beje, valge vaikas is sodo sviezius obuoliukus (dydis labai tinkamas mazytem rankytem) ir vaikas rieciasi ir verkia. Turbut raizo pilvuka. Anksciau esu davus pirktinius obuolius, bet odele lupdavau, o cia su odele valge. Ar gali nuo odeles pusti?

3. 2018.07.20 17:57 (prieš 9 mėn.)

Ghostflower parašė:
    kaip blynukus kepat?

cukinija su burokine tarka tarkuoju, putpeles kiausinis (ar tai du) ir spelta miltai. Sandien dar sviezia morkyte itarkavau.

Liepsa parašė:
    Čia tai pabumbesiu neduokit nesutrekstu uogų, gali ir užspringti, ir į kvėpavimo takus patekti ir į nosį/ausį susikisti

O tai kada jau duoti cielas? Tai visada gali uzspringti.. Beje, jis jei per dideli nuryja, tai atryja.

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 18:12 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    cukinija su burokine tarka tarkuoju, putpeles kiausinis (ar tai du) ir spelta miltai. Sandien dar sviezia morkyte itarkavau.

Net iki 3 metu man rodos nerekomenduojama. Dar kokia mažute mėlyne gal nėra taip baisu bet vynuoge pavyzdžiui, šilauoges didesnes buna. Juk tikrai gali gerklėj užstrigti ar į kvėpavimo takus pakliūti net ir per burna

1
  5. Karilė 1 m. 6 mėn.
    Živilė 11 m. 1 mėn.

2018.07.20 19:05 (prieš 9 mėn.)

avietuke parašė:
    Na pvz kūgelio neiškepsite kitaip, jei į jį neįdėsite riebalų (spirgių, aliejaus,taukų) , o kiek bedėtumėt bulvės viską sugeria kuo puikiausiai, jau turi būti laaaa…

Na, kūgeli kepu tik su kefyru, be jokių spirgučiais, taukų ar pan😒 Tikrai skanaus puikus išeina😁 o mažajai pamenu ligoninėje net davė kažkokia košę su bulvių tarkiais😒
    Visuomet kalbant apie kūdikio maitinimą kyla didelių diskusijų, kartais net konfliktų. Nemanau, kad paragauti negalima duoti. Kepto maisto taip pat negalima, bet jei vaikas yra LABAI išrankus, nevalgus, tai mama griebiasi kitų patiekalų tinkančių truputį vyresniems ir tai nėra blogai.

2
  6. 2018.07.20 19:20 (prieš 9 mėn.)

Liepsa parašė:
    Net iki 3 metu man rodos nerekomenduojama. Dar kokia mažute mėlyne gal nėra taip baisu bet vynuoge pavyzdžiui, šilauoges didesnes buna. Juk tikrai gali gerklėj užst…

Vynuoges net nesugalvociau visos duoti nu bet supratau.

7. V. 7 m. 9 mėn.
    T. 8 m. 9 mėn.

2018.07.20 19:23 (prieš 9 mėn.)

Ugne86 parašė:
    Na, kūgeli kepu tik su kefyru, be jokių spirgučiais, taukų ar pan😒 Tikrai skanaus puikus išeina😁 o mažajai pamenu ligoninėje net davė kažkokia košę su bulvių tarkia…

Dar kartą pasikartosiu, kiekviena daro kaip nori tik pasakiau, kad nerekomenduojama, kai klausė kodėl taip pat pasakiau, kas nori tas duoda. paragavimas ir valgymas taip pat du skirtingi dalykai

1
  8. 6 m. 5 mėn.
    8 m. 2 mėn.

2018.07.20 20:11 (prieš 9 mėn.)

Aš duodu šilauoges ir jis puikiai sukramto. Turim 8 dantis Duodu po vieną, palaukiu, kol sukramtys, tada kitą. Pasitaiko pamperse nesukramtytų, bet vos kelis kartus pastebėjau.
    Beje, ir kugelio daviau paragaut Bet tik paragaut. Pas mus jis irgi be riebalų. Nors žinau, kad netinkamas maistas, nu bet kelis kąsnelius manau galima.

1
  9. 2018.07.20 21:13 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    Beje, valge vaikas is sodo sviezius obuoliukus (dydis labai tinkamas mazytem rankytem) ir vaikas rieciasi ir verkia. Turbut raizo pilvuka. Anksciau esu davus pirkti…

O aš šiandien daviau naminį obuoliuką. Nešiojos visur rankoj, ir stojas kartu ir tupias. Atkast nelabai apzioja, bet kaip zaislas labai tiko. Na ir eigoje eme bandyt atkast. Viena kasneli ciut grybstelejo, odele atsilupusia as nuplesiau. Tada dar ciut uzkabino obuoliuko, vel odele atsilupusia nuplesiau. Ir trecio kandimo nedideli kieki odeles paeme burnyten. Pagalvojau, nedaug gi, nieko tokio. Bet, uzstrigo ta zievele gerklej. Vaikas eme ziaukcioti. Biski atpyle pietu maisto, o zieveles nera. Daviau atsigert. Kisu pirstus, zievele uzciuopiu, bet ne ant tiek kad is spurdancio vaiko burnytes istraukciau. Aisku sukisti pirstai biski sudirgino ir jis siek tiek atveme maisto. Ačiū Dievui ir ta nedideli obuolio zieveles gabaliuka.
    Isgasdino ne juokais 😓

10. 2018.07.20 21:31 (prieš 9 mėn.)

vaikaite parašė:
    Beje, valge vaikas is sodo sviezius obuoliukus (dydis labai tinkamas mazytem rankytem) ir vaikas rieciasi ir verkia. Turbut raizo pilvuka. Anksciau esu davus pirkti…

Kazkur girdejus esu, kad pilva pucia ne obuolys, o luobele. Suaugusiam taip pat

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras