rozhynia parašė:
O koks buvo tarpas tarp nėštumų?
2 metai tarp gimdymų su antru ir trečiu.
Jei preeklampsijos nepavyksta suvaldyti, ji gali pasibaigti eklampsija (traukuliais). Preeklampsija yra labai pavojinga būklė. Skaityti
visą straipsnįrozhynia parašė:
O koks buvo tarpas tarp nėštumų?
2 metai tarp gimdymų su antru ir trečiu.
LyKe parašė:
Gal kam teko susidurti su inkstų lėtinėmis ligomis?
Man buvo nustatyta IgA nefropatija. Pasirodė baltymas ir kraujas šlapime. Tikrinau…
Turiu lėtini inkstų nepakankamumą, tai visa eiga tokia.pat kaip ir visoms, nieko.kitokio, tik tyrimai dažnesni. Apžiūros dažniau, vokiečių papildomi tyrimai dėl preeklampsijos.
LyKe parašė:
Gal kam teko susidurti su inkstų lėtinėmis ligomis?
Man buvo nustatyta IgA nefropatija. Pasirodė baltymas ir kraujas šlapime. Tikrinau…
Laba!
Aš taip pat su IgA nefropatija. Laukiuosi pirmojo. Šiandien sakė vartoti asmiriną 150mg ir žinoma, tyrimai šlapimo dažnesni. Kaip jūsų nėštumas? Kaip sekasi? 😊
gabris parašė:
Laba!
Aš taip pat su IgA nefropatija. Laukiuosi pirmojo. Šiandien sakė vartoti asmiriną …
Viskas atrodo gerai. Santarose kas mėnesį priduodu tyrimus nefrologei. Dabar jau teks link termino galo dažniau. Vienintelis minusas, kurį jaučiu, tai tinstančios kojos. Visad pas mane jos tino, bet dabar ypač. Gal kai bus šilta ir su basutėmis, bus lengviau. O kaip jūs jaučiatės?
LyKe parašė:
Viskas atrodo gerai. Santarose kas mėnesį priduodu tyrimus nefrologei. Dabar jau teks link termino galo dažniau. Vienintelis minusas, kurį jaučiu, tai tinstančios k…
Man dar kol kas tik 14 savaičių, tai labai kažko nejaučiu. Kojų tinimas gal kiek atsiradęs irgi, bet nežymus, labiau nuovargis jose. 🫣 Dažniau einu šlapintis, bet nešant paros šlapimą surinkau mažiau nei įprastai surenku. Dabar tyrimai nebuvo labai blogi, tai sakė susimatysim su nefrologe tik po trijų mėnesių.
Beja, prieš pastojant gėriau prednizoloną ir liga šiek tiek aprimo su rodikliais, po to jie vėl šiek tiek pagrįžo.
O kaip jūsų liga, spaudimas? Normalizavot prieš nėštumą? Ir ką, jums numato su gimdymu? Girdėjau, kas turint IgA nefropatiją negalima pačiom gimdyti.
Atsiprašau, kad daug klausiu, labai nerimauju... O atsakymų daug negaunu iš kitur ❤️
gabris parašė:
Man dar kol kas tik 14 savaičių, tai labai kažko nejaučiu. Kojų tinimas gal kiek atsiradęs irgi, bet nežymus, labiau nuovargis jose. 🫣 Dažniau einu šlapintis, bet n…
Viskas gerai, kad klausiate
man irgi įdomu, kaip pas jus 😃
Mano tyrimai niekad nebuvo labai blogi. Prieš nėštumą buvo tik baltymo šiek tiek ir eritrocitų. Spaudimas normoje. Aš paros šlapimo niekad nerinkau.. net nežinau, kaip tai daroma. Vaistų jokių irgi nevartojau, nebuvo poreikio. Matyt, jūsų atveju liga šiek tiek labiau pažengusi nei mano.
Dėl gimdymo nieko nesakė, ar galėsiu pati, ar ne.. sakė, tik kad turiu gimdyti trečio lygio ligoninėje. Pirmą gimdžiau KKGN, tada nebuvo jokių rizikų. Mielai vėl ten gymdyčiau.
Realiai man ligą greičiausiai ir iššaukė pirmas nėštumas, įdomu, ar progresuos po šio.
O kokie jūsų rodikliai negeri? Pas ką lankotės? Keista, kad nėštumo metu tirtis tik kas 3 mėnesius.. juk turi sekti nuolat baltymą..
LyKe parašė:
Viskas gerai, kad klausiateman irgi įdomu, kaip pas jus 😃
Linkiu, kad Jums ir liktų gera situacija su liga gimdymu 😊
Aš gydausi nefropatiją apie metus laiko vaistais. Man nustatė su biopsija. Buvo užkilęs baltymas beveik iki 1g. Po biopsijos mane paskyrė priežiūrai Kauno Klinikose pas prof. Gyd. Skarupskienę, skyrė vaistus .Pas ją ėjau reguliariai kas 3 mėnesius ir visada nešiau paros šlapimą, pasėlį ir dar du indelius kitiems tyrimams + kraujas. Kada jau padidėjo stipriai baltymas, o gydytoja žinojo, kad norėsiu planuoti nėštumą, skyrė prednizoloną, kurį galėjom nutraukti anksčiau, po 4mėnesių, kadangi stipriai pagerėjo rodikliai. Ir tada jau planavom nėštumą. Vaisto dėka, pavyko iš pirmo bandymo 😁 tada nefrologė darė tyrimus kas mėnesį ir stebuklingai paskutiniai tyrimai buvo pagerėję, tad sekantį vizitą paskyrė tik po 3 mėnesių. Mane taip pat nusiuntė į 3 lygio nėščiųjų priežiūrą, kurie taip pat kas kažkiek laiko seks mano tyrimus. O vėliau matysim kaip kas... Nustatė kol kas dar tik preeklampsijos riziką, sakė sekti spaudimą ir gerti aspiriną 😊
gabris parašė:
Linkiu, kad Jums ir liktų gera situacija su liga gimdymu 😊
Aš gydausi nefropatiją apie metus laiko vaistais. Man nustatė su biopsija. Buvo už…
Tai viskas bus gerai. Svarbu sukontroliuoti spaudimą
man pagal kraują preklampsijos rizika maža, bet būtent dėl ligos aspirinas ir spaudimo sekimas, kuris kol kas labai normos ribose.
O jūs turit dar kokių simptomų? Man visada būna lengva veido rožinė ir bėrimai ant kūno atsiradę, kurių priežasties labai daug kur ieškojau ir nieko.. galvoju, gal susiję su šita liga.
gabris parašė:
Linkiu, kad Jums ir liktų gera situacija su liga gimdymu 😊
Aš gydausi nefropatiją apie metus laiko vaistais. Man nustatė su biopsija. Buvo už…
Laba diena, man su praeitu nėštumu buvo preeklampsija ir hellp, bet tada dar nebuvo tyrimų, parodančių preeklapsijos riziką. Gal galoite pasidalinti plačiau, kokios rekomendacijos yra, kai nustato tas tyrimas, jog gali būti preeklampsija? Koks planas stebėjimo ir vaistų?
Simptomų dabar kažkokių neturiu. Seku spaudimą, geriu aspiriną ir tiek 😊
Tyrimo... Nežinau. Man rodos nėra. Bent man nedarė. Tiesiog yra Nefropatija ir nefrologė rekomendavo pasirodyti 3 lygio ginekologei. O jau ji turint ligos istoriją ir pasikalbėjus per kažkokią sistemą suskaičiavo rizikos skaičių ir pasakė, kad įeinu į rizikos grupę, nes autoimuninė liga, kuri susijusi su nėštumu. 😊
4 testuotojų vertinimai
25 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai