Patyrusios preeklampsiją: po kiek laiko ryžotės vėl pastoti? Ir kaip pavyko?

Komentuoti
 1. 2016.02.15 18:30 (prieš 3 m.)

  Nerandu daug informacijos, pirmas nėštumas 31savaite baigėsi siaubingai.. Vieni gydytojai sako, kad reikia kokius 2 metus atsistatyti organizmą ir tada bandyti, kiti siūlo jau po pusmečio galvoti.. Kokios jūsų patirtys?

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.02.15 19:16 (prieš 3 m.)

  Pagimdžiau su sunkia preeklampsija 37 savaitę, bet kada išlindo pavojingai daug baltymo pasirodo jau vyko veikla t.y. buvo prasidėję sąrėmiai nors dar nejaučiau ir kaklelis 4cm atviras, tai skatint nereikėjo.
  Labai užjaučiu dėl tokio dalyko... bet siūlyčiau nenusistatyti dabar savęs "taupyti". Pati su super aukštu spaudimu buvau nuo 20 nėštumo savaitės, daktarai nieko gero nežadėjo, tik laiko klausimas buvo kada atsiras baltymas ir teks užbaigt nėštumą. Iš pradžių ėjo dopegyt. Paskui dvigubai. Paskui trigubai ir taip iki kokių 8 tablečių per dieną. Taip išnešiojau iki saugios ribos ir mažylė pati pasiprašė į pasaulį kaip tik tada. Yra tik paskaičiavimai kada dažniau ištinka preeklampsija (vienas iš punktų pirmas nėštumas, taip, kad gal su kitu bus viskas puiku) o šiaip gi nėra žinoma kas ją sukelia, todėl nėra dėsningumo, kad sekantį nėštumą tai pasikartos. Žinau daug istorijų kai antras nėštumas buvo visiškai lengvas ir sėkmingas. Ir net jeigu žinotumėt, kad tikrai antrą kartą pasikartos ta pati situacija- jūs labai daug išnešiojot. Tokie kūdikėliai ir dar mažesni puikiai išgyvena, tiesiog šį kart jums nepasisekė dvigubai. Tikrai atsiprašau, kad taip kategoriškai nuomonę reiškiu, tiesiog manau, kad visaip kaip esate pasiruošusi vaikeliui ir jo norite ir preeklampsija tikrai ne ta priežastis dėl kurios turėtumėt save stabdyti nors suprantu, kad nebesinori nieko panašaus išgyventi.
  Šalia manęs snaudžia jau dviejų savaičių gražuolė panelė sveikut sveikutėlė (dar šian pas daktarus buvom svertis tai viską tikrino)
  Nors ir dėl to spaudimo ir atsilikimas augimo buvo ir gimdos arterijos spazmavo ir ko tik nebuvo. Ir gime du su puse kg tik nors skaitosi išnešiota, bet nei minutei jokių inkubatorių nereikėjo ir išvis viskas kaip per sviestą.
  Per nėštumą du kart po savaitę gulėjau ligoninėj dėl spaudimo sutikau daug mamyčių su preeklampsija ir prie manęs išvežė gimdyt vos dvidešimt kelių savaičių nėštumo merginą ir paverkėm kartu prieš tai, bet labai daug gražių laimingų istorijų, nors kartais ir su daugiau sunkumų, bet gražiom pabaigom. Neatimkit iš savęs galimybės. Sėkmės!

  3
 3. 2016.02.15 20:39 (prieš 3 m.)

  Aciu.. Na antros tokios nesėkmės nebeatlaikytume.. Bet tikrai zinom, kad vaikelis palengvintų tą skausmą, bet baisu.. Man rado iškart sunkią forma.. Ir gydytojų nuomonės išsiskiria dėl laiko kada vėl bandyti.. Juolab Cezari darė.. Mačiau, kad po cezario ir po pusės metų pastoja ir viskas gerai būna.. O dėl preeklampsijos nežinau..

 4. 2016.02.16 18:12 (prieš 3 m.)

  Jei tau darė cezarį tai būtinai klausyk daktarų kada leidžia pastoti, visi atvejai būna labai skiritngi. Jeigu blogai sugiję, anksčiau pastojus gali liepti darytis išvalymą, nes augant pilvui gali plyšti audiniai per randą, ir tai būtų fatališka ir tau, ir mažyliui.
  Jei turi antsvorio, numesk svorio, gal padėtų taip sureguliuoti aukštą spaudimą. Dar gqli pradėti sportuoti, sustiprinus širdies raumenis bus lengviau palaikyti gerą širdies darbą, o ir pravėdinsi smegenis ir ne tik apie nelaimes galvosi man tikrai padeda sportas, tarsi meditacija.

 5. 2016.02.17 18:21 (prieš 3 m.)

  Reikės žiūrėti, ką sakys, nes Santariškių daktaru ir mano miesto daktaru nuomonės išsiskiria.. O antsvorio neturiu, tiesiog spaudima paveldejau aukštą. Nu palauksiu dar kažkiek ir pasirodysiu kelių miestų daktaram.

 6. 2016.02.17 18:31 (prieš 3 m.)

  Man pačiai buvo inksto stazė, tai labai žiauriai tinau, stebėjo vis ar baltymo neatsiras ir spaudimą matuodavausi kelis kartus per dieną. Bet nekilo jis man. Nenėščiai mano spaudimas žemas būdavo 90/60, tai nėščiai iki 130/80 pakilo. Jei būtų buvęs normalus spaudimas, manau taip pat preklampisija būtų buvus...

 7. 2016.02.19 11:20 (prieš 3 m.)

  As pati neseniai pagimdziau neisnesiotuka del preeklamsijos tai klausiau ginekoliges kaip bus su selanciu nestumu tai sake kad kita karta pastojus nuo pat nestumo pradzios reikes gerti aspirina...siaip irgi turiu dabar didele baime...

 8. Berniukas 4 mėn. 5 d.
  Angeliukas 1 m. 5 mėn.
  Angeliukas 3 m. 3 mėn.
  11 m. 1 mėn.

  2016.07.19 21:37 (prieš 2 m.)

  O jei yra hematoma ar galima gerti aspiriną?

 9. 2016.07.19 22:09 (prieš 2 m.)

  Lia_vestita parašė:
  As pati neseniai pagimdziau neisnesiotuka del preeklamsijos tai klausiau ginekoliges kaip bus su selanciu nestumu tai sake kad kita karta pastojus nuo pat nestumo p…

  As pagimdziau neisnesiota del sunkios preeklampsijos si karta paskire aspirina bet man nuo jo pirma diena pasidare blogiau tai negeriu ir tfu tfu kol kas viskas gerai.

 10. 2016.10.08 22:11 (prieš 2 m.)

  Del sunkios preklampsijos turim neisnesiotuka 29 sav. Sekantis nestumas rekomenduojamas tik po 2 metu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras