2026.01.17 16:49 (prieš 4 mėn.)
Klarel parašė:
Sveikos, kaip laikosi jūsų mažyliai? Mums atėjo baisus isterijų etapas. Mamos, kaip "sužaidžiat" isterijų metu, kad jos netrūktų po 2-3val? Nuo užvakar vakarinės is…
Ivykus isterijai svarbiausias tikslas nuraminti. O po to nurimus pokalbis. Saugau, kad nesusizalotu us pykcio, nes puola kasti ka nors ar trenkti. Tada stengiuos apkabinti, ramiu tonu sakau viskas nusiramink. As salia. Kai nurimsta pasakau, kad jis supyko, ir nesivalde savo emociju, ivardijam kodel, ivardijam kas negerai pasilege, pats tada jau nurimes sako as neklausiau ir pan. Paaiskinu kad taip daryti negalima, reikia klausyti, draugiskai turim susitarti ir pan. Kita karta kai supyks stengtis istrepset pykti. Na kaKaip taip geriausiai. Nes jei nekteipiam demesuo gali klykti tada kad ir valanda... labai jau uzsispyres pas mus vyras.
Kol kas gersnio budo neatradau.