Bandel parašė:
Siandiena suzinojau, kovo 1d hcg 107.
Nu ir puiku!
pries viska juk padaro galybe tyrimu, leidziames geriam kisames visokius vaistus. Nesijaudinkit ir pasitikekit daktarais
aisku gal norgej kitokia sistema ir vaistai kitokie skiriami, bet viskas bus gerai!












