2019 m. lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 16:13 (prieš 1 sav.)

anom parašė:
    Labas rytas. Ar normalu, kad einant miegot vakare pasidaro sunku kvepuoti. Na tarytum pradeda pilvas augti vakarais ir atrodo spaudzia plaucius, skrandi. Guleti sun…

Man taip buna, atrodo balionas koks viduj puciasi ir tarsi sonkaulius kelia, sunku kvepuit, labai nemalonu... bet kaip sakot pastebejau kad gulint taip yra ir ypac ant nugaros,tai stengiuosi sonu gulet. Matyt pilvukas auga, viskas pleciasi, o ant nugaros gulint dar ir spaudzia ir krauja trugdo varinet, nes jei uzmiegu ant nugaros pabundu visa rankom kojom nutirpusiom🤦‍♀️ bandau dabar uz nugaros pagalve uzsimest, kad bent biski sonu buciau...kartais taip ir miegu, viena pagalve po galva, kita uz nugaros, o kita po tarp koju😁😁😁

2. 2019.07.12 16:30 (prieš 1 sav.)

el-aura parašė:
    Mano is 51 kazkur jau 66kg

Nu laikykis,stengsiuos tavęs nesivyti

3. 2019.07.12 16:34 (prieš 1 sav.)

Tos, kurioms truksta gelezies, HEEEELP!
    Del maisto tai viskas aisku, kad gelezies daug jautienoj, spinatuose, baltuose grikiuose ir tt. O koks maisto papildas padeda pakelti ta gelezi? 102 hemoglobinas, vis palaipsniui mazeja nepadejo nei tardyferon, nei tecno fer.. Siandien gydytoja liepe nusipirkti Sideral forte. Gal kuriai kuris preparatas labai pasiteisino? Feritinas dar pakolkas normose

4. 2019.07.12 17:16 (prieš 1 sav.)

Ar kuriai nors buvo ar yra taip kad užeina užspaudžia po krutine dešinėj pusėj skauda ir virpčioja?

5. 2019.07.12 17:27 (prieš 1 sav.)

kataleja parašė:
    Ar kuriai nors buvo ar yra taip kad užeina užspaudžia po krutine dešinėj pusėj skauda ir virpčioja?

Man būna, kad užspaudžia taip kairiau po ties paskutiniais šonkauliais. Labai nemalonus jausmas. Ir buna kad viepcioja. Nežinau kas čia. Bet pastebėjau, kad jeigu sėdžiu labiau atsilošusi praeina.

6. 5 mėn. 1 sav.
    5 mėn. 1 sav.

2019.07.12 17:37 (prieš 1 sav.)

As siandien po didziojo scano , bus sunelis, viskas gerai tik ant pilvo gulejo negalejo sirdutes duziu ismatuot tai reik gryzt kt savaite, emocijos nerealios

7
  7. 2019.07.12 17:39 (prieš 1 sav.)

kataleja parašė:

Vakar buvo, bet manau, kad man perpūtė nugarą, nes miegojau atsidarius langą 🤦🏻‍♀️ Nes skausmas buvo dešinėj po šonkauliais ir ties mente, bet atsikėliau šiandien ir nieko nebejaučiu 🤷🏻‍♀️

8. 2019.07.12 17:46 (prieš 1 sav.)

Aurena parašė:
    Nu laikykis,stengsiuos tavęs nesivyti

9. 2019.07.12 18:05 (prieš 1 sav.)

gabytenevins parašė:
    Vakar buvo, bet manau, kad man perpūtė nugarą, nes miegojau atsidarius langą 🤦🏻‍♀️ Nes skausmas buvo dešinėj po šonkauliais ir ties mente, bet atsikėliau šiandien i…

Man gal jau savaite taip užeina vis ypač jai atsiguliu ant dešinio šono🤷

10. 2019.07.12 18:17 (prieš 1 sav.)

Gelmine parašė:
    Man būna, kad užspaudžia taip kairiau po ties paskutiniais šonkauliais. Labai nemalonus jausmas. Ir buna kad viepcioja. Nežinau kas čia. Bet pastebėjau, kad jeigu s…

Man taip pat tik dešinėj ,kažin nuo ko🤷

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras