2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 10:01 (prieš 1 m.)

avietuke parašė:
    Aišku čia kiekvienam savo, bet pvz mes namie tokio.maisto nevartojam 😂😂😂 nežinau, plius ir daug riebalų jis turi, jei pvz kepamas kūgelis 🤔

na del riebalu tai tikrai nera daug aisq nuo gaminimo priklauso... as tai belen kokia bulvine esu ir puikiai man viska virskina 😍

supratau, dekui uz ats

1
  2. 2018.07.20 10:09 (prieš 1 m.)

avietuke parašė:
    Sunkus maistas, ji nerekomenduojama vaikams iki 3 metų, sunkiai virškinasi. Sunkiai virškina suaugusiam, nes rekomenduojama valgyti ją su rugščiu maistu, žuvimi tok…

Tikrai sunkus maistas... As tik nescia budama valgiau tuos patiekalus lengviausiai virskinosi😁 o dabar visai nesinori ir tikrai per sunkus maistas kudikio skrandukui..

3. V. 8 m.
    T. 9 m.

2018.07.20 10:09 (prieš 1 m.)

Ghostflower parašė:
    na del riebalu tai tikrai nera daug aisq nuo gaminimo priklauso... as tai belen kokia bulvine esu ir puikiai man viska virskina 😍

Na pvz kūgelio neiškepsite kitaip, jei į jį neįdėsite riebalų (spirgių, aliejaus,taukų) , o kiek bedėtumėt bulvės viską sugeria kuo puikiausiai, jau turi būti laaaaabai didelis perteklius šio dalyko, kad nesugertų. bet sakau čia kiekvienam savo.

4. 2018.07.20 10:11 (prieš 1 m.)

vaikaite parašė:
    Oho, kiek daug visko valgo. Tiksliau viska! Man idomu, o kaip pupeles sukramte? Nes as bandziau duoti, tai pamperse paskui cielas radau 😄

Mums su silauogem tas buvo... tai praejo noras tokias uogas duoti... 🙂

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 10:37 (prieš 1 m.)

avietuke parašė:
    Na pvz kūgelio neiškepsite kitaip, jei į jį neįdėsite riebalų (spirgių, aliejaus,taukų) , o kiek bedėtumėt bulvės viską sugeria kuo puikiausiai, jau turi būti laaaa…

as tai dedu pora saukstu grietines, gan dideliam kiekiui kugelio, nemanau jog cia daug:)))

1
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 10:58 (prieš 1 m.)

avietuke parašė:
    Na pvz kūgelio neiškepsite kitaip, jei į jį neįdėsite riebalų (spirgių, aliejaus,taukų) , o kiek bedėtumėt bulvės viską sugeria kuo puikiausiai, jau turi būti laaaa…

Niekad į kugeli nededu jokios mėsos, tik kefyras bulves kiaušinis ir prieskoniai minkštas, purus

2
  7. 2018.07.20 11:12 (prieš 1 m.)

Šiandien, kaip užkandį, išbandėm sublenderiuotą bananą su avokadu. Oi kaip patiko mano mažyliui 😁.

8. Gediminas 1 m. 10 mėn.
    Emilija 8 m. 2 mėn.

2018.07.20 11:12 (prieš 1 m.)

Liepsa parašė:
    Niekad į kugeli nededu jokios mėsos, tik kefyras bulves kiaušinis ir prieskoniai minkštas, purus

Nepykstu visai dėl išsakytos nuomonės. Gal ir ne pats tinkamiausias maistas kugelis, bet tai nėra kasdieninis maistas, ir jei kartais paragauja, ragavo visus 2 kartus, tai gal labai nieko tokio, čia kaip avietuke sakė, kiekvienam savo, ypač, kai mūsų šeimyną tokį maistą valgo.

2
  9. 2018.07.20 11:25 (prieš 1 m.)

Pažiūrėkit ką sako medikai (dirbantys su moksliniais tyrimais) - duoti su protu vaikui viską, svarbu tik kad būtų tinkama forma, t.y gabaliukų dydis, konsistencija. bulvės nėra toks sunkus maistas, tiesiog reikia suvalgyti porciją, o ne kimšti kol lenda vienintelis variantas kada netinka ir rekomenduoja bandyti nuo metų ar vėliau - jei pirmus kartus paragavus yra kokia nors neigiama organizmo reakcija.

5
  10. 2018.07.20 12:02 (prieš 1 m.)

Tai teoriškai galima viską duoti - parduotuvinius ledus, sūrelius, saldainius, bandeles.. bet ar vaikui to tikrai reikia?🙂
    Jeigu kugelis Ok, tai gal ir skrudintos bulvytės tada Ok?🤔 ar pan.
    Aš gal per daug sureikšminu, bet.. toks maistas tikrai ne 9-10mėn vaikams.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
19 | 11,6 cm
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €