Komentuoti
 1. Angelėlis danguje 3 sav.

  2019.05.23 23:33 (prieš 3 sav.)

  Galbūt kas turite šios nemalonios patirties ir galėsite suteikti daugiau informacijos. Taip jau nutiko, kad mano svajonei turėti leliuką nelemta išsipildyti, ir teks daryti abortą. Kadangi jau yra gerokai daugiau laiko nei 12 sav tai nebus daroma abrazija, ar vakuminis ištraukimas, o kiek supratau teks pačiai išgimdyti vaisių vaistų pagalba. Gal galite kas papasakoti kaip tai vyksta? Esu tokioje situacijoje, kad net nežinau ko gali prireikti ligoninėje, visiškai tam nepasiruošusi. Ką reikėtų turėti au savimi?

 2. Ugnyte :* 6 m. 3 mėn.

  2019.05.24 00:04 (prieš 3 sav.)

  braške25 parašė:
  Galbūt kas turite šios nemalonios patirties ir galėsite suteikti daugiau informacijos. Taip jau nutiko, kad mano svajonei turėti leliuką nelemta išsipildyti, ir tek…

  Atleiskit, kad klausiu , bet kodel reik atlikt Jum tai ? Esam abi spalinuku grupeje terminai panasus 😳

 3. 2019.05.24 00:16 (prieš 3 sav.)

  Sveika. Labai uzjauciu, suprantu kaip jautiesi ir tikiuosi atrasi jegu ziureti i viska racionaliai. Nuo siol, kai nieko negali pakeisti, galvok taip: kuo greiciau viskas baigsis, tuo greiciau galesi planuoti nauja nestuma.
  Dabar del nestumo nutraukimo. Kadangi jau 21 savaite, tau bus skiriamas nestumo nutraukimas medikamentais. Atsigulsi i ligonine ir tau kas 6 arba kas 3 valandas suduos po viena arba kelias tabletes, kurios skatins gimdyma.. Esu skaicius, jog kitoms moterims nuo tu vaistu bloga, krecia saltis, paleidzia vidurius, pykina ir svaigsta galva. Man nebuvo nieko panasaus, kartais salutinis poveikis nepasireiskia. Laikas, per kuri prasides veikla, labai priklauso nuo organizmo. Mano atveju, 10 val. ryte gavau pirmaja tablete, tuomet kas 6 ir veliau kas 3 val. pakartotinai geriau tabletes ir persileidimas/gimdymas ivyko kitos dienos 15 val., tai is viso 17 val. uztruko skatinimas. Vienos moterys persileidzia per diena, kitos per dvi, taciau kartais atsitinka taip, kad isvis nepersileidzia arba lieka dar kazkokie audiniai gimdoje, tuomet daro abrazija. Abrazija - nestumo salinimas instrumentais, kuomet gauni narkoze ir tau miegant viska sutvarko. Sakoma, jog siek tiek saugiau medikamentinis nestumo nutraukimas nei abrazija, nes pirmuoju atveju viskas ivyksta naturaliai ir jokie instrumentai negali pazeisti gimdos. Taciau siais laikais ir tie instrumentai kitokie ir manau nera labai didelio skirtumo.
  Kaip viskas vyksta isgerus tableciu ir prasidejus persileidimui. Atsiranda spazmai, man skausmai buvo tokie patys kaip menesiniu metu, taciau kelis kartus stipresni. Skausmas stiprus, bet pakenciamas. Visa laika guli lovoje su pampersu. Kazkuriuo metu nubega vandenys, atsiveria kaklelis, o veliau ir ,,iseina” vaisius. Visa procedura vyksta palatoje, tad paciai teks pasaukti seseles. Tuomet ateina daktare, paima vaisiu ir rankiniu budu isima placenta (nesu tikra ar visad rankiniu budu, rasau savo patirti). Vaisius paimamas tyrimams. Tuomet lieki guleti palatoje, sesutes tave aptvarko, po kurio laiko daktare echoskopu apziuri ar gimda svari, neliko audiniu ir jei viskas gerai, ivertinus Tavo fizine ir emocine bukle israso namo (mane isleido ta pacia diena). Kraujuoti po visko gali nuo keliu dienu iki keliu savaiciu. Kraujavimas pradzioj bus gausesnis, veliau panases i menesines, bet velgi, kiekvienas organizmas kitoks.. Pirmosios menesines man atejo po persileidimo praejus 30 dienu, taciau esu girdejus, kad kitoms tik po 45 pasirodo.
  I ligonine su savimi pasiimk:
  Naktiniu paketu
  Tualetinio popieriaus
  Vandens
  Slepetes
  Naktinius
  Chalata
  Ranksluosti
  Kt. higienos priemones (dantu sepetelis, dantu pasta, duso zele, sampunas ir pan.)
  Telefona ir telefono ikrovikli

  Butinai susirask cia TD temas ,,taip ir negimes kudikelis” ir ,,Angelu mamos”.
  Laikykis. Kad ir koks tragiskas sis periodas, bet laikas gydys,

  12
 4. Dukrytė 1 sav. 3 d.
  Sūnelis 6 m. 6 mėn.
  Dukrytė 10 m. 3 mėn.

  2019.05.24 00:18 (prieš 3 sav.)

  Tai gal vaikučio širdelė sustojo arba stiprus apsigimimas. Man teko skatint persileidimą, kai pagal mm buvo beveik 20 sav, o širdelė neplakė jau nuo 15 sav. Tiesiog skatino kaklelio atsidarymą vaistų pagalba ir vaikutis su placenta pats iškrito. Nereikėjo nieko stumt. Turėkit higieninių paketų po gimdymo. Daugiau man viską davė. Stiprybės jums.

 5. 2019.05.24 01:04 (prieš 3 sav.)

  Manau del rimtos priezasties tai darys... pati 29sav turejau isgimdyt mirusi kudiki...

 6. Angelėlis danguje 3 sav.

  2019.05.24 08:23 (prieš 3 sav.)

  Deja ne viskas gyvenime priklauso nuo mūsų, ir ne visoma svajonėms lemta išsipilyti.
  Kūdikėliui nustatyti dideli gentiniai chromosomų pokyčiai, ir nustojo plakti širdutė....

  1
 7. 2019.05.24 08:46 (prieš 3 sav.)

  braške25 parašė:
  Deja ne viskas gyvenime priklauso nuo mūsų, ir ne visoma svajonėms lemta išsipilyti.

  Stiprybes ir sėkmės Jums

 8. 2019.05.24 09:23 (prieš 3 sav.)

  Stiprybės tau. Luka Marija viską tiksliai surašė. Man buvo ir bloga, ir šaltis krėtė. Viskas truko apie 1.5 paros.

  Personalas iš esmės buvo draugiškas, tačiau labai daug atsakymų ar užuojautos nesulaukiau. Daugiau informacijos rasti gali čia: www.kudikionetektis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=46
  Čia kartu su medikais, netektį išgyvenusiais tėvais ir psichologais parengti leidiniai. Pati prisidėjau prie jų vertimo į lietuvių kalbą, nes kai pati išgyvenau šį košmarą, neradau nieko, kas padėtų man susivokti.

 9. Angelėlis danguje 3 sav.

  2019.05.24 14:36 (prieš 3 sav.)

  Luka Marija parašė:
  Sveika. Labai uzjauciu, suprantu kaip jautiesi ir tikiuosi atrasi jegu ziureti i viska racionaliai. Nuo siol, kai nieko negali pakeisti, galvok taip: kuo greiciau v…

  Ačiū labai už išsamų paaiškinimą.

 10. 2019.05.31 04:22 (prieš 2 sav.)

  Aš taip pat šį vakarą sužinojau kad sustojusi širdelė. Nėštumas 17+3. Guliu jau ligoninėj, skatinimas vaistais. Kol kas gavau tik vieną tabletę. Jaučiau šiek tiek skausmą kaip per mm, tačiau praėjo... ir nieko. Dabar naktis, buvau išsikvietusi seselę, nes jau praėjo 8h po tabletės išgėrimo, prašiau dar, tačiau nedavė, sakė laukti ryto , o noris kad kuo greičiau pasibaigtų viskas.
  Esu jau prieš 2 metus gimdžiusi 25 sav. Tuomet prasidėjo savaiminis, nereikėjo skatinti, todėl šį kartą viskas kitaip, or nežinau ko laukt ir kaip vėl viskas vyks, bet atrodo paskaičius jūsų moterys atsakymus, jau suaidariau viziją, kaip viskas vyks. Ačiū

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras