2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. Bernužėlis 10 m. 9 mėn.

2018.08.23 12:16 (prieš 7 mėn.)

2019 m. gegužinukai susitinka čia

2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

2. 2019.02.16 15:42 (prieš 2 mėn.)

Aš šnd nusipirkau rinkinį po gimdymo, ir ką reikalingi tie dideli pampersai , tinklinės kelnaitės kitiem dideliem paketam prilaikyti....o visi kiti būtų daug patogesni iš paprastų paketų pvz always night ir pan....aš kiek atsimenu tris tuos didelius sunaudojau, o po to užteko didelių paprastų...eilinį k įsitikinau, kad nereikia žavėtis rinkiniais, nes pusę jų turinio nereikalingi

1
  3. 2019.02.16 16:23 (prieš 2 mėn.)

Aš pvz. išvis nemiegu su naktiniais, man tai kančia, tai tiesiog miegosiu su maitinimo liemenėle, plius dar vasara bus, karšta, neįsivaizduoju savęs su tiek sluoksnių 😅

2
  4. 2019.02.16 17:05 (prieš 2 mėn.)

Jau sis reikalas issprestas 😀 utenos trikotaze nusipirkau naktinukus su petneselem, nei 8 eur nekainavo, lb dziaugiuosi 😁👌

2
  5. 2019.02.16 19:31 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, man ir labai skaudėjo klubus miegant ir su pirmu ir dabar, tai ką, likus mėnesiui gal iki pirmojo gimimo pirkau sau minkštą čiužinį iš ikejos... Tiesiog nebegalėjau miegot per tą skausmą. Tai prastovėjo čiužinys suvyniotas 4m po gimdymo, ir ką, vėl prisireikė tokia laiminga esu, vakar pasikeičiau ir pagaliau išsimiegojau be skausmų

6. 2019.02.16 19:36 (prieš 2 mėn.)

laukų vėjas parašė:
    Sveikos, man ir labai skaudėjo klubus miegant ir su pirmu ir dabar, tai ką, likus mėnesiui gal iki pirmojo gimimo pirkau sau minkštą čiužinį iš ikejos... Tiesiog ne…

Pavydziu kai atradot kas gelbeja 😄 o man negelbejo nes su dukryte miegojau nat dormeno ciuzinuko o dabar ant kieto ir vistiek tas pats 😂

7. 2019.02.16 19:48 (prieš 2 mėn.)

honeymoney parašė:
    Pavydziu kai atradot kas gelbeja 😄 o man negelbejo nes su dukryte miegojau nat dormeno ciuzinuko o dabar ant kieto ir vistiek tas pats 😂

Tai aš visą cielą naują minkštą čiužinį pirkau, spyruoklinį, ne čiužinuką tikrai padeda, tik aišku brangus malonumas...

1
  8. 2019.02.17 08:46 (prieš 2 mėn.)

.Lėlytė. parašė:
    Aš šnd nusipirkau rinkinį po gimdymo, ir ką reikalingi tie dideli pampersai , tinklinės kelnaitės kitiem dideliem paketam prilaikyti....o visi kiti būtų daug patoge…

Visiškai pritariu. Nei tie rinkiniai anksčiau įkelti kūdikiams, nei pampiu rinkiniai mamoms visai nereikalingi. Daug nereikalingų daiktų vaikui reikia žirklių ir šukų iš to rinkinio. Gero termometro už rinkinio kainą nenusipirksi, sudeda bileka

9. 2019.02.17 09:02 (prieš 2 mėn.)

Kac. parašė:
    Visiškai pritariu. Nei tie rinkiniai anksčiau įkelti kūdikiams, nei pampiu rinkiniai mamoms visai nereikalingi. Daug nereikalingų daiktų vaikui reikia žirklių ir…

O man atrodo pirmojo vaikelio laukiant tie rinkiniai toks "saugus variantas" kai is tikro nezinai kas tau bus naudojama ir ko tiketis sau rinkini as sunaudojau visa, nes smarkiai kraujavau, tai viskas isejo is eiles, tai ramu buvo. Kas maziau kraujuos, pritariu, puse liks nepanaudota nes yra paprasti musu megiami o vaiko rinkini su pirmuoju pirkausi tomme tippe, tai termometras geras, sukos ir sepetis plaukuciams, zirklututes, dilde buvo naudojami dilde lb gerai buvo nukirpus nagus lengvai aplink apeiti, nei karto nenusibraize saves mazylis. bet tik su patirtim zinai ko prireikia. Juo labiau ko prireike tau kartais kitam visai nereikalinga buna

3
  10. 2019.02.17 09:33 (prieš 2 mėn.)

Laaiminga parašė:
    O man atrodo pirmojo vaikelio laukiant tie rinkiniai toks "saugus variantas" kai is tikro nezinai kas tau bus naudojama ir ko tiketis sau rinkini as sunaudoja…

Nenaudojau dildes, nei karto nususibraize. Uzteko zirkluciu ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras