neringoselis parašė:
Mamos geriausiai žino ir renkasi kas joms yra tinkamiausia. Bet šiaip automobily yra dvi nesaugiausios vietos, tai keleivio prieky ir gale per vidurį. Aš net neįsiv…
Nesaugiausia vieta ta į kurią trenkiasi :)) saugiausia be avarijų:))







